0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Продължавам тази тема за момичетата които все още са в щерев и продължават да се Борят за целта си! Линаполи страшно съжалявам,дано всичко е наред с другото бебе,искрено се надявам и стискам палци! Но какво се случи? Ще чакаме да кажеш как е минал прегледа!
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #1 -: Април 01, 2015, 14:02:39 pm »
Честитa новa темa! Успех нa всички в процедури и нa които им предстоят тaкивa!
Веситa, не искaм дa зaпочвaме темaтa с тъжни нещa, ще нaпишa мaлко кaто нaпредне кaкво се случи.



Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #2 -: Април 01, 2015, 14:05:46 pm »
Ок линаполи:-) успех на всички останали:-) дано и тази тема се напълни с много положителни резултати,и с много щастлив край!!:-)
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #3 -: Април 01, 2015, 15:05:21 pm »
Веситаа ти кажи как си, как са бебоците  :) При мен е затишие пред буря (надявам се) - чакам си цикъла и отивам пак да видя дали гадния задържан фоликул се е разкарал. Надявам се средата на април да съм пак на преглед и всичко да е чисто.
linapoli стискам палци за другото бебенце, дано всичко да е наред на прегледа  :bighug:


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #4 -: Април 01, 2015, 18:21:18 pm »
Веситаа
linapoli
lilibell

 :bighug: силно да знаете!!!Честита темичка,не мога да не се разпиша и аз,пък дано е на кадем и Веситаа си повлечеее крачетатааа.Веситаа,ти как си кога си на преглед?Линаполи много съжалявам за случилото се,дано с другото ембрионче всичко е наред,пу да му се не види  :(

Аз след месец ще стартирам,надявам се....
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #5 -: Април 01, 2015, 20:31:12 pm »
Ми аз за сега съм добре,освен гаденето и повръщането де:-):-) вече чакам всеки преглед с нетърпение и притеснение,дали са все още две,дали всичко е наред и такива неща,но като цяло се опитвам да не мисля много за това,почивам си по цял ден!:-) прегледа ми ще след 20-ти най-вероятно,около 15- ти ще се чуя с лекарката ми и ще знам с сигурност!
Моля се на Богородица да ми даде шанс да родя 2 живи и здрави дечица само това ме интересува като цяло:-) дано всичко е наред,и дано всяка една от нас изпита щастието да станеш майка!
« Последна редакция: Април 01, 2015, 20:33:37 pm от Веситаа »
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #6 -: Април 02, 2015, 09:20:17 am »
Веситаа, ти при коя докторка си в "Щерев"? Изивнявай за любопитството :)

Какви са отзивите за докторите там? Гледам, че почти целия екип са жени... Аз вчера пак си пуснах едно контролно ФСХ и после ревах цял ден.....Не знам, как може така рязко да се качва и да се променя...нямам търпение за прегледа и да ме почват и мене с процедурите!
« Последна редакция: Април 02, 2015, 10:17:49 am от Vilia »
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #7 -: Април 02, 2015, 09:39:25 am »
Vilia не се натоварвай излишно с негативни емоции. Знам, че е трудно, но тези неща не може да се променят със стрес, сълзи и нерви. Най-много да ги влошиш. То и аз бях в шок, че на 35 при редовен цикъл и без никакви проблеми съм с АМХ под 0,1 ама нищо не мога да направя. Плюс ендометриоза, от която десния ми яйчник е тотално пенсиониран. Просто продължаваш и се бориш до където ти стигнат силите, нервите и парите. Все някой месец ще засечете добър фоликул, просто ходенето всеки месец, прегледи, търчането по кабинети, пускането на хормони много изтощават и психически натоварват.
Веситаа всичко ще е наред, вярвам в това. Толкова си мечтая и аз за близначета. Като слушам колегите как мрънкат, че с по едно едва се справят пък какъв ужас щяло да бъде с две. Готова съм на всичко, за да си родя поне едно, но забременея ли с две никога, ама никога няма да ме чуе някой да се оплаквам, че не се наспивам, нямам време да си изпия кафето или да се гримирам  :?


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #8 -: Април 02, 2015, 09:48:09 am »
Хайде и аз да цопна в темичката.
Линаполи, съжалявам мила, вярвам че всичко ще е ОК с другото детенце. Стискам палци и се моля за теб.
Лилибел и на теб стискам палци, аз също оставам за средата на април. Това чакане е ужасно, но няма начин. Както сама казваш ще продължим напред с надеждата, че все някой от следващите месеци ще е и нашия ред.
Веситааа успех мила! Стискам палци.
Вилиа горе главата момиче, няма място за сълзи, замени ги с вяра, иначе битката си я загубила преди да си я почнала.

Аз междудругото пуснах този месец имунология и генетика въпреки, че докторката ми каза че няма смисъл на този етап да ги изследваме. Но аз си имам някакво шесто чувство, което не мога да пренебрегна и ги пуснах. За сега стоя и чакам имунологията  която се надявам днес или утре да излезе напълно, тъй като само половин резултат е излязял до момента, а генетиката другата седмица.

Някоя от вас знае ли какво означават показателите ACL- screen и Aнти-b2GPI скрининг - само те не са излезнали, а д-р Кюркчиев каза, че резултатите, които се бавят обикновено там е проблема!? Не мога да намеря инфо за тези два показателя, какво означават. Ще съм благодарна, ако някой може да ми отговори.
« Последна редакция: Април 02, 2015, 09:53:54 am от Dundy Sladurska »

*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #9 -: Април 02, 2015, 10:39:30 am »
Dundy Sladurska нямам идея за какво са тези показатели, но нещо не ми се вярва резултатите, които се бавят да са проблемни. Според мен различни специалисти се занимават с различните показатели и може би от там идва разминаването във времето. Иначе какво толкова ще ги забави ако имаш проблем в даден показател - работата да се установи дали е ОК или не е ОК е една и съща и съответно времето да кажат резултата трябва да е същото. Просто в единия случай е в норми, в другия случай не.
Може ли да ми кажеш колко ти струваха изследванията? Аз не че съм се засилила, но ако имам възможност бих искала и аз да ги направя.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #10 -: Април 02, 2015, 10:52:45 am »
Веситаа, ти при коя докторка си в "Щерев"? Изивнявай за любопитството :)

Какви са отзивите за докторите там? Гледам, че почти целия екип са жени... Аз вчера пак си пуснах едно контролно ФСХ и после ревах цял ден.....Не знам, как може така рязко да се качва и да се променя...нямам търпение за прегледа и да ме почват и мене с процедурите!


Здравей:-) аз съм при д-р тимева! Моето впечатление за тях е доста добро,за мен те са наистина квалифицирани лекари които знаят какво правят,и според мен доста си разбират от работата:-)
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #11 -: Април 02, 2015, 17:53:09 pm »
Здравейте  момичета :)

Аз малко позачезнах последните 2 седмици с тази измъчена стимулация, но ви четях нон стоп :)
Днес си прибрах 3 тридневни ембриончета:) Две с мъничко фрагментации, но казват, че са добри и едно с повече, но все пак ми го върнаха, че май подпомага останалите.
Тестът ми е на 12 Април  - Великден -  моля се да е истински велик ден за нас и поне едничко да се хване и да се гушнем след 9 месеца :)
@Веситаа, късмет и успешна двойна бременност ти желая :)
Успех и на всички други, борещи се за бебче :bighug:
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #12 -: Април 02, 2015, 19:53:59 pm »
Flyinggir желая ти успех от все сърце:-) дано да този светъл празник се сбъдне и твоето чудо,искрено ти пожелавам едно хубаво чхг:-) а и нищо не се знае,ти искаш поне едно да се захване,а може и 2 да тръгнат,очаквай неочакваното:-):-) успех
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #13 -: Април 02, 2015, 19:56:54 pm »
flyinggirl много ембриончета си събрала  :lol: да не си следващата в списъка с близначета  8O


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #14 -: Април 02, 2015, 20:21:05 pm »
Благодаря виии :)Много сте мили :)

Ами ние извадихме 3 яйцеклетки от 5 фоликула и всички се оплодиха и разделиха по един или друг начин:) Малко ме притеснява как се са разделили като им гледам снимката и сравнявам с тези, които гугъл намира и описанието по медицинските статии, ама вече са у мен и няма какво да ги мисля:)
Ще стане, няма къде да ходят :)

А за близначета не смея и да мечтая, винаги съм ги искала, но Божа работа :) И на едно ще бъда безкрайно щастлива:)
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #15 -: Април 02, 2015, 23:13:14 pm »
Здравейте  момичета :)

Аз малко позачезнах последните 2 седмици с тази измъчена стимулация, но ви четях нон стоп :)
Днес си прибрах 3 тридневни ембриончета:) Две с мъничко фрагментации, но казват, че са добри и едно с повече, но все пак ми го върнаха, че май подпомага останалите.
Тестът ми е на 12 Април  - Великден -  моля се да е истински велик ден за нас и поне едничко да се хване и да се гушнем след 9 месеца :)
@Веситаа, късмет и успешна двойна бременност ти желая :)
Успех и на всички други, борещи се за бебче :bighug:
Браво,стискам ти палци да стане чудото по Великден!
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #16 -: Април 03, 2015, 08:38:41 am »
Лилибел пълният панел имунологични ги правих в Св Иван Рилски + НК клетки и струва 171 лв. А генетичните за тромбофилия, пълният пакет в Майчин Дом ми струваха 103 лева. Аз ги пуснах за свое спокойствие, тъй като при нас фактора е имунологична несъвместимост. Надявам се да си права. Иска ми се и двете изследвания да са супер и да няма нищо тревожно.  :D
Веситааа и аз съм при д-р Тимева, само с най-прекрасни чувства съм към нея. Прави ми впечатление, че всички доктори в клиниката са така. Един път ме преглежда и Ганева - останах очарована и от нея. Мисля, че който и да е лекуващия лекар там - избора е добър.
flyinggirl стискам палци миличка. Да видиш най-прекрасните две черти в живота си и да дочакаш своите 9 месеца, за да гушнеш малкото си съкровище.

Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #17 -: Април 05, 2015, 19:37:58 pm »
Много благодаря Dundy :bighug:

Д-р Ганева е моята лекарка :wink:, много успокоително ми действа винаги.
А сега докато чакам датата, бленувам за всички симптоми, ако ще денонощо да ми се гади  :D. Моля се да дойдат :)

Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #18 -: Април 05, 2015, 19:44:47 pm »
Момичета моляви за помощ! Туко що ми прецапа нещо червено-розово не е точно кръв ама си е някакво прицапване,няма как да ме свържат с лекарката днес а си умирам от страх какво се случва,нормално ли е това?
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #19 -: Април 05, 2015, 19:48:54 pm »
Веситаа не се паникьосвай, нали знаеш на колко много момичета им прецапва докато са бременни и после всичко е ОК. Запази спокойствие, от това имаш нужда в момента! В Щерев би трябвало да има денонощно дежурни, не е задължително да е твоята лекарка. Ако питаш мен опитай да се свържеш с клиниката и да ти дадат някакъв съвет. Стискам ти палци и моля те споделяй как си, за да не се притесняваме за теб  :bighug: :hug2:


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #20 -: Април 05, 2015, 19:50:06 pm »
Много благодаря Dundy :bighug:

Д-р Ганева е моята лекарка :wink:, много успокоително ми действа винаги.
А сега докато чакам датата, бленувам за всички симптоми, ако ще денонощо да ми се гади  :D. Моля се да дойдат :)
Кога ти беше прегледа, да знаем до кога да стискаме палци  :D


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #21 -: Април 05, 2015, 19:53:35 pm »
Да има дежурен лекар но аз съм в Бургас не в София в момента,но утре заминавам докато не ме види тя няма да се успокоя,а тук в Бургас наистина ме е страх да ида на гинеколог
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #22 -: Април 05, 2015, 20:17:17 pm »
Да има дежурен лекар но аз съм в Бургас не в София в момента,но утре заминавам докато не ме види тя няма да се успокоя,а тук в Бургас наистина ме е страх да ида на гинеколог
Еххх,не може да е пълно щастието значииии  :( дано отшуми ,лежи и не прави нищо.Да пишеш утре след прегледа ,стискам  :crossfingers:
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #23 -: Април 05, 2015, 20:41:16 pm »
Мисълта ми беше, че може да ти предпишат нещо докато дойде време за прегледа - хормонален препарат или нещо друго. Иначе е ясно,че няма как да стоиш в София през цялата бременност. Ще ти стискам палци утре всичко да е наред.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #24 -: Април 05, 2015, 20:46:11 pm »
Веситаа помня, че на Линаполи й бяха увеличили прогестерона като зацапваше. Ако вече слагаш 3 по 2 утрогестан, пий и Дуфастон (2 по 2 ) поне до утре докато те прегледат, той със сигурност няма да навреди. И както каза Лилибел, дори да е трудно не се паникьосвай, че това не е добре за бебетата, знаеш.

Лилибел, аз съм след трансфер и ме чака първо тест на Великден и дай Боже преглед за сакче/та, сърчице/а и т.н. след това. Дано си ми добрата пророчица  :lol:
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #25 -: Април 05, 2015, 20:50:46 pm »
Повярвай ми, добра пророчица съм  :lol: Сигурна съм, че ще стане, въпросът е кога  :D Но аз пък вярвам, че нещата се случват тогава когато трябва, тоест в най-подходящото време. Тя и баба Ванга е казала, че всяко нещо си чака реда да се случи така че вярвай,бори се и няма начин да няма начин  :)


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #26 -: Април 05, 2015, 21:48:09 pm »
Ходих на лекар:-) благодаря на Богородица падна се страхотен и мн мил лекар,и двете сакчета са там и на двете чухме пулса,всичко е наред с тях и са си добре за 7 седмица и 5 дни:-) каза че прокървяването е нормално може да е от всичко за сега не е притеснително,било сериозно ако започнат болки и силен кървене като за цикъл! Утре ще чакам и обаждане от моята лекарка да видя тя какво ще каже и ако се наложи ще идем и до София преди уречения ден за преглед,понеже за мен нейното мнение е много по важно:-) поне се успокоих малко:-)
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #27 -: Април 05, 2015, 22:03:08 pm »
Весита, първите месеци около датата на предполагаемата менструация прокървяването не е нещо необичайно. Особено щом е малко и е еднократно, няма причина да се притесняваш. Със сина ми имах почти в продължение на три седмици зацапване, но в крайна сметка в един момент спря.
Не мисля, че имаш причина да се разкарваш до София за такова нещо.

Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #28 -: Април 05, 2015, 23:00:30 pm »
blue_sky  благодаря,но след като от розово стана доста червено,кръв си беше,се притесних и отидох в болницата,предишния път като прокървих загубих плода и за това сега ме е страх толкова неискам да се случи пак!! Но явно трябва да съм по спокойна
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #29 -: Април 05, 2015, 23:08:26 pm »
За съжаление, ако има да става нещо, то ще стане въпреки волята и усилията ни. :-(

Лека бременност!

Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #30 -: Април 05, 2015, 23:41:25 pm »
Веситaaa, aз ти отговорих в другaтa темa, но и тук flyinggirl ти е писaлa, че може дa увеличиш дуфaстонa. Дръж ни в течение кaк си!
Flyinggirl, и тук дa нaпишa - успех нa тестa. Много тлъсто ЧХГ зa великденски подaрък ти желaя ;)
« Последна редакция: Април 05, 2015, 23:43:30 pm от linapoli »



Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #31 -: Април 06, 2015, 23:50:31 pm »
Веситааа как си днес?Говори ли с Тимева?Надявам се всичко да е наред и да е отшумяло!
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #32 -: Април 07, 2015, 10:58:36 am »
Здравей Сандра:-) ми какво да ти кажа физически съм Ок освен това прицапване което всеки ден си мини цвета,сега е между светло и тъмно кафяво призрачно някакво и аз немога да го опиша не е много но го има! Тимева се обади каза да пия освен нещата които приемам и ношпа и да лежа и нищо да не правя,каза че едно пътуване до София в момента ще е много по опасно , за това да лежа и почивам:-) дано отмине че все го мисля и не ми е спокойно като имам такива аномалии
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #33 -: Април 07, 2015, 13:26:27 pm »
Веситаа, стискам палци всичко да мине ок! Щом трябва да лежиш, ще лежиш :) няма как. Пиши пак, ако има промяна! Всички се вълнуваме заедно с тебе :)
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #34 -: Април 08, 2015, 19:17:19 pm »
Да Веситаа,почивай и всичко ще е наред!Мисля те,пиши,когато имаш новини за казване :)
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #35 -: Април 12, 2015, 20:40:17 pm »
Христос Воскресе!
Бъдете здрави и много щастливи, момичета :)  В най-скоро време да се сбъднат бебешките мечти! :bighug:

Аз днес на 10-ти ден след трансфер на 3-дневни ембриончета...ЧХГ 111.700...цял ден съм като опиянена, не мога да повярвам и плача от щастие... :oops:
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #36 -: Април 12, 2015, 20:46:09 pm »
Воистина воскресе!
Здраве и благополучие за всички,
и сбъдване на съкровените мечти!  :)


flyinggirl, чудесно ЧХГ, желая ти лека и спокойна бременност!  :)
Страхотен подарък за празника!  :)

Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #37 -: Април 12, 2015, 20:55:30 pm »
Христос Воскресе :-) с пожелания за здрави бебчета на финал:-):-)
Честито и от мен! Лека и спокойна бременност,дано всичко при всички мине успешно и накрая всички сме с здрави и силни резултати!!'  :balk_35: :balk_40: :balk_35:
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #38 -: Април 12, 2015, 22:02:53 pm »
Честит празник момичета.
Честита радост flyinggirl.Пожелавам ти най-леката и най-прекрасната бременност на света.
Аз пих днес последното хапче от противозачатъчните,чакам цикъл и започваме.
След колко дни трябва да настъпи МЦ?

Не се отказвайте от мечтите си!
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #39 -: Април 13, 2015, 07:43:50 am »
Христос Воскресе! Много здраве и пълни къщи с детски смях и щастие! flyinggirl вярваш ли ми,че тези дни те мисля и чакам да видя кога ще се похвалиш  :D от тук нататък ти желая само положителни емоции и нищо лошо да не ти минава пътя. Ще чакам вече след 9 месеца да ти честитя новия член на семейството  :lol:


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #40 -: Април 13, 2015, 09:57:05 am »
flyinggirl, Честит Великденски подарък!
Здраве, усмивки и слънчеви 9 месеца ти желая!  :P
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #41 -: Април 13, 2015, 12:56:29 pm »
Благодаря ви много, момичета!  Желая ви от сърце да имате положителни процедури и резултати в най-скоро време. :bighug:

Днес вече започнаха притесненията при мен -  някакво много малко съсираче падна преди 2 часа, което беше тъмно червено, изведнъж усетих , че гърдите не ме болят толкова и матката също, и аз бегом в Щерев. Сега излезе резултатът -  219.600. Удвоил се е за 26 часа...още не мога да се зарадвам. Моля се всичко да е наред.
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #42 -: Април 13, 2015, 16:44:29 pm »
Воистина Воскресе и от мен.flyinggirl чудесни новини !Дано всичко е наред и нямаш други проблеми.
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #43 -: Април 14, 2015, 11:36:13 am »
Момичета днес направих още едно ЧХГ и мисля да спирам вече :)
Днес на 12 днес след трансфер на тридневни -  401.000 (10 ден: 111.700; 11 ден:219.600)

Удвоява се на 26 часа, сега пък за скоростта за притесних, ама дано е на хубаво :)

Прегръщам ви всички и стискам палци за всяка една от вас  :bighug:

sev0402 аз веднъж съм пила противозачатъчни и моята лекарка ми каза, че 3-5 дни след спирането ще ми дойде цикъл  - дойде ми на 4 ия.
*

    sunita_30

  • **
  • 64
  • когато вярата срещне надеждата живота намира начин
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #44 -: Април 14, 2015, 12:38:03 pm »
Момичета днес направих още едно ЧХГ и мисля да спирам вече :)
Днес на 12 днес след трансфер на тридневни -  401.000 (10 ден: 111.700; 11 ден:219.600)

Удвоява се на 26 часа, сега пък за скоростта за притесних, ама дано е на хубаво :)

Прегръщам ви всички и стискам палци за всяка една от вас  :bighug:

sev0402 аз веднъж съм пила противозачатъчни и моята лекарка ми каза, че 3-5 дни след спирането ще ми дойде цикъл  - дойде ми на 4 ия.
Честито  flyinggirl!!,много се радвам,късмет ти желая и здраво бебче на финала!!Аз пък чакам с притеснение моя резултат,сутринта дадох кръв ,дано и аз да се похваля с хубав резултат!!!Днес ми е 14 ден от трансфера.
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #45 -: Април 14, 2015, 13:33:16 pm »
sunita_30 стискаме палци.Пожелавам ти и на теб великденско чудо.
Не се отказвайте от мечтите си!
*

    sunita_30

  • **
  • 64
  • когато вярата срещне надеждата живота намира начин
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #46 -: Април 14, 2015, 15:25:21 pm »
sunita_30 стискаме палци.Пожелавам ти и на теб великденско чудо.
Благодаря,ти sev0402 ,имах голяма надежда,че моето ембрионче ще оцелее,но за жалост,не,теста ми е отрицателен,великденското чудо не се случи при мен,дай боже следващия път да станат нещата,ще се моля пак и дано господ чуе молитвата ни за дете!!!На всички останали,здраве и късмет и повече положителни тестове!!
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #47 -: Април 14, 2015, 15:44:22 pm »
Сънитa, съжaлявaм много зa отрицaтелния резултaт! Поплaчи си мaлко и смело нaпред! Прегръдки  :bighug:
Flyinggirl, и тук дa ти честитя ;) много стиснaти пaлчетa от мен зa лекa бременност до термин  :D



Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #48 -: Април 18, 2015, 16:40:58 pm »
Момичета днес направих още едно ЧХГ и мисля да спирам вече :)
Днес на 12 днес след трансфер на тридневни -  401.000 (10 ден: 111.700; 11 ден:219.600)

Удвоява се на 26 часа, сега пък за скоростта за притесних, ама дано е на хубаво :)

Прегръщам ви всички и стискам палци за всяка една от вас  :bighug:

sev0402 аз веднъж съм пила противозачатъчни и моята лекарка ми каза, че 3-5 дни след спирането ще ми дойде цикъл  - дойде ми на 4 ия.


Как си? Надявам се притесненията ти са отминали,и започваш да привикваш към мисълта че си бременна:-) кога е първия преглед?
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #49 -: Април 18, 2015, 18:11:07 pm »
Linapoli :bighug: :hug2: много, много благодаря :) Остават 3 дни и 23ч до прегледа... :) нали знаеш :wink:

Веситаа засега съм добре :) аз повече не съм правила тестове, за да не ги мисля и чакам сряда :) Още не съм нито свикнала, нито осъзнала случващото се :)просто е като приказка :) Искам да минат първите прегледи и тогава може би ще се поуспокоя вече.

Ти как си? Мина ли зацапването?
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #50 -: Април 18, 2015, 21:08:10 pm »
Да засега съм добре,всичко беше за 1 ден,и след това няколко дена само приспиваше нещо кафеникаво но и то изчезна и се моля повече да не ми се появяват такива аномалии че мн се стряскам::-):-) аз в понеделник съм на преглед и живот и здраве след това след Гергьовден ще правя тоя скрининг тест:-) нямам търпение всичко да минава вече а и най-вече чакам с нетърпение да почне да ми личи вече :-):-) че и аз като теб немога да повярвам още може би като почне да ми личи ще повярвам:):-) успех в сряда
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #51 -: Април 20, 2015, 14:04:04 pm »
Момичета, ето ме и мен:)

аз понеже днес имах по -силни придърпвания долу и от шубе взех, че вместо сряда, отидох днес на преглед и точно стигнах в офиса.

Имам най-сладката и прекрасна точица на правилното място :D :D Толкова съм щастлива :D
Понеже е доста рано д-р Ганева каза, че имало шанс и втора да има и да се види другия път, заради високото ЧХГ, но засега е един плоден сак цели 6мм :) Моля се всичко да е наред до края и да се гушнем на Коледа -Термина ми е на 24 Декември :D


Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #52 -: Април 20, 2015, 14:05:52 pm »
Flyinggirl,  :bighug:



*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #53 -: Април 20, 2015, 19:29:56 pm »
flyinggirl  страхотна новина! Успех по-нататък! Аз на 7 май съм при д-р Ганева, така че ще пиша тогава :)
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #54 -: Април 20, 2015, 20:24:01 pm »
Благодаря ти Vilia :D
Д-р Ганева е страхотен лекар и прекрасен положителен човек.

Ще успеете заедно  :D
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #55 -: Април 20, 2015, 21:08:47 pm »
flyinggirl представям си колко си щастлива с тази точица  :bighug: Пази я, гледайте се още 9 месеца и после ще се запознаеш с малкото човече  :D


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #56 -: Април 23, 2015, 11:40:18 am »
Здравейте, момичета, записвам се тук като пациентка на Щерев. Предстои ми ин-витро при д-р Юнакова, в момента съм на стимулация. Успех на всички  :D
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #57 -: Април 23, 2015, 14:09:50 pm »
Успех mega77:-)  кога се очертава пункцията?:-) за пръв път ли ти е?
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #58 -: Април 23, 2015, 16:14:46 pm »
Да, първа пункция, още съм 5-6 ден на стимулацията и не знам кога ще е датата. Дано има изобщо такава :)
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #59 -: Април 23, 2015, 16:48:18 pm »
Ееее как няма да има:-) буди спокойна и всичко ще се нареди:-) след още 5 може и да вадите яйцеклетки вече,само имай вяра:-) успех
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #60 -: Април 23, 2015, 16:53:42 pm »
Благодаря за топлия прием, стискам палци на всички, които са в процедура, а на тези, които са успяли- щастлив и лек финал :)

Весита, казвам, че не знам дали ще има пункция, защото утре съм на преглед. На първия доки видя по 10-12 антрални във всеки яйчник и съм на съвсем лека стимулация, само с 2 инжекции.

Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #61 -: Април 23, 2015, 20:34:48 pm »
Еййй,известно време ме нямаше и влизам и чета  прекрасни новини!!!!
flyinggirl честито мила!Само усмивки и щастие от тук на сетне и ако е рекъл Господ да се появи  още една точица!
Веситааа и на теб желая здраве и късмет след тези хубави новини ,които си научила от последният преглед :).
Добре дошли на новите мацки в темата и успешни процедури :)
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #62 -: Април 24, 2015, 15:29:44 pm »
Ей благодаря sandra_dp, lilibell и на всички за милите пожелания :) Стискам ви палци да обсъждаме заедно и бебешки темички съвсем скоро:)

Аз днес се събудих с изтекъл кафяв утрогестан и направо изпаднах в паника :( Бяхме при Д-Ганева и всичко изглежда наред, няма отлепване,  сакчето е пораснало на 13мм :D Голямо сладурче :oops: Бихме един прегнил и бързо вкъщи да лежа.
Тя ме предупреди , че масово жените имат до 12-13-та, а някои и до 20-та седмица, кървения и да се подготвя психически. Ама голям стрес това, дано съм от малкото изключения и бързо мине и повече не се появява...

Успех и късмет на всички новички :bighug:
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #63 -: Април 24, 2015, 19:29:09 pm »
Да голям стрес си е! И аз го преживях и от тогава утрогестана като изтича не винаги е бял ми на моменти желтенее един такъв и аз немога да му определя цвета! Ама дано вече всичко е наред и да нямаме вече такива аномалии,моето зацапване мисля че беше около 8 седмица. После сигурно 5 дена само лежах и с ношпа се лекувах !
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #64 -: Април 25, 2015, 11:38:52 am »
На мен д-р Ганева ми каза, че най-вероятно е хормонално нещо. То с всички тези лекарства , няма нищо учудващо :?

Днес също имам , много е малко и бледо кафяво ама не го искам :( А през нощта се събудих от някакво адски силно прорязване като при цикъл, което продължи около минута и после намаля драстично, но остана все пак средно много да ме боли. Много се шашнах, добре че днес съм добре, само съм отпаднала.

Моля се всичко да върви добре и по-малко такива аномалии...

Хубава събота на всички :)
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #65 -: Април 25, 2015, 11:42:55 am »
Полежи няколко дена ако имаш възможност,а това кафеникавото ще отмине до няколко дена,и аз си мисля че е нещо на хормонална основа:-) всичко ще е наред бъди спокойна
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #66 -: Април 25, 2015, 11:49:27 am »
И тук да напиша, може би трябва да си стоя само в тази темичка:

Момичета, днес бях на преглед, осми ден -Естрадиол 4255 pmol/l, LH- 6.08, десен яйчник- 6 х13,5 мм, ляв- 2 х 13,5 и 4х 11 мм, лигавица 7 . Как мислите, че се развиват нещата?  :D
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #67 -: Май 09, 2015, 11:15:21 am »
Къде сте бе банда....?То не че и аз съм тук,ама поне чета от време на време.
Весита,линаполи,лилибел, flyinggirl

Аз тръгнах този месец да правя опит на естествен цикъл,уж имах по няколко антрални,назначи ми лека стимулация,ама до вчера 11 ден само един мижав 10 см и докторката реши да спрем.Другият месец пак-разчитаме на десният Я,че сега беше ред на левия Я,а той ми е проблемен.Нещо зациклих и незнам кога ще изляза от този кошмар.
за всички  :bighug:
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #68 -: Май 09, 2015, 11:25:01 am »
Здравей Сандра :-) скоро си мислех за теб,чудех се какво се случва покрай теб:-) явно си започнала,това е хубава новина,не се отказвай може би другия месец е твоят:-)
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #69 -: Май 09, 2015, 17:57:22 pm »
Здравей Сандра :-) скоро си мислех за теб,чудех се какво се случва покрай теб:-) явно си започнала,това е хубава новина,не се отказвай може би другия месец е твоят:-)
Ей ме на!До под кривата круша....
Ти как си,пупата наедрява ли :)
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #70 -: Май 09, 2015, 18:17:02 pm »
Aз не се включвaм, че дa не се оплaквaм... Пaк съм в болницa, сегa с контрaкции. Мaткaтa приемa спрялото рaзвитието си бебе кaто чуждо тяло и се опитвa дa го изхвърли, товa е предположението нa лекaрите.
Сaндрa, вaжното е че не бездействaте. Все пaк имaш прегледи и изчaквaте подходящия момент. Стиaкaм пaлци!!!



Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #71 -: Май 09, 2015, 20:08:14 pm »
Здравей Сандра :-) скоро си мислех за теб,чудех се какво се случва покрай теб:-) явно си започнала,това е хубава новина,не се отказвай може би другия месец е твоят:-)
Ей ме на!До под кривата круша....
Ти как си,пупата наедрява ли :)



Ми да ти кажа да като че ли започва да ми се променя тялото,особено корема в профил като го гледам се променя някак си и аз незнам,но с сигурност се чувствам подута,подпухнала и най-вече доста цицеста:-):-) днес цял ден имам едно опъване ниско долу,като боцкане,като тежест и аз не мога си го обясня какво е само да е нормално и да е за хубаво:-) 
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #72 -: Май 09, 2015, 20:42:53 pm »
Здравейте момичета, аз от вчера съм с цикъл,понеделник съм на преглед и хормонални изследвания.Дано нямам нещо задържано и да стигна най- накрая до пункция.
Сандра щом десния ти яйчник вади по-качествени яйцеклетки,по-добре да изчакаш.Иначе знаеш колко надежди,пари и нерви струва всеки неуспех.Дано май месец ни е на късмет
Бременните,нещо съвсем ни забравихте в тази тема  :) Включвайте се от време на време за късмет и морална подкрепа
« Последна редакция: Май 09, 2015, 20:52:11 pm от lilibell »


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #73 -: Май 09, 2015, 21:03:10 pm »
Лилибел как ще съм ви забравила та ние вървяхме заедно :-) мисля си за вас и всеки ден чета какво сте писали и какво ви се случва! Пожелавам ви от все сърце да успеете защото знам през какво минавате и какво чувствате ,но знам и че Богородица е милостива и няма да допусне хората които се борят за една рожба да останат с празни ръце ,аз го вярвам,повярвай те и вие!!! Успех от все сърце:-)
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #74 -: Май 10, 2015, 12:41:12 pm »
Веситаа радвам се,че ни наглеждаш.Дано ни се сбъднат желанията скоро.Ето аз колкото и да го мисля,вече направих година и половина в опити.Толкова бързо минава времето и ме е страх докога ще продължавам. Дано ми стигнат силите до края


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #75 -: Май 12, 2015, 00:15:40 am »
А аз 4 години борба вече....Левият Я ми е подвижен по думите на док .Десният си е наред.Дано извадим хубава Я да се успокоя че това ми е в главата сега.....
Линаполи твоите мъки не свършват ама какво да правиш...Стискам палци всичко да е наред с бебо.
Весита неразположенията са нещо нормално особено в първите месеци корем долу ниско яйчници и т.н.Важното е да се пазиш и почиваш и нищо по-сериозно да не те стига.
Лилибел с теб какво стана на прегледа?Успех и стискам палци с теб продължаваме....
Благодаря ви за подкрепата и куража момичета,на моменти ми иде да се откажа-нали си имаме една кака ....ама няма отказване, докато док не каже че не може нищо да направи!
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #76 -: Май 13, 2015, 22:31:02 pm »
Sandra_dr шапка ти свалям! Щом толкова силно искаш второ детенце няма начин да не се получи! Бог е милостив и съм сигурна в твоя успех сега! Ти си пример, че мечтите трябва да се преследват до сбъдването им! Самата аз мислех като теб- казвах докато дишам и имам шанс ще се боря за дете и ето след 7 години съм щастлива мама на близначета- момченце и момиченце на 1 г.  и 3 мес. от втори опит икси по фонд при д-р Савова! Успех на всички Ви пожелавам!
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #77 -: Май 13, 2015, 22:47:00 pm »
Velina_malina как си?:-) да ми стискаш палци в вторник на БХС
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #78 -: Май 14, 2015, 09:38:28 am »
Весита ние растем и хубавеем!  От както малките ходят е по лесно - само очите трябва да са ми на четири! А БХС е едно невероятно изживяване! Може би тогава ще осъзнаеш, че в теб растат два живота - наслади му се от цялото си сърце !
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #79 -: Май 14, 2015, 21:05:01 pm »
Как сте момичета, малко отсъствах и не мога да наваксам с четенето на темите. Стискам палци на всички в процедура, на останалите - кураж и късмет! Аз този месец го отписах - имам добра и лоша новина. Лошата е, че имам задържан фоликул от предния месец, надявам се да се изчисти. Хубавата е, че десния ми Я е направил едно фоликулче, което значи, че бавно се възстановява. Надявам се да се стегне и да мога да разчитам на него в бъдеще да вади по някоя яйцеклетка. Иначе днес от нямане какво да правя си купих един ваучер за пакет хормони в цибалаб, валиден е до средата на юли и спестява някой лев. Надявам се дотогава да имам повод да го използвам. В тази връзка някой може ли да ми каже какви хормони се изследват на 3ти ден от МЦ? В този пакет има ТСХ, пролактин, ЛХ, ФСХ, естрадиол и тестостерон. Достатъчни ли са или ще ми се наложи да доплащам за нещо? Също една полезна информация - събота и неделя през паметника на съветската армия в София ще има някакво изложение, на което ще раздават и ваучери с намаления за различни изследвания. Аз го споменавам във връзка с безплатни изследвания за хепатит В, С и спин - при инвитро ги искат и имат валидност няколко месеца. Който планира някаква процедура следващите месеци може да се възползва, аз лично мисля да го направя - да ги имам за всеки случай


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #80 -: Май 14, 2015, 23:30:04 pm »
Момичета подарявам 2 лепенки климара и естрофем в срок на годност. От Пловдив съм, ако някой има интерес, ще се радвам да помогна!
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #81 -: Май 16, 2015, 22:20:01 pm »
Вели :bighug:на_малина благодаря ти!И твоята борба не е била малко години.Да са ти живи и здрави мъниците и си погалена от Бог с момченце и момиченце  :P

Лилибел какво да се прави....ще се мъчим и чакаме още  : ( аз бях убедена че тази година ще стана пак мама,но уви отивам вече в 2016....евентуално...

Веситаааа успех на БХС и да се видят хубаво бебетата.

Моето детенце вчера навърши 11 години да ми е живо и здраво.Днес направихме страхотно парти в един парк.Припомних си деня в който я родих няма друго такова чувство просто сърцето пее а очите плачат от щастие!Всяка жена заслужава да изпита това чувство.Успех борбени бъдещи мами !
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #82 -: Май 17, 2015, 09:40:16 am »
Сандра ЧРД на твоето слънчице -догодина да празнувате заедно с братче или сестриче, а защо не и с двете!
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #83 -: Май 17, 2015, 13:13:45 pm »
Благодаря Сандра:-) да ти е жива и здрава дъщерята и както казва velina_malina догодина да празнувате с още един член в вашето семейство:-)
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #84 -: Май 17, 2015, 16:53:31 pm »
Благодаря ви момичета!Дай Боже!
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #85 -: Май 17, 2015, 17:40:12 pm »
sandra_dp честито на дъщеричката. Да ти е жива и здрава, да порасне един усмихнат и позитивен човек. Дано чудото се случи за всички ни, толкова се моля и се надявам всеки ден, ден след ден.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #86 -: Май 22, 2015, 19:43:33 pm »
Еййй щеревски момичета къде отидох те?  Flyinggirl как си ти? Как вървят нещата?
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #87 -: Май 22, 2015, 21:41:16 pm »
Аз не съм от щеревите, но ще ти правя компания както винаги  :) Преместих се в темичката за ЕЦ. Веситаа честити ти две сърчица, днес през деня мернах, че си писала някъде по темите, но нямах време да ти честитя. Дано всичко да е наред до края и живи здрави да си посрещнеш дечицата


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #88 -: Май 22, 2015, 22:15:23 pm »
Дано чул те Господ:-) в момента това е най-важното и смислено нещо в живота ми!!! Аз наглеждам темата за ЕЦ и те следя там /-):)-:-):-) тайничко:-):-):-)
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #89 -: Май 23, 2015, 07:00:29 am »
Веситаа, тука сме, само че нищо ново не се случва, поне при мен :( Пия си дуфастона и DHEA, и още една шепа с витамини и хранителни добавки и после чакам да ми дойде ЕЦ и пак да пусна хормонални изследвания - този път имам и АМХ  и инхибин да пускам, да видим какво ще стане.
Обаче от едно от всичките хапчета ( ама не знам от кое) така ми се гади и ми се вие свят...особено преди обед...След обед вече ми минава,но ЩЕ ГИ ПИЯ!!! гади, не гади, няма как :)
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #90 -: Май 23, 2015, 17:52:24 pm »
Oт DHEA-B е,казвам го от опит .При мен имаше почти същите симптоми,когато го пиех се чувствах постоянно замаяна все едно съм в транс и ми беше лошо.Из форумите бях срешнала още едно момиче и при мего така.Ти от кое DHEA приемаш,това което изписват от клиниката ли?На Биогейт,ако можеш замени го с чистата форма 7KETO-DHEA.Аз го поръчвам от американски сайт,но нямам проблем откакто пия него.
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #91 -: Май 24, 2015, 20:50:24 pm »
Моят DHEA е на фирма Natrol, и да от аптеката на клиниката го купих. Като го свърша, ще търся другия. Дано да има разлика..
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #92 -: Юни 12, 2015, 16:03:31 pm »
Здравейте момичета!
Аз се включвам с лоши новини за съжаление...Днес ми беше пункцията на естествен цикъл,извадихме 1Я и беше пак дегенеративна :((((
Лекарката ми препоръча консултация с ендикринолог и физиотерапия на Я.След 4-5 месеца ще ми излезне втората заповед и ако тогава не успеем лекарката каза,че според нея трябва да спрем :(((((
Много ми е тъжно....
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #93 -: Юни 12, 2015, 16:09:18 pm »
Мила Сандра много тъжно,съжалявам много :-(:-( защо така се получава? Няма ли друг начин с медикаменти например за да извадите повече и да са по хубави?
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #94 -: Юни 12, 2015, 16:45:12 pm »
Сандра не се предавай в никакъв случай! Ти от колко време опитваш? Има хора минали през 2-3 инвитро опита, с напреднали годинки и тогава вече човек може да си каже, че няма време и е опитал всичко. Как ти бяха хормоните преди опита? На напълно ЕЦ ли си?


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #95 -: Юни 12, 2015, 19:03:08 pm »
Това е втори месец на ЕЦ.Миналият бях 5дни на Клостил но на 11 ден имах едва 11 мм фоликул и то от ляво а там Я не ми е много хубав и спряхме.Сега от дясно тръгнах с 3 антрални и ми назначи Фемара от 5-9ден на 11 ден имах два фоликула по 16.5мм и един от ляво но не помня колко мм и Е2 2140    ЛХ 7.Включихме Мерионал и Цитротид всичко беше Ок прегледи през ден.Напълно без стимулация не става нямам спонтанна О.
Имам един опит ин витро от февруари и сега два пъти стимулация с хапчета.Преди две години съм стимулирана 3 пъти с клостил за спонтанно забременяване и инсе.Мисля че не е много знам ли :(((
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #96 -: Юни 12, 2015, 19:49:49 pm »
защо не говориш с док да опитате още няколко пъти на ЕЦ, но на сигурни цикли - с хубав Е2, добре нарастващ фоликул - т.е. без да поемате рискове да попаднете на лоши Я. Ти пиеш ли някакви добавки за подобряване на яйцеклетките?


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #97 -: Юни 12, 2015, 20:01:40 pm »
Хубав Е2 какво имаш в предвид?Сега си мислих че е добре по тяхните единици около 500 и нещо...
Добавки не пия но започвам.А ти пиеш ли нещо?
Ще си почина сега и на есен пак ще умуваме.
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #98 -: Юни 12, 2015, 20:19:22 pm »
Ами аз пия ама да видим. Питам защото за подобряване на качеството на Я препоръчват доста неща, та може някое да проработи при теб. Аз не че вярвам в чудеса, но никога не е излишно човек да опита. Лично аз пия: вит Е, вит. Д, селен (това е за щитовидната), фолиева, Q10, рибено масло (заради Q10), холин-инозитол, калций/магнезий. Преди пиех масло от вечерна иглика и ленено семе, но реших да изхвърля всички фитоестрогени. Иначе ако разгледаш темите за подобряване качеството на Я ще намериш и други полезни добавки, които са изписани на момичетата - често от лекари, например ДХЕА. На мен моята лекарка последно ми препоръча ресвирол, купих го обаче не съм го пила защото и той съдържа фитоестрогени.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #99 -: Юни 12, 2015, 23:26:14 pm »
Sandra_dr,  Lilibell вие сте ми любими съфорумки, защото сте борбени и сте готови на всичко за така жадуваната от вас цел!!! Аз знам, че ще успеете и лично ще ви поздравя!!! Винаги казвам и повтарям: много хубаво не е хубаво,  а лошо ли е не бойте се момичета, скоро всичко ще си дойде на място!!! Смело на пред -  медицината е напреднала, Бог е милостив ще се получат нещата!!! Прегръщам ви и  ви пожелавам късмет, защото понякога само с малко късмет и невъзможното става възможно! !! Успех!!!
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #100 -: Юни 13, 2015, 10:34:42 am »
Sandra_dr,  Lilibell вие сте ми любими съфорумки, защото сте борбени и сте готови на всичко за така жадуваната от вас цел!!! Аз знам, че ще успеете и лично ще ви поздравя!!! Винаги казвам и повтарям: много хубаво не е хубаво,  а лошо ли е не бойте се момичета, скоро всичко ще си дойде на място!!! Смело на пред -  медицината е напреднала, Бог е милостив ще се получат нещата!!! Прегръщам ви и  ви пожелавам късмет, защото понякога само с малко късмет и невъзможното става възможно! !! Успех!!!
Дано мила,дано всички успеем :(  :bighug:
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #101 -: Юли 06, 2015, 21:30:46 pm »
Къде сте щеревски момичета? :D
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #102 -: Юли 06, 2015, 22:39:52 pm »
Тука сме  :D
Аз чакам за ДЯ.... и така...като започне процедурата ще пиша. Просто за сега няма никакво раздвижване при мен :( Пия си добавки и си чакаме.. :ask: не знам до кога.
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #103 -: Юли 07, 2015, 06:09:56 am »
Момичета, юли месец е. Моля ви, пуснете нова тема, тази я заключвам.

Много успешни процедури на всички!