0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #720 -: Август 26, 2011, 20:54:49 pm »
Момичета,имам едно питане днес два пъти,когато пишках ми изтече доста обилно прозрачна слуз,както,когато се пукат яйцеклетките по време на овулация.Притесних се да не стане някоя беля,едва 5 ден съм на Гонал имам и болки ниско долу.Дали е нормално,някоя от вас имала ли е такива симптоми?Предварително благодаря!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #721 -: Август 26, 2011, 23:42:33 pm »
Момичета,имам едно питане днес два пъти,когато пишках ми изтече доста обилно прозрачна слуз,както,когато се пукат яйцеклетките по време на овулация.Притесних се да не стане някоя беля,едва 5 ден съм на Гонал имам и болки ниско долу.Дали е нормално,някоя от вас имала ли е такива симптоми?Предварително благодаря!

Теди,доколкото спомням и при мен имаше подобно течение, а болките е нормално нещо..., все пак яйчниците в момента работят на пълни обороти  :wink:
мисли само позитивно, не търси никакви негативни симптоми  :wink:
аз по време на стимулация бях на 7 небе от щастие, някак си със всяка инжекция все повече се доближавах до нашето чудо, вярвах че ще стане от самото начало  :wink:

Сега като ви чета тревогите и си спомням как миналия септември аз вървях по същия път, а сега моите бебоци сладко сладко си спят до мен и ми се реве от щастие.
Пожелавам успех на есената сесия и на лято много бебета да се появят  :D
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #722 -: Август 27, 2011, 10:21:22 am »
Момичета,имам едно питане днес два пъти,когато пишках ми изтече доста обилно прозрачна слуз,както,когато се пукат яйцеклетките по време на овулация.Притесних се да не стане някоя беля,едва 5 ден съм на Гонал имам и болки ниско долу.Дали е нормално,някоя от вас имала ли е такива симптоми?Предварително благодаря!

Теди,доколкото спомням и при мен имаше подобно течение, а болките е нормално нещо..., все пак яйчниците в момента работят на пълни обороти  :wink:
мисли само позитивно, не търси никакви негативни симптоми  :wink:
аз по време на стимулация бях на 7 небе от щастие, някак си със всяка инжекция все повече се доближавах до нашето чудо, вярвах че ще стане от самото начало  :win.Марги,благодаря за куража!Може би силното желание за бебче ме прави такава мнителна и притеснена,знаеш как е минала си  през това:)Да са ти живи и здрави бебоците и много да те радват.Аз днес се събудих д зверско главоболие,явно всички странични реакции ще имам,нали съм си Марко Тотев:)))Ама ще изтърпя всичко,за да има кой да ме буди посред нощ;)))
                                                                                                                                                                       

Сега като ви чета тревогите и си спомням как миналия септември аз вървях по същия път, а сега моите бебоци сладко сладко си спят до мен и ми се реве от щастие.
Пожелавам успех на есената сесия и на лято много бебета да се появят  :D
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #723 -: Август 27, 2011, 10:32:54 am »
По време на стимулация се случва, все пак нивата на естрадиола се покачват много заради повечето на брой фоликули.
Успех на всички момичета, които стартират процедурите!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #724 -: Август 27, 2011, 16:13:55 pm »
Теди, и аз имам неразположения в яйчниците отвреме-навреме. Но предполагам, че е нормално, предвид натовареността им в момента. И главата ме боли от както започнах да бия гонала...
И все пак, ако нещо много те тревожи, те съветвам да звъннеш на Ани. Дано в понеделник донесеш пак хубави новини :)
 
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #725 -: Август 27, 2011, 17:24:35 pm »
Момичета,имам едно питане днес два пъти,когато пишках ми изтече доста обилно прозрачна слуз,както,когато се пукат яйцеклетките по време на овулация.Притесних се да не стане някоя беля,едва 5 ден съм на Гонал имам и болки ниско долу.Дали е нормално,някоя от вас имала ли е такива симптоми?Предварително благодаря!
Напълно нормално е . Когато при мен се появи такава слуз, питах доктора и той ми каза - супер, точно така трябва да бъде :D :wink: Значи всичко си върви както трябва!
Колкото до болките, фоликулите наедряват, нормално е да усещаш разни неразположения. При мен през последните дни от стимулацията особено, се чувствах някакси "пълна" и "натежала".
 :lol:Явно всички минаваме през тези вълнения, но те са хубави. Не се притеснявай, вярвай в успешния край.

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #726 -: Август 27, 2011, 19:35:38 pm »
Ох,момичета успокоихте ме.Днес слузта вече я няма,ама надутия корем явно си е бонус към стимулацията и докрая ще съм като японска мравка:))Вени и мен ме боли главата,докато бях само на Гонала,нямах този проблем,но от днес като включих Цитроцида яко ме цепи:)Ама дните си вървят и наближава 2 септември,датата на пункцията...няма да ви казвам колко ме е страх.Уж не съм бъзлива,не мога да се позная..и нещо все ми се реве.Добре,че ви има та да си излея малко емоциите тук,защото просто не знам мъжа ми как ме търпи.За мене няма друга тема само бебето,ще стане ли и т.н.Трябва редом с нашите стимулации на половинките ни да предписват поне по два вида успокоителни:)))
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #727 -: Август 28, 2011, 01:04:56 am »
Хей, момичета, успех на новата сесия и много бебенца да има!
Като ви чета, ми става едно такова мило, спомняйки си всички емоции, които бушуват по време на процедури! Много, много късмет на всички!

И да не ми е поста само така - от къде купувате сега гонала и на каква цена? По мое време беше изгодно от Румъния......просто си питам, де :wink:
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #728 -: Август 28, 2011, 10:08:35 am »
май роско ве4е си иска сестри4ка.
който пее зло не мисли
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #729 -: Август 29, 2011, 23:23:31 pm »
Късмет на всички и не отписвайте замразените ембриони. Понякога късметът е именно там. В къщи беснеят два много палави звяра от трансфер със замразени ембриончета:)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #730 -: Август 30, 2011, 09:41:45 am »
май роско ве4е си иска сестри4ка.
:oops: :wink: Май, май....
Успех на всички и ако някой знае за лекарствата - моля да сподели  :wink: :wink: :wink:
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #731 -: Август 30, 2011, 12:09:27 pm »
Ехоооо! Защо не споделяте?? Невенче, къде изчезна? Искам всеки ден тук да пишете какво ви се случва! Човек трябва да споделя емоциите си, а не да ги държи в себе си.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #732 -: Август 31, 2011, 08:11:30 am »
Здравейте,

Вчера бях на УЗ, но не можах да се отчета веднага, защото нямах нет. Но ето ме днес, още по ранни доби съм тук. Вчера док. ми каза, че яйцеклетките не се развиват с очаквания темп и ми вдигна дозата на гонала от 225 на 300 на ден. Иначе каза, че вижда по 3-4 фоликула на яйчник, но не се знае колко от тях ще нарастнат достатъчно.
Съответно и цитротида не го започнах вчера на 6-ти ден, както е в протокола ми, а ще го почвам днес. Това доста ме стресира и сега само се моля...да стане чудо! 
Щастлива мама на трима :)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #733 -: Август 31, 2011, 13:42:20 pm »
Здравейте "Александровчета"!!! :lol: :lol: :lol: наде,спокойнобе,момиче! Много нерви хвърляш и то -все на вятъра!! док си знае работата! Нормално е при изоставане на фоликулите или при избързване в размера,да се коригират дозите! не се коси,Док си знае! :D Всичщо ще е ОК! Пожелавам на всички ви само успешни опити и много ,много ++++ :)
Дживотинче,май в Румъния вече няма единични  дози Гонал75  и предлагат писалки,но те са с малка разлика от ценита в БГ и няма смисъл да се ходи.Това беше последно!
Айде,темата се "метна" :lol: :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #734 -: Август 31, 2011, 14:33:10 pm »
Рачо :bighug: успех ви пожелавам от все сърце и на вас!
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #735 -: Септември 01, 2011, 16:14:19 pm »
Здравейте,момичета утре р деня на пункцията ми и ме обзема паника.Много ли боли след като излезеш от упойката?Някой спешно да ми разкаже всичко,че направо ще полудея до утре.Благодаря предварително!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #736 -: Септември 01, 2011, 18:26:05 pm »
Теди, прочетох всички теми на Инвитро АГ Варна и всички момичета споделят, че на пункцията си заспиват сладичко и като се събудят всичко свършило :D само усещат леки болки като при менструация, но затова е аулина :D

Желая ти много късмет и ще ти стискам палци :bighug:Пиши моля те като всичко свърши, че и мен това ме чака, най-вероятно във вторник. :goodluck:
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #737 -: Септември 01, 2011, 18:33:27 pm »
Теди, прочетох всички теми на Инвитро АГ Варна и всички момичета споделят, че на пункцията си заспиват сладичко и като се събудят всичко свършило :D само усещат леки болки като при менструация, но затова е аулина :D

Желая ти много късмет и ще ти стискам палци :bighug:Пиши моля те като всичко свърши, че и мен това ме чака, най-вероятно във вторник. :goodluck:
Ох,Вени дано да е така.Утре като се прибера веднага ще ти пиша подробно.Ти беше ли на преглед,действат ли ти новите дози на Гонала?
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #738 -: Септември 01, 2011, 18:40:59 pm »
Да, днес вече съм по-спокойна. Бях на преглед и нещата вече са ОК. Продължавам с дневна доза 300, а пункцията няма да е на 12-ти ден, а на 13-ти. Док. каза, че при всяка жена е индивидуално, някои пък нараствали прекалено бързо и треперели до пункцията, дали няма да се пукнат фуликулите.
От вчера включих цитротида.
Теди, ти къде си би прегнила?

Много късмет за утре, и не се тревожи, нищо няма да усетиш :D
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #739 -: Септември 01, 2011, 18:55:57 pm »
Да, днес вече съм по-спокойна. Бях на преглед и нещата вече са ОК. Продължавам с дневна доза 300, а пункцията няма да е на 12-ти ден, а на 13-ти. Док. каза, че при всяка жена е индивидуално, някои пък нараствали прекалено бързо и треперели до пункцията, дали няма да се пукнат фуликулите.
От вчера включих цитротида.
Теди, ти къде си би прегнила?

Много късмет за утре, и не се тревожи, нищо няма да усетиш :D
Прегнила си го бих сама в дупето,аз и друг път съм си била мускулни инжекции,но ти не прави като мен:)))За инсеминацията пак имах прегнил и ходих в една поликлиника във Варна,тя е деноноща,трябва в 22 часа да го биеш.Ох и аз се притеснявам да не стане някоя беля и утре да се окаже,че яйцата ми са се излюпили,това е най-големия ми страх...Случи се на вторта ми инсеминация...Прегнила го бих снощи,днес нямам никакви инжекции,дали при всички е така или е индивидуално,кога точно се бие?Сигурно всички са на море и няма кой да отговори на обърканите ми въпроси:)))Само двечките сме си и гадаем за неизвестното:)Стискай ми палци,мила,а после е твой ред:))
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.