0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #820 -: Февруари 28, 2018, 17:03:32 pm »
Ей много ме дразнят тия мъже... той какво бил правил, били за разплод.... а ние нищо не правим нали, не пиеме тъпотии, не ни оперират, не ни бъркат постоянно сещате се, не ги носиме тия бебета 9 месеца, накрая не ги раждаме и за около 2 години се грижиш само за тях и какво ли още не... ама иначе мъжете какво били направили... ейй думи нямам хахах чак се нервирах
И аз съм за внимавайте с билките :) Лейди и успех при прегледа при Кацаров
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #821 -: Февруари 28, 2018, 18:45:08 pm »
Слънцемое, каза всяка дума, която излиза от устата на моя М.  :lol: :lol: :lol: Ама казвам, ще ти направят само една ехография и ще се приключи, за сега... :)
А той: Аз никога не съм ходил на такъв преглед, кой ли знае, какво ще стане, какво друго ще иска доктора, как ще ме лекува, нали четеш там във форума?!? ;) :lol:
Ама викам му, аз ходя през две седмици при доки, какво скимтиш?... Но не, била съм свикнала и при нас жените било нормално  8O Ужасен е. Направих грешката да му спомена, че след определена възраст сперматозоидите вече не са толкова добри, подвижни и т.н. и за това е важна спермограмата. А той от всичко което съм казала, си навил на пръста, че съм намекнала, че вече бил стар и не бил годен за разплод  osi_10 Всичко опира до егото му...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #822 -: Февруари 28, 2018, 18:57:16 pm »
Да им имам егото, като толкова ги удря мъжете на его да си носят спермограма на първа среща и да решаваме 😀
Аз бях на фоликуметрия. Явно докторът ме усети, че съм любител гинеколог и ми разпечата 10 снимки и диск с цветни, да си гледам вкъщи 😀😀😀  сега само да се науча кое е матка и кое е яйчник, че днес гледам озадъчено и си мисля:"лелеее няма нито едно фоликулче" и докторът видя погледът ми и каза:"това е матката" 😀😀😀
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #823 -: Февруари 28, 2018, 19:41:50 pm »
Всички една майка ги е раждала. На моя като му казах,че трябва да му се правят изследвания,се започна:"Ама мамоооо,ще ми правят жвръц,ще ме бодат...."..... Мъже....
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #824 -: Февруари 28, 2018, 19:55:48 pm »
По този повод с мъжете вчера до говоря с майка ми и понеже в гражданския ни брак пише имената на бащите ни само и тя като изригна 😂 същите думи вика “и к’во 9 месеца съм те носила ,цял живот те мисля и на края на баща ти името “ 😂 .
Но моя поне не мранкя за такова работи първия път преди година сам каза да направи спермограма да сме спокойни и беше добра , сега по пътеките към болницата пак трябва да прави и то тази седмица ,нищо не е казал . И билките пие . Даже се е притеснил за мойта ЦС и само ме разпитва ,а аз като почне да говори за това и почвам да рева и му казах да не пита .
Само не знам тези свещички Profinid кога и колко да си сложа и какво др да пия преди самата снимка ...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #825 -: Февруари 28, 2018, 20:01:30 pm »
Какви са тези свещички? На мен ми бяха изолирали незначително количество гъбички, което не изискваше лечение. Но като наближи ЦС ме посъветваха за по-сигурно 3 дена да слагам свещичка против гъбички.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #826 -: Февруари 28, 2018, 20:12:12 pm »
Свекърва ми,Бог да я прости жената,беше скръцнала със зъби на половинката,да изпълнява всичко,което му кажа за изследвания без да мрънка. Като му излязоха резултатите от спермограмата, свркърва ми ми каза "добре че е добре,че мъжкото его е голяма работа.". Е,неможа да доживее новината. :(
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #827 -: Февруари 28, 2018, 20:45:13 pm »
Сигурна ли си, Chocholinka, че няма да те обезболят по време на снимката? Ако решиш да си слагаш Профенид не трябва да взимаш нестероидни противовъзпалителни (Аспирин, . Задължително кажи в болницата. Ректално действа бързичко. Мисля, че 30-40 мин по- рано е достатъчно.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #828 -: Февруари 28, 2018, 20:51:12 pm »
Pav-la да сигурна съм ... :( казаха ми и в писмото за часа пише да пие 30мин преди ЦС само iboprophe те нищо няма да ми дадат . А за тези свещички си нямам и на идия как се прави аз си мислех да си сложа една сутринта към 10ч тъй като трябва да съм в болницата във 15:45 и 30 Мин преди да влезна да пия и Iboprophena . От болницата не ми вдигат цяла седмица да ги питам дали може да си сложа една ... много са зле тук аз живея в Лондон и направо се натоварван със здравната им каса ...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #829 -: Февруари 28, 2018, 21:04:24 pm »
Ибупрофен е нестероидно противовъзпалително. Затова е по- добре да си пиеш него и Парацетамол, поне можеш да редуваш или те да ти дадат нещо венозно, мускулно или знам ли. Профенидът действа повече за кости. Не знам както си решиш, но не пий лекарства ей така и не смесвай неизписани болкоуспокояващи.
За 2 ЦС не съм пила нищо. След първата можеше да пия спазмолитик, но аз просто има по- висок праг на болка и се понасяше. Болката беше колитна, заради дразненето на червата от контраста.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #830 -: Февруари 28, 2018, 21:08:44 pm »
😀😀😀  сега само да се науча кое е матка и кое е яйчник, че днес гледам озадъчено и си мисля:"лелеее няма нито едно фоликулче" и докторът видя погледът ми и каза:"това е матката" 😀😀😀
Хахаха Тери, и аз съм на същото ниво. Добре, че поне, когато брат ми прати снимка от ехото на снаха ми, познах кое е сакчето на племенничето ми  :lol: :lol:
Чочолинка, кога е цс?
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #831 -: Февруари 28, 2018, 22:42:06 pm »
Pav-la ами ще пия 2 нурофена освен и така ... имам и едно италианско прахче казва се ОKI и то било много добро като болкоуспокояващи ..❤️
lady във петък е ЦС 😰😣
❤️❤️
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #832 -: Февруари 28, 2018, 23:21:35 pm »
Момичета, деликатно намекнете на половинките, че след определена възраст се прави всяка година преглед за рак на простатата. И той хич не е приятен. Така, де, да са подготвени!  :lol:

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #833 -: Март 01, 2018, 07:56:22 am »
Здравейте момичета.Честита Баба Марта на всички. Нека в този прекрасен женски месец чудото да се случи при всички. Изпращам ви много целувки  :grouphug: :grouphug: :ballons:
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #834 -: Март 01, 2018, 08:16:54 am »
Честита Баба Марта на всички!
Пожелавам ви да сте живи и здрави, румени и засмени... да се сбъдне най -голямото ви и чакано желание и догодина всички да сме вързали мартенички на своите малки бебета :)  :grouphug:

По въпроса с мъжете, аз толкова осезаемо не го усещам, моят дума не е казал. Но и да го направи ще бъде посечен...Може би наистина разбира, какво ми се случва на мен.

Днес, да ви кажа, съм преизпълненна с една енергия, много ми е положително ... а принципно съм с настроение на умряла лисица...
Имайте и вие един прекрасен ден!!
« Последна редакция: Март 01, 2018, 08:27:00 am от To4ica13 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #835 -: Март 01, 2018, 08:47:54 am »

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! Скъпи дами пожелавам ви в най-скоро време всички да ни закичат с най-хубава гривна на света! Да сте много здрави, щастливи и дано женският месец да е наистина нашият месец с много хубави новини,  :bfp: и прекрасни емоции :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #836 -: Март 01, 2018, 08:52:21 am »
Честита баба Марта момичета!Много здраве, щастие и сбъднати мечти да ни донесе!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #837 -: Март 01, 2018, 09:27:45 am »
Честита баба Марта. Да сте бели и червени (особено двете черти по тестовете :P)
Чочолинката сигурно днес вече е кълбо от нерви. Хайде да минава и днес и утре вече ЦС
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #838 -: Март 01, 2018, 10:04:43 am »
Добро утро момичета кокичета .
Честита Баба Марта и от снежен Лондон .Малко да ви разсмея :
Нови сведения за критичната обстановка в Лондон. Снежната покривка вече достигна до един сантиметър, а на места и по малко. Парализиран е железопътния и автомобилния транспорт. Има нарушения в комуникациите. Тази вечер се събира градската управа да обсъди да се обяви ли бедствено положение. Сформиран е кризисен щаб. Температурите паднаха до минус 1 градус. Нарушен е графика на полетите. Препоръчва се да не се пътува и излиза на вън. Улиците са пусти и могат да се срещнат само българи, румънци, поляци и руснаци ... 😀😉😂😂☃️
Пожелавам ви в този женски месец щъркела да ни зарадва всички ! ❤️❤️❤️
Терии права си иска ми се да е петък ,че да минава по бързо 😣
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #839 -: Март 01, 2018, 11:57:13 am »
Честита баба Марта и от мен. Бъдете живи и здрави,румени,засмени и този месец  да донесе на всички блага вест