0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #120 -: Ноември 16, 2006, 11:43:39 am »
Симма, не знам защо не пусна тест. реално имам закъснение вече, защото е 16 ден след инсе-то! Но си имам зацапване, а на мен по принцип така си ми идва - бавно и славно... та не знам, може утре евентуално да пробвам...
А при теб как са нещата?

Ах,това си е направо страхотно-16-ти ден!А някакви признаци имаш ли?Щом е само зацапване има надежда.Аз пък съм 10 дена след инсето и овуто,а прокървих сериозно-прекалено рано и без пмс..-май днес ще го смятам за 1-ви ден от новия цикъл..Ави,много ще ти стискам палци и да направиш тест утре!
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #121 -: Ноември 16, 2006, 12:56:41 pm »
Ави, мила, я тичай още сега за тестче, че ако е положително / дай боже! / с това зацапване трябва да се пребориш. Чакам резултати :)
Аз съм далече от финала още - едвам трети ден от инсе ми е, но вие кой ден броите - деня на първото или деня на второто инсе?

Le, ужасно съжалявам! Успех следващия път :balk_21:
« Последна редакция: Ноември 16, 2006, 13:00:46 pm от Simma »
Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail again. Fail better!
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #122 -: Ноември 16, 2006, 13:01:05 pm »
le, не знам - гърдите си ме болят нон стоп след инсеминацията, от друга страна предния месец ми тръгна още на 13-ия ден...
Иначе зацапавнето си е кафеникаво и на моменти доста обилно и то от 2-3 дни вече, но реално м. още не ми е дошъл! На мен по-принцип има месеци, когато по 4-5 дни ми е така преди да ми дойде и затова не възлагам големи надежди и вкъщи си казах, че не е станало пак, но сега като си пишем започвам да се замислям...
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #123 -: Ноември 16, 2006, 13:15:36 pm »
Аз броя деня на второто инсе,щото тогава ми беше и овуто.
Ави,има малка вероятност да не ти идва заради дуфастона.(затова направи тест,за да го спреш,ако е отрицателен).На мен ми се струва,обаче,че по-вероятно е друго...а да не го казвам-да не те урочасам!Мен този път дори слабо не ме заболяха ни гърдите,ни нищо!А миналия месец категорично си усещах началните признаци,ама до 14-ти ден.Затова те питам какво усещаш-кръст,корем,гадене,умора...?
« Последна редакция: Ноември 16, 2006, 13:17:31 pm от le »
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #124 -: Ноември 16, 2006, 13:18:42 pm »
Сима,и ти ли си с двойна инсеминация?
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #125 -: Ноември 16, 2006, 13:22:32 pm »
За дуфастона, Ле, грешиш - не влияе на цикъла по никакъв начин - говорих с лекаря си за това.
Аз винаги съм с двойни инсета - цената която заплащам включва две инсета.
Аз пък никога не съм си откривала и грам признак, освен болки в зърната, но то май си е към пмс-то.
Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail again. Fail better!
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #126 -: Ноември 16, 2006, 13:44:30 pm »
Ле, преди два дни ме болеше кръст , корем като преди цикъл, но днес вече май нямам такива симптоми. Иначе нищо друго като гадене, апетити и т.н.
Довечера ще си купя тест и ще видим какво ще покаже. То нали май вече нямаше значение дали е с първата урина?
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #127 -: Ноември 16, 2006, 13:52:42 pm »
Сим,дано да си права за дуфастона,че не влияе!
Ави,щом вече нямаш ПМС,това е добре,пък другите симптоми-всеки индивидуално си ги чувства и по различно време се явяват.Ако не беше бр.....,досега щяха да те отпуснат гърдите.А колкото до теста-по-добре си е със утринна урина,освен,ако не е кръвен тест и освен,ако не си супер нетърпелива :wink:
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #128 -: Ноември 16, 2006, 14:06:32 pm »
Сима,щом си с двойно инсе,значи и шанса ти е по-голям.Ха-дано!Ама то си се брои от деня на овуто,щото,ако няма бременност,цикъла си се влияе от овуто(важни са дните на лут.фаза).А ако има бременност,дай Боже,никой няма да прави разследване дали оплождането е станало в деня на овуто,или един ден по-късно.Не вярвам след време синът ти да се интересува на коя точно дата,аджеба,е заченат :eggsperm:
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #129 -: Ноември 16, 2006, 14:36:31 pm »
Ле, как пък реши, че ще е момче  :balk_48: :balk_48: :balk_48:
Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail again. Fail better!
Re: болки след инсеминация
« Отговор #130 -: Ноември 16, 2006, 14:55:16 pm »
Avi, предполагам, че много си се притеснила и само за това мислиш цял ден,,,как утре сутринта да направиш тест и какъв ще бъде резултата :(( но като гледам че вече са минали доста дни след инсето....така че имаш добри шансове  :crossfingers: :crossfingers:

Ле, ти сигурна ли си, че днес ти е първи ден??? не се стърпях и видях графиката
* премахнато от модератор
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #131 -: Ноември 16, 2006, 15:36:04 pm »
Ле, как пък реши, че ще е момче  :balk_48: :balk_48: :balk_48:

Не знам,така ми изплува :balk_123:
Дани,няма какво друго да е,щото нямам кафявичко,а ми текна червена кръвчица(светлочервена) с едно съсирече.А и си знаех,че този цикъл нищо не е станало,щото гърдите ми си останаха меки като кифли.Сигурна съм,ама не смея още да го спра утрогестана...не знам :dontknow:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: болки след инсеминация
« Отговор #132 -: Ноември 16, 2006, 21:02:01 pm »
Aviмила при мен след инсе ми закъсняваше от Дуфастона.
Дано при теб обаче не е от него!!!!!Успех стискаме ти палци ! :D
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #133 -: Ноември 17, 2006, 10:21:55 am »
Момичета, не се стигна до тест. 2-ро неуспешно! Но нищо продължаваме напред.
Ле, ти кой ден си смяташ за първи - чудя се сега как да ги броя от вчера или от днес, при положение , че вчера беше само кафеникаво, вече съвсем се обърках! Май с теб ще се включим този месец втори път...
Re: болки след инсеминация
« Отговор #134 -: Ноември 17, 2006, 11:47:11 am »
Съжалявам за лошата новина  Avi :( Дано третия път да ти е на късмет  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #135 -: Ноември 17, 2006, 11:55:08 am »
Съжалявам Ави, знам как боли от неуспеха. Айде трички за късмет и повече няма  :balk_50:

А кои останахме да чакаме още, че нещо ми убягвате?
Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail again. Fail better!
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #136 -: Ноември 17, 2006, 12:02:38 pm »
Благодаря момичета  :bighug:

Симма, стискам палци поне ти да ни зарадваш!
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #137 -: Ноември 17, 2006, 13:42:16 pm »
Ави,чак сега успях да вляза...Съжалявам :?Минаваме към коледната сесия!За първи ден аз не броя зацапванията.Макар че този месец няма какво да умувам-направо си ми текна и то с много къса лутеална фаза.Отказвам се от утрогестана-нещо не ми влияе никак!Дори пъпки не ми излизат(от дуфастона,щото, ми излизат).Успех на Сима,Евро,Данито,Мими33,дано не пропусна някоя(то по-важно е съдбата да не ни проусне пак)! :balk_103:
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: болки след инсеминация
« Отговор #138 -: Ноември 17, 2006, 15:10:58 pm »
Ле, да ти кажа чи тия зацапвания май ни играят лоша шега, щото не знайш кой ден да броиш за първи. Да ти кажа от тоя дуфастон ли, от кво ли, и мойта ЛФ също ми се видя по-къса, че пък на др. месец и овуто ми бе по-рано!? Разковничето е май в ранната ФМ /за инсетата/.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: болки след инсеминация
« Отговор #139 -: Ноември 17, 2006, 15:19:15 pm »
Ле, да ти кажа чи тия зацапвания май ни играят лоша шега, щото не знайш кой ден да броиш за първи. Да ти кажа от тоя дуфастон ли, от кво ли, и мойта ЛФ също ми се видя по-къса, че пък на др. месец и овуто ми бе по-рано!? Разковничето е май в ранната ФМ /за инсетата/.

Ми не слушаш като ти говоря. На ФМ от 2-ри ден ако си със стимулация, ако не - поне от 7-ми.

Момичета, стискам ви палци, да се наредите в коледната серия!