0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    vinisi

Здравейте момичета.Скоро една приятелка ми сподели за него  и мисля да отида.Казаха ми ,че помагал много на жените да забременеят!!!Той самият бил бивш доктор....та исках да ви питам за него.Човек трябва да опита нали?
*
стана дума в клуба
« Отговор #1 -: Май 14, 2004, 06:53:57 am »
Да, стана дума в клуба "Проблемно забременяване" преди време.
Имаш ли представа как точно лекува? С билки ли?
Благодаря ти!
Успех!
Чувал ли е някой от вас за лечителя в с.Власт
« Отговор #2 -: Май 14, 2004, 15:28:00 pm »
Момичета не знам какво да ви напиша по темата.Дано не ви радвоя.Аз лично ходих в село Влас преди 2 години с моя приятелка.И двете имаме проблеми ,но са различни разбира се.Той ни прие по отделно ...Учудването беше голямо. И на двете ни каза да пием витамини и да посетим калните бани на Поморие/ в края на м.септември се ходи в Поморие/. Той е много възрастен вече около 75-79 год.Ами това е желая ви по вече късмет,от колкото аз имах :)
Късмет на добрите ви намерения,където и да сте!
*

    vinisi

Le4itelj vav Vlast
« Отговор #3 -: Май 27, 2004, 15:36:08 pm »
Momi4eta az hodih i mi sloji njkakva podkojna injekcia....po4uvstvax zatopljne i tova e kaza pak da otida ...no vse njmam vreme!
*
Ama kak
« Отговор #4 -: Май 27, 2004, 19:56:45 pm »
какво ти е бил?  :cry:  Не ти ли каза?
*

    Rabbit_

Re: Чувал ли е някой от вас за лечителя в с.Власт
« Отговор #5 -: Май 27, 2004, 21:35:16 pm »
Аз ходих при един билкар, може би тези от вас, които са от София, са чували за него. Казва се Григор Желязков, лекар е, акушер-гинеколог, но пенсиониран. Работил е в Окръжна болница. Сега лекува с билки и преглежда с ръце, без да докосва. Преди години почти е ослепял, но сега твърди, че има друго зрение. Наистина, пише с огромни очила и лупа!?, но когато стоиш пред него, те гледа право в очите, все едно че вижда. Кабинета му се намира на бул. Сливница, спирката на Захарна фабрика (в началото на моста, където едно време спираха автобусите за Банкя и Божурище), малко навътре, на партера на един блок (ако се сещате - има детски градини в основата на по-големите блокове, е, нещо подобно). Взима 20 лв. за преглед и отделно ти дава пликове с билки, които също си ги плащаш. На мен ми каза, че съм здрава, но има (м малка киста в дясната гърда (на което ми се изсмя мамолога, при който ходих на преглед!), а билките ми струваха към 15 лева. Каза ми, че проблема е в мъжа ми и на следващия ден донесохме шишенце с прясна с-ма. Той го погледна под микроскоп, ние също, но като неспециалисти нищо не можахме да преценим - нещо мърдаше, друго - не и така. Билките за мъжа ми бяха 10 лв. Пихме ги редовно 2 месеца и половина, изпихме ги и мъжа ми каза, че му е писнало. Нямаха конкретен ефект. Билките за мен бяха с цел "да ме поддържат годна за заплождане" (аз да не съм коза!), но от тях мензиса ми стана абсолютно БЕЗБОЛЕЗНЕН!!!
Иначе свалата на този доктор е голяма, чувала съм за него от различни места. Включително лекува и други заболявания - на една колежка на майка ми миомата се е свила и лекарите не могат да си го обяснят.
Ако някой се интересува, ще изровя телефона на доктора. На мен ми омръзна всяка сутрин да варя билки;)
*

    Диана

Чувал ли е някой от вас за лечителя в с.Власт
« Отговор #6 -: Май 27, 2004, 23:11:07 pm »
Здравейте на всички момичета и мочета, които искате да си имате детенце или детенца! Аз бях една от вас! Не знам за всеки периода е различен - някой чакат 1 год, други по 10 год., но при всеки е трудно. Ние със съпруга ми около 3 год. нямахме дете, като причината бе в мен. Аз нямам цикъл, а ако го има то той е ануволаторен-т.е. без овулация. Въобще страшна работа. Лежала съм в Майчин дом при Новаков-ако не се лъжа и при Бърдарова - която май е починала, ако не - извинявам й се!Но с Божията помощ-Бог помогна на лекарствата да подействат- ни се роди първо момченце, после пих билки - ходих при д-р Кирчева в Пловдив и си имаме момиченце, а най - накрая като искаха да ми правят гинекологична операция , без лекарства без билки ни се роди и третото дете - момченце! Така че дерзайте и не се отказвайте! Дори и да сте невярващи - молете се и не се предавайте!Бог помага на всеки1 Включително и на теб и теб приятелю! Аз пак ще влизам тук, ако имате въпроси ще отговоря! Бог да е с вас и да ви помогне да се сдобиете с детенце!
*

    nelisa

obadi mi se
« Отговор #7 -: Юли 18, 2004, 02:36:25 am »
az moga da ti buda polezna,moga da ti pomogna da si re6i6 problema po-nai dobriq na4in
interesuvame kakva e pri4inata spored doktorite,,ima6 li nqkakvi zabolqvaniqi ako ima6 kakvi sa,kakvo e tegloto ti spored rysta,ot koi grad si, na kolko si godini.
pi6i mi na adres neli@all.bg
*
Re: obadi mi se
« Отговор #8 -: Юли 18, 2004, 09:53:19 am »
Цитат на: nelisa
az moga da ti buda polezna,moga da ti pomogna da si re6i6 problema po-nai dobriq na4in
interesuvame kakva e pri4inata spored doktorite,,ima6 li nqkakvi zabolqvaniqi ako ima6 kakvi sa,kakvo e tegloto ti spored rysta,ot koi grad si, na kolko si godini.
pi6i mi na adres neli@all.bg


Nelly, zdravei!
Bi li obiasnila tuk kak tochno smiatash da pomognesh ? :?:  :x :dontknow:  
:strike:
Pozdravi!

 :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: за доктора от Св.Влас
« Отговор #9 -: Ноември 22, 2004, 17:58:24 pm »
Цитат на: MM
Правеше ми подкожни инжекции в долната част на корема, като казваше че по този начин стимулира функциите на яйчника. След тези инжекции винаги корема ми се бунтуваше, усещах, че става някаква промяна, но какво точно ставаше незнам.
А защо не казва какво инжектира?

Цитат на: MM
... моето 5 годишно чакане е можело да бъде спестено, ако знаех, че овулация имам, но тя настъпва в 6-7 ден.
Истина, ако беше отишла веднага на гинеколог.

Цитат на: MM
Така, че няма да ви навреди да опитате и с Др.Чаушев ...
Това как го разбра, само защото на тебе не е навредил?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Чувал ли е някой от вас за лечителя в с.Власт
« Отговор #10 -: Ноември 23, 2004, 16:53:30 pm »
Всеки сам решава - аз в никакъв случай не бих се съгласила да ми инжектират неизвестно вещество, ако ще и най - известния специалист на света да ми го предложи.

А вредата като минимум е забавяне на лечението.

Но, пак повтарям, всеки пълнолетен гражданин може да си вреди по начин, позволен от закона. А законът регламентира много точно кой лекар, къде и какво може да прави.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: за доктора от Св.Влас
« Отговор #11 -: Ноември 23, 2004, 18:05:43 pm »
Цитат на: MM
Истина, ако беше отишла веднага на гинеколог.

Бях ходила, и то многократно - мислиш ли, че от хубаво бях хукнала на толкова километри всеки месец?

Така, че няма да ви навреди да опитате и с Др.Чаушев

Да, не навреди на мен, а и на всички онези момичета и момчета, които виждах в кабинета му.
Докторът от Св.Влас не е самозванец, а лекар с диплома, работил е в Стара Загора, нещо повече, бил е изявена личност.



Баси и рекламата!! Не ти прави чест!! :evil:
Чувал ли е някой от вас за лечителя в с.Власт
« Отговор #12 -: Януари 27, 2005, 13:36:22 pm »
Значи и аз да се изкажа за въпросния "доктор" от Влас. Пълен шарлатанин. Първо той изобщо не е лекар и второ на всичките си пациенти дава едно и също. В общи линии им прибира само парите. Ако се чудите от къде знам, имаме къща във Влас и баба ми и дядо ми живеят там. Така че го познават много добре.