0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте моми4ета, днес ми е 8-ми ден след трансфера , поиажихами се оба4е болки като преди менструация, молч ви да споделите при вас как е било, мислите ли 4е това е сигнал за неуспех благодаря ви
*
Re: 8 ден след ICSI, температура на 10-ден след ICSI
« Отговор #1 -: Февруари 19, 2007, 17:55:07 pm »
За нищо не е сигнал, спокойно. И трите пъти  леко ме боля корема,  последния беше успешен. Отпочивай си повече и най-вече се опитай да се разсееш и да не мислиш за това.
Успех!
*
Re: 8 ден след ICSI, температура на 10-ден след ICSI
« Отговор #2 -: Февруари 19, 2007, 17:55:29 pm »
Нито наличието, нито липсата на болки са знак за неуспех.
Аз имам 2 неуспешни опита. При първия имах много силни болки. При втория се чувствах прекрасно.
Късмет.
Ако не издържаш вече на чакане, направи си кръвен тест.
Много късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: 8 ден след ICSI, температура на 10-ден след ICSI
« Отговор #3 -: Февруари 19, 2007, 18:00:03 pm »
благодаря ви за отговорите момичета, опитвам се да се успокоя, но болките бяха малко силнички и затова се притесних,но схте чакам докато прокървя или докато дойде време за теста, защото док каза на 17-я ден
*
Re: 8 ден след ICSI, температура на 10-ден след ICSI
« Отговор #4 -: Февруари 19, 2007, 19:10:09 pm »
Само бъде спокойна. Недей да търсиш признаци на каквото и да е. Нормално е да те понаболява от време на време. Изчакай спокойно деня на теста. Пожелавам ти  :bfp:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: 8 ден след ICSI, температура на 10-ден след ICSI
« Отговор #5 -: Февруари 19, 2007, 23:18:18 pm »
Моят съвет е да пуснеш кръвен тест, ако нямаш прегнил. Аз така чаках 17 ден и стана по-кофти. Успееех и пиши! И не вярвай на никакви симптоми!!!!!  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: 8 ден след ICSI, температура на 10-ден след ICSI
« Отговор #6 -: Февруари 20, 2007, 08:29:22 am »
здравей каси, защо да стане по-лошо ако 4акам 17-и ден тази нощ пак бях със силни болки и загубих надежда
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: 8 ден след ICSI, температура на 10-ден след ICSI
« Отговор #7 -: Февруари 20, 2007, 10:34:11 am »
Ами с ранен тест, може да се види дали все пак има някакво имплантиране, затова. Не че ще стане по-лошо! Просто това чакане в крайна сметка не помага, казвам го от личен опит!  :(


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: 8 ден след ICSI, температура на 10-ден след ICSI
« Отговор #8 -: Февруари 20, 2007, 12:05:48 pm »
dainty, можеш да разбереш по-рано с кръвен тест, без да чакаш до 17-тия ден и да се шашкаш от всеки симптом или болка. Притеснението не е здравословно :? Ние ще ти стискаме палци за положителен резултат  :crossfingers:
Re: 8 ден след ICSI, температура на 10-ден след ICSI
« Отговор #9 -: Февруари 20, 2007, 13:49:52 pm »
И аз съм за по-ранен тест - поне спираш по-рано лекарствата и си гледаш спокойно живота, иначе "трепериш" 17 дни. Противници на тази теория пък твърдят, че имаш 17 дни надежда :lol:
Но от медицинска гледна точка мисля, че ст-стта на ЧХГ-то е важна, да се види има ли опит за имплантация.

Успех, Миличка :D
Благодаря ти, Бени!







*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: 8 ден след ICSI, температура на 10-ден след ICSI
« Отговор #10 -: Февруари 20, 2007, 14:06:20 pm »
Наличие или липса на болки, не са симптом нито за бременност, нито за небременност, наистина се успокой. А но шпа не ти ли предписаха, аз пиех до 12 ден след трансфер.
А относно ранния тест на ЧХГ /10 ден/, покзва наличие или липса на имплантация. Ако ти "стиска"  :wink: пусни си, но каквато и да е стойността тя също не е 100% гаранция за успех или за неуспех, просто по-нетърпеливите /като мен/ го правим.
Постарай да не се вглеждаш в себе си и си прекарвай времето с приятни за теб неща!
Успех!!!  :grouphug:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: 8 ден след ICSI, температура на 10-ден след ICSI
« Отговор #11 -: Февруари 20, 2007, 14:11:47 pm »
Dainty, пожелавам ти хубав резултат на теста  :bfp: !
Много почивка, спокойствие, позитивни мисли и вяра!
Успех ти желая! :goodluck:

Re: 8 ден след ICSI, температура на 10-ден след ICSI
« Отговор #12 -: Февруари 20, 2007, 16:00:08 pm »
Ех моми4ета, страхотни сте благодаря за милите думи а бихте ли ми казали къде мога да направя кръвен тест - в центъра за инвитро ли
днес след обяд съм и с темп 37.1 .док каза 4е е от прогестерона,но се 4увствам и оптпаднала, какви ли не мисли ми минават през главата
успех и на вси4ки вас
*

    balmi

Re: 8 ден след ICSI, температура на 10-ден след ICSI
« Отговор #13 -: Февруари 20, 2007, 16:23:55 pm »
Dainty не се вълнувай миличка, това вреди. Опитай се да мислиш за други неща. Например аз след трансфера си лежах и гледах всички латино сериали (до сега не бях си и мислила, че толкова ще ме забавляват), четях си списания, обичах и да си поспивам и похапвам. Освен това изобщо не мислих за крайния резултат, а се радвах, че отървах кожа и процедурата приключи. Успех и чакаме  :bfp1:
*

    Butterfly_

  • ***
  • 273
  • Много, много щастлива мама и съпруга!!!
Re: 8 ден след ICSI, температура на 10-ден след ICSI
« Отговор #14 -: Февруари 20, 2007, 16:36:19 pm »
dainty, миличка и аз ти стискам палци всичко да е наред!!! Само бъди спокойна!!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: 8 ден след ICSI, температура на 10-ден след ICSI
« Отговор #15 -: Февруари 20, 2007, 18:24:37 pm »
И температурата не мери мила, не се натоварвай с въпроси. Отпусни се до колкото ти е възможно.
Иначе ЧХГ би трябвало във всяка лаборатория да можеш си пуснеш.
Спокойствие и успех!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: 8 ден след ICSI, температура на 10-ден след ICSI
« Отговор #16 -: Февруари 20, 2007, 19:00:49 pm »
ЧХГ можеш да си пуснеш в Кандиларов или Бодимед.
Мисля, че и в Малинов правят вече.
Късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: 8 ден след ICSI, температура на 10-ден след ICSI
« Отговор #17 -: Февруари 21, 2007, 08:10:43 am »
Здравейте моми4ета, пиша ви отново ( вижте темата 8-ми ден след ICSI - моя е)
снощи бях с температура 37,5 и  силна треска. сигурно ве4е вси4ко е загубено някой може ли да ми каже нещо по въпроса нямам симптоми на настинка или грип, но мисля 4е тази температура, дори и да е от прогестерона е убила вси4ко:(
*
Re: 8 ден след ICSI, температура на 10-ден след ICSI
« Отговор #18 -: Февруари 21, 2007, 08:19:08 am »
  Привет,
 не е нужно за всяко нещо да отваряш нова тема - пиши си в старата.
   Трябва да се успокоиш. Не е чак толкова висока темп., можеш да вземеш парацетамол, но най-добре да се консултираш с лекаря си, ако това много те безпокои.
   Успех! :D
« Последна редакция: Февруари 21, 2007, 08:23:23 am от solei »
*
Re: 8 ден след ICSI, температура на 10-ден след ICSI
« Отговор #19 -: Февруари 21, 2007, 08:20:51 am »
Да, обаче 37,5 не е фебрилна температура. Лекарите дори не дават  антипиретици при такава. Спокойно, нищо не е повредила температурата, не е толкова висока. Но ти се пази, не ти трябват вируси в момента!
Re: 8 ден след ICSI, температура на 10-ден след ICSI
« Отговор #20 -: Февруари 21, 2007, 09:21:03 am »
Аз поне като меря базална температура след транфрес и съм на утрогестан имам температура до 37.48 градуса - да не е нещо такова?

Знам, че за потенциално опасна се смята температура над 37.8 минимум.

Не се притеснявай, при нужда се консултирай с лекар и успех :D
Благодаря ти, Бени!







Re: 8 ден след ICSI, температура на 10-ден след ICSI
« Отговор #21 -: Февруари 21, 2007, 09:38:45 am »
над 37,8 оба4е аксиларна или ректална?
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: 8 ден след ICSI, температура на 10-ден след ICSI
« Отговор #22 -: Февруари 21, 2007, 11:45:33 am »
Не се шашкай, аз пък бях с др. "феномен" - под едната мишница - 37,06, а на др. 36,68. И това дни на ред. Втрисане, изпотяване и топли вълни - просто МНОГО СЕ НАБЛЮДАВАМЕ.
Моя съвет е: реди пъзели, плети ако можеш, чети книжки, гледай сапунки, рисувай, учи езици... Все неща които да ти насочват вниманието далеч от себе си. Напрежението е "враг". Не се предавай!
Успех!!!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com