0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

М2 ТОН
« -: Юли 27, 2010, 11:47:19 am »
Ще ви помоля за съвет.Някой пил ли е тези билкови хапчета.Има ли доволни.Как действат те.Прочетох,че действат на овулацията,МЦ,на хормоните,на кр. захар и изобщо подпомага зачеването.Съдържат доста видове билки.
*
Re: М2 ТОН
« Отговор #1 -: Юли 27, 2010, 12:30:54 pm »
donika79,  аз съм чела тема в мамата и ми се видя доста интересна и полезна.Ето ти линк може да погледнеш http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=488175.0
Re: М2 ТОН
« Отговор #2 -: Юли 27, 2010, 12:36:57 pm »
Аз точно от там се осведомих.Малко съм скептично настроена към билките.Едва ли те ще ми регулират хормоните,но щом хората пишат ,че са доволни ,може и така да е,незнам.Днес ще проверя в аптеките и ако го има(може) да го взема. :ask:
Re: М2 ТОН
« Отговор #3 -: Юли 27, 2010, 12:40:42 pm »
Не че мисля изцяло с това да се лекувам,напротив.Когато си пусна изследванията и ако има пак проблем ще си пия моите лекарства,Метформин и Преднизолон Ф,понеже първия път имах добър резуртат от тях.Забременях на третия месец.
*
Re: М2 ТОН
« Отговор #4 -: Август 10, 2010, 12:45:55 pm »
Аз го пия от 1 месец. С ИЯР съм, не очаквам чудеса, но с него се чувствам по-добре. Ще ви държа в течение.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: М2 ТОН
« Отговор #5 -: Август 11, 2010, 17:18:18 pm »
Аз го пия от 1 месец. С ИЯР съм, не очаквам чудеса, но с него се чувствам по-добре. Ще ви държа в течение.
Аз, съм със същата диагноза, четейки ви, се замислям дали и аз, да не взема да го пия, но т.к съм на Фемостон, притеснението ми е, да не ми обърка по някакъв начин МЦ  8O, който идва вече само благодарение на Фемостона  :(


Re: М2 ТОН
« Отговор #6 -: Август 11, 2010, 21:52:44 pm »
dess_dess аз не мисля че ще се обърка нещо ако го пиеш м2тона.И аз съм на фемостон и пия и инофолик.Това са си добавки според мен.А иначе го има почти във всички по-големи аптеки.
*
Re: М2 ТОН
« Отговор #7 -: Август 12, 2010, 08:43:17 am »
Хайде мацки, пийте го и дано да има резултат! :lol: :lol:
Деси, незнам за Фемостона, но и аз мисля, че това е добавка и може да се пият заедно!
Re: М2 ТОН
« Отговор #8 -: Август 12, 2010, 08:56:20 am »
Хайде и аз да се присъединя към заформилата се групичка по експериментите. :wink: :lol:
Започнах да пия М2 тон от 16 дни и с интерес очаквам да видя какво ще покаже след няколко месеца. 8O
Всички казват, че са доволни и се чувстват добре.
Прочетох в един друг сайт, че една жена с високо ФСХ все пак е бременна след като е пила разни добавки включително и М2тон.
Значи надежда все пак има дори и много минимална.
Предлагам всяка една от нас в последствие да сподели от колко на колко е свалила ФСХ чрез тази хранителна добавка. Така ще си направим наша статистика. :balk_600:
Re: М2 ТОН
« Отговор #9 -: Август 12, 2010, 14:09:45 pm »
Аз от 15 дена го пия вече,но 3х2 на ден и усещам как яйчниците ми работят.Имам нещо като лека болка,придърпвания.Това е около ОВУ.Когата имам ову(без лекарства нямам),ги усещам тези придърпвания.По принцип ову ми е болезнена.Не казвам,че е 100% от тях,защото пия и други лекарства(Метформин и Преднизолон Ф),но и те сигурно допринасят за нормалното функциониране на яйчниците.
*
Re: М2 ТОН
« Отговор #10 -: Август 13, 2010, 17:58:05 pm »
И аз усещам една лека болка в яйчниците, нещо като спазъм, много е странно, дано е за добро. :lol:
Картиче, ужасно съжалявам мила, че пак си на изходна позиция, толкова се радвах за теб! Не унивай, надявам се, че все пак не си върнала ваучъра, ако решиш нещо за Владимиров - съм на разположение с всякакво инфо. :bighug:
Май пооспамих темата, ама не се сдържах! :oops: :oops:
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: М2 ТОН
« Отговор #11 -: Август 13, 2010, 18:17:12 pm »
Девойки, и аз го зобам М2Тон-а, понеже имах някакви задържани фоликули и Персенска се съмняваше за ЛУФ, та реших да подбутна малко нещата с каквото ми попадне налично. От 9 дена го пия, така че не мога да дам още отзиви. Днес и коремни преси правих, зор да ги пукам тия фоликули, та да видим.

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: М2 ТОН
« Отговор #12 -: Август 14, 2010, 11:09:37 am »
И аз си го взех за всеки случай  :oops: да не направя киста непосредствено преди стимулацията, но си самоназначих по-скромна доза 2х2  :D дано да помага  :D
*
Re: М2 ТОН
« Отговор #13 -: Август 14, 2010, 13:38:09 pm »
Пих го повече от 6 месеца като в този период направих 2 инвитро процедури на естествен цикъл без положителен резултат.
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: М2 ТОН
« Отговор #14 -: Август 24, 2010, 18:15:20 pm »
Да се отчета какви ги свърших до тук с туй лЮкарство. Днес ми е 26 ден на цикъла, усещам, че ми идва. Направих обаче тоя цикъл 2 доминантни фоликура на десния (по-мързеливия) ми яйчник и са се пукнали - днес ги проконтролирах. Имаше някаква течност в кавума, вероятно от двата фоликула, ако не е от тях, не знам от какво е. Малко ми е странно защо още има течност там, но имаше. Не знам дали е от М2Тона, но не е и като да съм зле от него. Продължавам да го зобам.
« Последна редакция: Август 24, 2010, 18:17:47 pm от Zai »

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
Re: М2 ТОН
« Отговор #15 -: Септември 02, 2010, 18:28:03 pm »
Вече стана 1 месец от както пия М2 тон и сега забалязах, че нямах менструални болки.
 8O
*
Re: М2 ТОН
« Отговор #16 -: Септември 03, 2010, 06:06:29 am »
Да се отчета и аз момичета - на фемостон съм по принцип и от една седмица включих и М2 ТОН. Забави ми цикъла с 2 дни, а освен това ми се появиха 4 пъпки преди това и типичните менструални болки, които бях забравила с години. Това ме радва, между другото, а съпругът ми каза, че вече съм ставала и аз като жените  :wink: . Пия го 2х2, по собствена преценка.
Re: М2 ТОН
« Отговор #17 -: Септември 07, 2010, 14:56:38 pm »
Да допълня информацията за М2 тон за този 1 месец от както го пия.
Днес си получих резулта от изследването на ФСХ и то е скочило 8O.
Преди ИКСИ-то беше 15,45, а сега е 17,31 :( :( :(
А толкова много се надявах да го сваля... :BangHead:
Ще го пия и този месец, макар че вече ми се изпари надеждата...
Чудя се дали блокажа с Декапептила преди ИКСИ-то не е оказал това влияние. :ask:
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: М2 ТОН
« Отговор #18 -: Септември 07, 2010, 15:04:17 pm »
Къртиче, декапептила нали е за потискане на собствените ти хормони, би трябвало да оказва влияние. Кофти, че се е вдигнало, дано да е моментно състояние.

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*
Re: М2 ТОН
« Отговор #19 -: Септември 07, 2010, 16:50:10 pm »
Kartiche, нормално е след ИКСИ да се вдигне, ти си "изстискала" яйчниците и те сега почиват, а ФСХ - за да ги накара да работят се вдига :lol:.
Според мен, ако не взимаш М2 ТОН ФСХ щеше дори да ти е по-високо ( поне при мен беше така ), така че според мен действа   :D Но не можем да очакваме чудеса.