Справочник > Адреси на клиники, лаборатории, лекари

Надежден гинеколог в Перник ????

<< < (3/4) > >>

svetlaК:
Здравейте, случайно попаднах на тази тема, търсейки инфо за д-р Галева. Чувала съм само добри отзиви за нея. В момента съм бременна в 9-ти месец (пожелавам това щастие на всички вас), ходя при Крумова и съм доволна, но тя не прави запис на тоновете на бебо, не ми казва и ориентировъчно тегло, та затова реших да посетя Галева.
Успех на всички!

assya_f:

Момичета, поне сте близо до София - явно в Перник няма добри гинеколози. [/quote]

Аз съм за !!! София е близо, да не е удобно, но е близо.
Аз съм родом от Перник, но се омъжих в Хасково и ей на сега ще пътувам и аз до София на лекар. При мен нито е близо, ното е удобно, но.... за мен е много важно.

OPTI:

--- Цитат на: betina в Март 14, 2007, 09:46:19 am ---Д-р Ахинора Галева
ул. "Благой Гебрев" № 24 /кв. "Изток", зад сладкарница "Чайка"/
Работно време от 15.00 до 18.00 ч.
тел. 7 31 31 /след 15.00 ч./ - мисля, че номера е променен сега, но новия го нямам

--- Край на цитат ---
Да д-р галева има нов номер.Ето го и него:076/67-36-31 и gsm:0887/808-633
ПРЕПОРЪЧВАМНА ВСИЧКИ ПЕРНИЧАНКИ ДА Я ПОСЕТЯТ.Аз в момента ходя при нея и съм много доволна.Бременна съм в 5гс, но имах проблеми и ако не беше д-р Галева сега бебо нямаше да го има.Така че момичета ако все още се чдите кой гинеколог да изберете не се ЧУДЕТЕ ,А ПРИ ГАЛЕВА СЕ ЗАПИШЕТЕ!!!
Проблемът е че не работи със здравната каса, но пък разполага с най-добрата апаратура в града.УЗ е 20лв, а вагиналният УЗ-25лв.Прави и снимка на бебето,дори разполага с 3D УЗ.Препоръчвам ви я горещо

aleto_v:
zdraveite momi4eta!kakto vsi4ki vi i az sam izpravena pred tazi dilema za izbor na ginekolozi v pernik.Oba4e az nikoga ne sam hodila na ginekolog i nqmam absolutno NIKAKVA predstavakade i pri kogo da otida za pomo6t.Moqt problem ne e prosto profilakti4en pregled a e dosta spe6no-prosto s moq priqtel mai "mai napravihme belqta"i iskam ako ima ne6to da se otkrie na vreme i da se vzemat merki,a v nikakav slu4ai ne iskam da pravq abort tai kato   ima mnogo riskove za zdraveto kakto vsi4ki znaqt.Zatova vi molq nai gore6to ako nqkoi ima doba ginekolog nezavisimo dali v pernik ili v sofiq da mi go prepora4a za6toto e mn spe6no!!!blagodarq predvaritelno

бел.мод.първо пиши на кирилица ако искаш въобще някой да чете какво пишеш и да ти отговаря. Ако нямаш кирилица, ползвай кредор (първата иконка горе вляво на прозореца за публикуване на отговор)
второ-не си оцелила темата, в която е трябвало да си зададеш въпроса

Александрина:
Момичета, ходете при д-р Диана Михайлова!Тя е най-добрата и аз само на нея имам доверие!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия