0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    NDK

  • *
  • 174
  • Двете слънца които топлят сърцето ми.
Аля аля - много хубава статия, но ми направи впечатление, че там имуноглобулин се слага 1.25 грама  на терапия ,  а тук излиза м-у 7.5/10 грама  :?

Дали съставката му е с по-висока концентрация, че да е за сметка на  грамажа?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
статията е много интересна, благодаря!
излиза, че в Русия атакуват много жестоко АФС през бременността, аз направо се уплаших от толкова много и различни медикаменти.
но пък и следят доста по-прецизно нещата...
може би има някои моменти, които биха се счели за спорни у нас, но като цяло ми прави впечатление да са по-напреднали в третирането на АФС в акушеро-гинекологичната практика. забележете, че статията е писана от акушер-гинеколог, а не от имунолог.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Много интересна статия. Благодаря.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Я бързо един доброволец да я преведе, че да не посочвам.  :lol:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    NDK

  • *
  • 174
  • Двете слънца които топлят сърцето ми.
Аз отговарям за западното полукълбо  :) , някой да поеме вахта за далечния Изток.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Аз отговарям за западното полукълбо  :) , някой да поеме вахта за далечния Изток.

Eeeeeeee, то за западното винаги има желаещи. :lol:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Я бързо един доброволец да я преведе, че да не посочвам.  :lol:
След като аз я извадих, ще се пробвам, още повече, че съм лично заинтересована. Но с твоя помощ, разбира се. :)
Мисля, че има медикаменти, които нямат регистрация в БГ или са ррегистрирани с други търговски наименования.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Давай. Лекарствата ги остави така, аз после ще ги оправя.

А, и виж в коментарите има няколко интересни бележки - за наличието на вирусни инфекции, за схемата на спиране на кортикостероида, за титъра на антителата при всяка следваща бременност и за връзката между микоплазма и АФС.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Да, не бях обърнала внимание на коментарите.
Аля аля - много хубава статия, но ми направи впечатление, че там имуноглобулин се слага 1.25 грама  на терапия ,  а тук излиза м-у 7.5/10 грама  :?

Дали съставката му е с по-висока концентрация, че да е за сметка на  грамажа?
3 дни х 1.25г, т.е. 3.75 г.
Колко грама е една ампула, че съм забравила вече?
*

    NDK

  • *
  • 174
  • Двете слънца които топлят сърцето ми.
Alia Alia , мисля, че  ампулите тук са  по 0.25 г .
На мен руския ми куца. :( Някой може ли да го преведе.
Благодаря предварително.
Преведох я. Мели ще я редактира като лекар и ще бъде публикувана. :)
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
 :balk_47:

Ще почакаме!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
аля, слънце си ти. редактора също :D
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Браво на вас. :thankyousign:
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Къде е/ще се публикува статията?!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Предполагам, че когато Мели я подготви, ще я публикува някъде на сайта. :)
*
аля, слънце си ти. редактора също :D

 :good_post: :balk_21:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.