0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
цени за инсеминация
« -: Май 27, 2008, 18:09:39 pm »
Здравейте!
Каква е цената за инсе при Владимиров, сега бях на сайта ама там няма обявени цени за АРТ процедури.
Re: цени за инсеминация
« Отговор #1 -: Май 27, 2008, 18:30:42 pm »
Цената на самата процедура е 340 лв. Отделно се плащат фоликулометрии и изследвания ако има нужда.
*

    lawyer

Re: цени за инсеминация
« Отговор #2 -: Юни 26, 2008, 13:48:50 pm »
Цената на самата процедура е 340 лв. Отделно се плащат фоликулометрии и изследвания ако има нужда.
В "Надежда" цената е 250 лв. Фоликулометриите и/или медикаментите за стимулаця на ову-то и/или други изследвания, ако се налага са отделно.
Re: цени за инсеминация
« Отговор #3 -: Май 13, 2009, 01:47:15 am »
Цената на самата процедура е 340 лв. Отделно се плащат фоликулометрии и изследвания ако има нужда.
Това е цената на самата процедура, но има и други изследвания и евентуално лекарства съпътсващи тази процедура. Може ли някой от опит да сподели какво му е струвало всичко, дори и от друга клиника!
Знам това от опит с ИКСИ за което се обявява едно а се оказва друго, но не е тук мястото да споделям, може ЛС да отговоря.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: цени за инсеминация
« Отговор #4 -: Май 13, 2009, 10:10:34 am »
Привет glezenka, въпроса на момичето е от 2008 г!
Дано ИНСЕТО и е било успешно и вече е прегърнала своята рожба!
« Последна редакция: Май 13, 2009, 10:24:41 am от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: цени за инсеминация
« Отговор #5 -: Май 13, 2009, 12:01:17 pm »
Инсеминация с донорски материал на 15 март тази година, стимулация 16 бр. Меногон от клиниката-обща сума: манипулации и медикаменти 740 лв.
Re: цени за инсеминация
« Отговор #6 -: Май 14, 2009, 17:36:37 pm »
Здравей и от мен. Аз Имам 3 инсеминации при Владимиров. Горе-долу със всичките изследвания и лекарства цената е около 700лв. Успех ти желая, за съжаление при мен и трите бяха неуспешни.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: цени за инсеминация
« Отговор #7 -: Май 14, 2009, 19:14:49 pm »
В "Надежда" цената е 250 лв. Фоликулометриите и/или медикаментите за стимулаця на ову-то и/или други изследвания, ако се налага са отделно.
[/quote]
Фоликулометриите влизат в цената от 250 лв., плаща се допълнително Прегнила, хормонални изследвания и ако има стимулация. Първата ми излезе 270 лв., втората 410 лв.
Re: цени за инсеминация
« Отговор #8 -: Май 15, 2009, 10:23:16 am »
Благодяря ви за отговорите!
Видях, че темата е стара, но не иснах да отварям нова след като вече има подобна.
Успех на всички!

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: цени за инсеминация
« Отговор #9 -: Май 31, 2009, 10:59:32 am »
Ще се радвам да прочета мнения и на други момичета, правили инсеменации в други клиники. По специално ме вълнуват клиниките във Варна. Вярно е, че мога да видя съответни ценоразписи, но наистина искам да знам колко излиза всичко (приблизително). Благодаря на всички, отзовали се !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: цени за инсеминация
« Отговор #10 -: Юни 02, 2009, 19:13:33 pm »
Моята беше 250 лв. само манипулацията в АГ Варна.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: цени за инсеминация
« Отговор #11 -: Юни 04, 2009, 13:23:33 pm »
Моята беше 250 лв. само манипулацията в АГ Варна.
И затова ще ми е интересно да разбера колко ти излезе плюс стимулациите. Иначе цените само за манипулацията могат да се видят на ценоразписа им :) Моля да споделиш и кой д-р ти извърши процедурата и ако може впечатления.
 Успех ти желая !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: цени за инсеминация
« Отговор #12 -: Юни 04, 2009, 13:46:59 pm »
аз правих 3 инсета в Тина Киркова. Цената на процедурата там беше 150лв., иначе ме стимулираха със Серпофар и Клостилбегит, които са таблетки, май бяха около 20-30лв. опаковката. След това пиех Дуфастон + инжекция Прегнил. Общо да е излизало около 250лв, но преди 2-3 години.
*
Re: цени за инсеминация
« Отговор #13 -: Юни 04, 2009, 14:24:23 pm »
И затова ще ми е интересно да разбера колко ти излезе плюс стимулациите. Иначе цените само за манипулацията могат да се видят на ценоразписа им :) Моля да споделиш и кой д-р ти извърши процедурата и ако може впечатления.
 Успех ти желая !
ами аз имах стимулация само с Клостил 3х1 табл. от 3 до 9 ден и ми трябваха 2 опаковки тя едната маи беше около 10 лв, имах 4 прегледа всеки по 30 лв. и Прегнил 10 000Е - 40 лв и самата манипулация 250 лв, което прави общо около 450 лв. При д-р Ковачев, впечатления незнам мисля че си разбира от работата, ами това е за което се сещам ако съм пропуснала нещо и се сетя ще пиша, дано да съм била полезна  :)
Успех garga !
Re: цени за инсеминация
« Отговор #14 -: Юни 14, 2009, 20:28:09 pm »
Здравейте!Можете ли да ми препоръчате добър лекар за инсеминация в Пловдив?
Re: цени за инсеминация
« Отговор #15 -: Юни 15, 2009, 01:20:12 am »
pepi2616,две години и половина ходих при Минев...и нищо,имам една инсеминация по моя инициатива.Моя близка/вече бременна/много пъти ми беше казвала да не губя време и пари,а да отивам в София.Сега ходих при Владимиров,подадох документи към фонда и даже направих 1 инсеминация на естествен цикъл.Преди 3 дни-ще чакам резултата.Ако не ти е проблем пътуването,ориентирай се към София.Това е само мое мнение
Re: цени за инсеминация
« Отговор #16 -: Юни 28, 2009, 11:55:23 am »
И моя съвет е да се ориентираш към София! Иначе в Пловдив-д-р Даскалов, клиника Медикус Алфа.
Успех!
*

    писи

Планирам да се подложа на донорска инсеминация.
« Отговор #17 -: Юни 28, 2009, 22:47:00 pm »

Момичета, колко струва процедурата с донорски материал в клиниката на Щерев?
Интересува ме колко струва донорският материал, изследванията и самата процедура за пациентка без конкретни репродуктивни проблеми. На страницата на клиниката виждам цените, но не знам дали се заплаща само цената за инсеминацията или трябва да се заплати отделно за изследвания, процедури и пр.
Каква информация може да се получи за потенциалния донор?
Може ли например да узная колко деца са родени до сега с материал от даден донор?
Предлагат ли донорски материал от чужбина и струва ли той по- скъпо от 590лв?


 
Re: цени за инсеминация
« Отговор #18 -: Юни 28, 2009, 23:19:16 pm »
Писи най-добре звънни по тел.или отиди на място в клиниката за да ти отговорят на всичките въпроси,които те интересуват.Успех ти желая.

Re: цени за инсеминация
« Отговор #19 -: Октомври 15, 2009, 17:43:21 pm »
Виждам ,че темата е стара , но не искам да отварям нова . Затова щеси задам въпросите и аз и дано някой сподели опит . Аз също се интересувам от инсеминациитеп при д-р Владимиров- приблизително се ориентирах зца цената от написаното преди мен. Ще ми се да питам обаче приблизително колко време отнема всичко като процедура- като дни говоря и стимулацията с какво се прави - с инжекции или лекарства? Още нещо- явно е много индивидуално , но може ли да се получи положителен и успешен резултат  още на първа процедура? Мисля ,че точно за това всъщност всички силно се  :ask: надяваме и молим..Благодаря предварително за отговорите!
Re: цени за инсеминация
« Отговор #20 -: Октомври 15, 2009, 20:32:19 pm »
Ще ми се да питам обаче приблизително колко време отнема всичко като процедура- като дни говоря и стимулацията с какво се прави - с инжекции или лекарства...
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=26364.0
Мисля, че тук ще намериш някой отговори.