0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #200 -: Юни 12, 2015, 14:36:32 pm »
Благодаря ти Кати :)
Ще говоря с Малена да видим какво ще каже. Гледам , че не е честа практика това изследване и може евентуално да го пропусна. Още повече , че на мен сега ми казаха за него , а времето ме притиска даже малко съм го превишила.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #201 -: Юни 12, 2015, 14:46:53 pm »
Благодаря ти Кати :)
Ще говоря с Малена да видим какво ще каже. Гледам , че не е честа практика това изследване и може евентуално да го пропусна. Още повече , че на мен сега ми казаха за него , а времето ме притиска даже малко съм го превишила.
След моя аборт също ми беше препоръчано да направя това изследване. Но беше зимата и се отказахме да ходим до София. Иначе и час си бях запазила за клиниката на Марков.
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #202 -: Юни 12, 2015, 14:54:56 pm »
Аз съм нямала аборти и въобще нямам други бременности. Док ми каза че се прави профилактично и изрично ми каза че тя не вижда проблем но не е специалист кардиолог. В семейството също нямаме сърдечни проблеми и поради тази причина се чудя какво да правя.....
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #203 -: Юни 23, 2015, 11:59:13 am »
Дали има някой в процедура в момента? Искам да пратя една приятелка при Александров и се чудя дали ще ги намери на работа? Става въпрос за 30 юни.
Успех на всички!

26.09.2019
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #204 -: Юни 23, 2015, 15:46:52 pm »
Дали има някой в процедура в момента? Искам да пратя една приятелка при Александров и се чудя дали ще ги намери на работа? Става въпрос за 30 юни.
Успех на всички!
Здравей Яничка, аз тази седмица ще ходя на контролен преглед след секциото и ще ги питам, дали някой ще има на 30 юни.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #205 -: Юни 23, 2015, 16:09:15 pm »
Дали има някой в процедура в момента? Искам да пратя една приятелка при Александров и се чудя дали ще ги намери на работа? Става въпрос за 30 юни.
Успех на всички!
Здравей Яничка, аз тази седмица ще ходя на контролен преглед след секциото и ще ги питам, дали някой ще има на 30 юни.

Мерси, Кати! Аз като никой не писа и звъннах на Малена, която реши че се обаждам да кажа че съм родила, та падна голям смях. Доктора е там, само нея няма да я има. Излиза в отпуск до август.

26.09.2019
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #206 -: Юни 25, 2015, 12:38:51 pm »
Здравейте! Искам да попитам,ако се установи  бременност след ин витро ,д-р Александров ли продължава да я следи до края,или трябва да се търси частен кабинет,за евентуално други изследвания или ако не дай Боже има проблеми с бременността?-защото четох по форумите за мн.други лекарствени добавки дори и биене на допълнително прегнил ако има нужда ,пиене на винами и т.н.(кой ги исписва тези добавки)-и ако можете да ми препоръчате името на някой добър специалист във Варна! Благодаря ви!
« Последна редакция: Юни 25, 2015, 12:46:56 pm от zyza »
   
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #207 -: Юни 25, 2015, 15:33:18 pm »
Здравейте! Искам да попитам,ако се установи  бременност след ин витро ,д-р Александров ли продължава да я следи до края,или трябва да се търси частен кабинет,за евентуално други изследвания или ако не дай Боже има проблеми с бременността?-защото четох по форумите за мн.други лекарствени добавки дори и биене на допълнително прегнил ако има нужда ,пиене на винами и т.н.(кой ги исписва тези добавки)-и ако можете да ми препоръчате името на някой добър специалист във Варна! Благодаря ви!
Здравей, д- р Александров може са те следи, имай предвид че не работи със здравна каса. За ЖК трябва да се запишеш другаде. Аз се записах при д-р Мирчева в здравния център към АГ.
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #208 -: Юни 26, 2015, 13:53:04 pm »
Аз пък да се оплача , че съм разочарована от Александров !
Вчера бях на преглед в клиниката и всичко мина повече от добре както обикновено , но като приключи прегледа реших да го подпитам как стои въпроса с раждането. Тъй като съм с близнаци и стана ясно , че е почти сигурно , че ще съм секцио исках той да си ми оперира , но той категорично отказа! Каза ми " Аз не израждам" ... а на въпроса ми Е добре де секцио не правите ли? Отговора отново беше НЕ ! Аз му казах , че имам друга информация и приключихме с разговора. После Малена ми каза да съм му мрънкала всеки път и , че накрая щял да се навие! Да но аз толкова се ядосах , че даже нямам желание вече.... Не стига че даваме луди пари за процедури , после за прегледи и накрая какво?! Едно голямо нищо....
Извинете ме , но съм наистина разочарована ! Въпреки всичко не мога да кажа една лоша дума за целия персонал. Просто имах други очаквания....
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #209 -: Юни 26, 2015, 14:56:42 pm »
Аз пък да се оплача , че съм разочарована от Александров !
Вчера бях на преглед в клиниката и всичко мина повече от добре както обикновено , но като приключи прегледа реших да го подпитам как стои въпроса с раждането. Тъй като съм с близнаци и стана ясно , че е почти сигурно , че ще съм секцио исках той да си ми оперира , но той категорично отказа! Каза ми " Аз не израждам" ... а на въпроса ми Е добре де секцио не правите ли? Отговора отново беше НЕ ! Аз му казах , че имам друга информация и приключихме с разговора. После Малена ми каза да съм му мрънкала всеки път и , че накрая щял да се навие! Да но аз толкова се ядосах , че даже нямам желание вече.... Не стига че даваме луди пари за процедури , после за прегледи и накрая какво?! Едно голямо нищо....
Извинете ме , но съм наистина разочарована ! Въпреки всичко не мога да кажа една лоша дума за целия персонал. Просто имах други очаквания....
Хммм, странно.  8O 8O 8O  Може нещо да не е бил в настроение, или не иска да поеме такъв ангажимент. Ти за пръв път ли му поставяш въпроса?  Не се сърди, Гери пробвай пак, може да се навие, както е казала Малена. Стискам палци!
« Последна редакция: Юни 26, 2015, 14:59:04 pm от kati_vm »
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #210 -: Юни 26, 2015, 15:47:28 pm »
Кати и аз доста се изненадах , но ... това беше отговора му. Преди време бях повдигнала въпроса , но ми каза , че е рано и пак ще говорим. Еее сега реших да питам отново , но вече даже съжалявам , че попитах. Ще видя какво ще правя за напред и дали въобще ще отида пак на преглед ! Просто не очаквах такъв отговор ! Взех да разпитвам в Бургас как стои въпроса с раждането....
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #211 -: Юни 26, 2015, 16:47:43 pm »
Кати и аз доста се изненадах , но ... това беше отговора му. Преди време бях повдигнала въпроса , но ми каза , че е рано и пак ще говорим. Еее сега реших да питам отново , но вече даже съжалявам , че попитах. Ще видя какво ще правя за напред и дали въобще ще отида пак на преглед ! Просто не очаквах такъв отговор ! Взех да разпитвам в Бургас как стои въпроса с раждането....
Здравей, моят съвет е поне проследяването да си довършиш при него. Между временно намери някой, който евентуално ще ти е другият вариант за Бургас, ще те проследява сега и евентуално ще те изроди, и ако Александров ти откаже пак, си оставаш на план Б. Успех!
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #212 -: Юни 26, 2015, 18:56:34 pm »
Кати благодаря ти !
Имам време до към 20 другия месец да ми мине ... и да помисля , дали пак ще отида там :) Междувременно започвам да си опичам нещата в Бургас.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #213 -: Юни 26, 2015, 21:25:20 pm »
Здравейте момичета,

След неуспешния опит през април, изчакахме един цикъл и пак почнахме с нов опит. Трансферът беше на 12.06 на 2 петдневни бластоцидчета, този път успешен. Днес , на 14-ти ден от трансфера,  видях две чертички, ЧХГ-то ми е 1105. След две седмици сме на преглед и дай боже всичко да е наред :)

*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #214 -: Юни 26, 2015, 21:45:08 pm »
Здравейте момичета,

След неуспешния опит през април, изчакахме един цикъл и пак почнахме с нов опит. Трансферът беше на 12.06 на 2 петдневни бластоцидчета, този път успешен. Днес , на 14-ти ден от трансфера,  видях две чертички, ЧХГ-то ми е 1105. След две седмици сме на преглед и дай боже всичко да е наред :)
Браво, честито! Лека бременност и пухкав финал! :) Така като гледам може да са близнаци.   :bori_005: :bori_008:
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #215 -: Юни 26, 2015, 22:07:58 pm »
Здравейте момичета,

След неуспешния опит през април, изчакахме един цикъл и пак почнахме с нов опит. Трансферът беше на 12.06 на 2 петдневни бластоцидчета, този път успешен. Днес , на 14-ти ден от трансфера,  видях две чертички, ЧХГ-то ми е 1105. След две седмици сме на преглед и дай боже всичко да е наред :)
Браво, честито! Лека бременност и пухкав финал! :) Така като гледам може да са близнаци.   :bori_005: :bori_008:


Благодаря, дано :)
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #216 -: Юни 26, 2015, 22:49:09 pm »
Shiny Честито и от мен ! Прекрасни новини и на мен ми мирише на двойна радост  :wink:
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #217 -: Юни 27, 2015, 00:21:31 am »
Гери, без да искам да те плаша, но си мисля, че Бургас не е правилното място за раждане на близнаци.
По принцип, тъй като рискът близнаци да се родят недоносени е по-голям отколкото при едно бебе, чувала съм, че д-р Александров изпраща родилките към София. Не знам дали това е причината да ти откаже да те изражда. Но поне трябва да ти обясни доводите си в този случай. Явно не е бил в настроение нещо.

*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #218 -: Юни 27, 2015, 12:17:39 pm »
blue_sky Права си за София. И мен Александров ме насочи на там още в началото , но аз му казах , че нямам намерение да ходя. Още тогава го питах къде е по добре във Варна или Бургас и той категорично ми каза Варна. Цитирам " По добре да си ми пред очите" . В крайна сметка имам още време така, че ще видя какви са ми алтернативите в Бургас. Благодаря все пак за насоките !
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #219 -: Юли 09, 2015, 12:12:12 pm »
Здравейте момичета, някой може ли да ми даде телефона на Ани, защото Малена е в отпуск, а искам да попитам нещо