0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Момичета много ви моля ако знаете кои билки съдържат БИЛКИ ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ да ми пишете!Миналата седмица ми пристигнаха и аз почнах да ги пия!Но незнам състава им!
Благодаря! :D
Re: КОИ БИЛКИ СЪДЪРЖАТ БИЛКИ ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ???
« Отговор #1 -: Август 07, 2006, 13:48:22 pm »
Ади и аз съм се интересувала по този въпрос /питала съм момичетата в чата/.
Оказва се, че съдържанието на въпросната смес е известна само на тези, които я приготвят. За съжаление не можах да помогна особено, но ако научиш състава на билките го сподели - ще се радвам да го науча и аз.
*
Re: КОИ БИЛКИ СЪДЪРЖАТ БИЛКИ ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ???
« Отговор #2 -: Август 07, 2006, 17:34:02 pm »
Ади, в темата Билки за забременяване Фреш Бреез пише, че базовия пакет за жената за забременяване включва- гръмотрън, ветрогон,цариче,клинавиче,жиловлек, маточина.Не знам дале е сигурно.И на моя пакет не пише състава на сместа, затова и аз се разтърсих и това открих.Успех с билколечението! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Проблемът е възможност да покажеш на какво си способен.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: КОИ БИЛКИ СЪДЪРЖАТ БИЛКИ ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ???
« Отговор #3 -: Август 07, 2006, 20:20:55 pm »
Благодаря ви за отговорите!!Успех и на вас момичета.......дано тези билчици да си свършат работа!!!!!!!!!и дано господ да е с нас! :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Re: КОИ БИЛКИ СЪДЪРЖАТ БИЛКИ ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ???
« Отговор #4 -: Август 07, 2006, 20:53:08 pm »
Adi, мила, от къде си ги поръча тези билки?  :help1:
И на нашата улица ще изгрее слънце!!!

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: КОИ БИЛКИ СЪДЪРЖАТ БИЛКИ ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ???
« Отговор #5 -: Август 07, 2006, 21:18:41 pm »
От софийска аптека!ето и тел. за контакт.........02-9839916,02-9836003
(поръчах едни за ову ,и едни за забременяване)....с доставка всичко 18 лева! :D
Re: КОИ БИЛКИ СЪДЪРЖАТ БИЛКИ ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ???
« Отговор #6 -: Август 08, 2006, 11:20:05 am »
 :thankyousign:
И на нашата улица ще изгрее слънце!!!

*
Re: КОИ БИЛКИ СЪДЪРЖАТ БИЛКИ ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ???
« Отговор #7 -: Август 16, 2006, 12:12:21 pm »
 :balk_177:
Ади , мила чувала за съм за жълтия кантарион , че помага за забременяване , накиснат в спирт и трябвало да прести нколко дни.Трябва да питам точно.
Също много жени са забременявали след като са им удряли гърне на кръста / ако преди това е бил отворен/ има такива баби по селата.

Re: КОИ БИЛКИ СЪДЪРЖАТ БИЛКИ ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ???
« Отговор #8 -: Август 16, 2006, 12:36:36 pm »
Alina, какво значи да ти е "отворен кръста"? Какво правят тези баби с това гърне? Много странно ми звучи, но като се замисля мен винаги ме е болял кръста, имам и дископатия и това също може да и една от причините да не мога да забременея. Ти какво си чувала по въпроса?
И на нашата улица ще изгрее слънце!!!

*
Re: КОИ БИЛКИ СЪДЪРЖАТ БИЛКИ ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ???
« Отговор #9 -: Август 16, 2006, 13:07:43 pm »
 :balk_177:
Като легнеш и като те пипне над опашката и ти казва , но наистина преди това и мен ме болеше кръста, особенно след аборта с близнаците/20 седмица/ Слага ти на кръста вендузи и по средата една глинена чаша / на нея и викали гърне/После след процедурата се чувстваш по изправена и болките изчезват.Прави се на 5 ден след като ти свърши менструацията.Цялата процедура е затопляща и доста ефективна.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: КОИ БИЛКИ СЪДЪРЖАТ БИЛКИ ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ???
« Отговор #10 -: Август 16, 2006, 21:48:37 pm »
:balk_177:
Като легнеш и като те пипне над опашката и ти казва , но наистина преди това и мен ме болеше кръста, особенно след аборта с близнаците/20 седмица/ Слага ти на кръста вендузи и по средата една глинена чаша / на нея и викали гърне/После след процедурата се чувстваш по изправена и болките изчезват.Прави се на 5 ден след като ти свърши менструацията.Цялата процедура е затопляща и доста ефективна.
Ами незнам........истината е че и аз съм имала проблеми с кърста,особенно зимата ми се обажда!Това за вендузи съм го чувала.......но тази процедура е наистина загряваща!Аз преди имах лек радикулит......възпален нерв.......и това нещо вобще не бива да се загрява!Иначе съм чувала много положителни отзиви за вендузи!

Алина я кажи повече за тази рецепта с жълт кантарион! :D
*

    tokador

  • *
  • 25
  • [url=http://line.romanticcollection.ru][img]http:/
Re: КОИ БИЛКИ СЪДЪРЖАТ БИЛКИ ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ???
« Отговор #11 -: Август 17, 2006, 14:08:22 pm »
Adi,a znaesh li sly4aino adresa na aptekata v Sofia...az skoro shte se pribiram v Sofia i iskam da se vazpolzvam ot bilkite sashto...
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: КОИ БИЛКИ СЪДЪРЖАТ БИЛКИ ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ???
« Отговор #12 -: Август 17, 2006, 21:06:57 pm »
Адресът на аптеката е ул. Поп Богомил № 38, в двора тел. 983 99 16 и 983 60 03 :D :D :D
*

    tokador

  • *
  • 25
  • [url=http://line.romanticcollection.ru][img]http:/
Re: КОИ БИЛКИ СЪДЪРЖАТ БИЛКИ ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ???
« Отговор #13 -: Август 18, 2006, 22:54:10 pm »
Blagodaria Abi!!!!Znam ia kade e ...az jiviah savsem nablizo tam.... :ballons:
*
Re: КОИ БИЛКИ СЪДЪРЖАТ БИЛКИ ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ???
« Отговор #14 -: Август 21, 2006, 21:26:20 pm »
 :balk_177:Adi съжалявам , че не мога да си намеря точната рецепта , само си спомям че в 1 литър чист спирт или ракия се накисват цветовете на жълтия катарион , престоява 40 дни и се пие сутрин и вечер една супена лъжица с малко вода.Не си спомням колко бяха цветовете , които се накисват.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: КОИ БИЛКИ СЪДЪРЖАТ БИЛКИ ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ???
« Отговор #15 -: Август 21, 2006, 21:29:54 pm »
:balk_177:Adi съжалявам , че не мога да си намеря точната рецепта , само си спомям че в 1 литър чист спирт или ракия се накисват цветовете на жълтия катарион , престоява 40 дни и се пие сутрин и вечер една супена лъжица с малко вода.Не си спомням колко бяха цветовете , които се накисват.
Значи приемаш извлек от жълт кантарион!Между другу ,скоро пих 2 месеца тази билка!Добре ми се отрази! :D
*
Re: КОИ БИЛКИ СЪДЪРЖАТ БИЛКИ ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ???
« Отговор #16 -: Август 21, 2006, 22:01:30 pm »
 :balk_177:  Точно тази рецепта не съм я правила, само ми я бяха дали. При мен проблема е при задържането , но като цяло съм чувала че жълтия кантарион помага при забременяване. Успех

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: КОИ БИЛКИ СЪДЪРЖАТ БИЛКИ ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ???
« Отговор #17 -: Август 21, 2006, 22:06:31 pm »
ЕЕЕ значи сме две с този проблем!!Преди години забременявах но за жалост спонтаненни аборти още в самото начало! неможах да задържам!А сега вече немога  и да забременея!Последно преди 3 години видях положителен тест ,но в същия ден ми дойде и до тук!
 :(
*
Re: КОИ БИЛКИ СЪДЪРЖАТ БИЛКИ ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ???
« Отговор #18 -: Август 21, 2006, 22:18:04 pm »
 :balk_177: :До кой месец си стигала Adi ? Искам да ти кажа не се отчайвай щом веднъж си забременняла ще се получи пак.Това е истина повярвай ми. При мен уж се оказа ,че при следваща бременост ще ми правят серклаж.Пък ще видим когато това стане.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: КОИ БИЛКИ СЪДЪРЖАТ БИЛКИ ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ???
« Отговор #19 -: Август 21, 2006, 22:44:12 pm »
Втория месец ....10 -14 дена закъснение и до там! :(
*

    tokador

  • *
  • 25
  • [url=http://line.romanticcollection.ru][img]http:/
Re: КОИ БИЛКИ СЪДЪРЖАТ БИЛКИ ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ???
« Отговор #20 -: Август 22, 2006, 09:49:30 am »
Аdi ,когато се прави екстрат от вилки,те триабжа да не са сухи,и екстрата стои на сянка тези 40 дни,след което се съхранява в хладилника.Жълтикантарион има противовазпалително действие и се използва най 4есто в гинекологиата.Когато нямам то4ната рецепта-използвам съотношението-1 към 1 т.е. 1кг.билка в 1л.спирт.Но за да се приготви ка4ествен екстрат трябва да е набран в то4но определено време на деня,заради концентрацията на етери4ни масла,които в слу4ая са много важни...мисля 4е август е подходящ месец за това...
  На мен също много ми е помагал жълтия кантарион. yahoo_17 :ballons: