0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Съмнения за бременост !
« -: Септември 16, 2017, 17:25:25 pm »
Здравейте момичета чета ви от доста врвме.Моята история е такава преди 7 месеца бях бременна.Загубих го спонтанен аборт.След два месеца след това не се пазихме но никога не сме улучвали овулацията.Миналия месец правихме покрай овулацията доста често цикъла трябва да ми дойде днес но все още го няма имам главоболие от една седмиц което не е типично за мен.Направих си тест преди два дена имаше бледа черта вчера и днеска тестовете са отрицателни.Може ли някой да сподели своя опита все още сме в началото на пътя но това чакане ме побърква.
Re: Съмнения за бременост !
« Отговор #1 -: Септември 16, 2017, 18:02:28 pm »
Здрсвей bebence51.
Това което можеш да направиш на този етап е да си пуснеш кръвен тест или да изчакаш още 1-2дни за уринен.За уринен преди няколко дни е било рано,те отчитат най-често ЧХГ над 25,а той по-късно се отделя в урината.Главоболието може да се дължи на много неща.
Стискам палци това да е твоят месец
Re: Съмнения за бременост !
« Отговор #2 -: Септември 16, 2017, 18:09:00 pm »
Кръвен тест не моха да си пусна за сега май друг вариант нямам освен да почакам  :?
Re: Съмнения за бременост !
« Отговор #3 -: Септември 17, 2017, 09:59:10 am »
утре или в другиден си направи уринен тогава, но да е сутринта на първа урина. Пожелавам ти успех и дано е +++
Re: Съмнения за бременост !
« Отговор #4 -: Септември 17, 2017, 20:33:40 pm »
За съжеление и днеска беше отрицателен,но имам още един въпрос цял месец си правя тестове за овулация и от 3ти.09 до днеска всичките са положителни каква може да е причината започнах да ги правя на 27.08 и до 3ти си бяха отрицателни
Re: Съмнения за бременост !
« Отговор #5 -: Септември 17, 2017, 21:45:28 pm »
Погледни в темата за тестовете за овулация.. последните странички съм прикачила снимки на мойте тестове от предишния ми цикъл... оказа се след преглед че не съм имала овулация.
Re: Съмнения за бременост !
« Отговор #6 -: Септември 17, 2017, 23:24:44 pm »
Значи е възможно този месец да съм нямала овулация ?
Re: Съмнения за бременост !
« Отговор #7 -: Септември 17, 2017, 23:37:52 pm »
При мен беше така.. казвам ти го като варянт. Погледна ли снимката на тестовете? Твоите по същия ли начин изглеждат?
Re: Съмнения за бременост !
« Отговор #8 -: Септември 17, 2017, 23:48:35 pm »
Не мога да намеря може ли да дадеш линк
Re: Съмнения за бременост !
« Отговор #9 -: Септември 18, 2017, 00:12:16 am »
Ето така изглеждаха моите тестове, в  цикъла в който нямах овулация, установено след преглед с ехограф.

http://www.zachatie.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=52108.0;attach=24457;image
Re: Съмнения за бременост !
« Отговор #10 -: Септември 18, 2017, 09:35:08 am »
Да и мойте са подпбни след овулацията бяха по бледи и ппсле се стъмниха 
Re: Съмнения за бременост !
« Отговор #11 -: Септември 19, 2017, 12:16:27 pm »
Вчера и днеска си направих отново тест вчерашния имаше мнпго бледа розова чертичка а дбескашния в момента в който го потопих в урината и започна да се зарежда имаше втора прозрачна чертичка след 5тата минута беше по изразена но почти безцветна какво мислите днеска ми е 3ти ден от закъснебието
Re: Съмнения за бременост !
« Отговор #12 -: Септември 19, 2017, 12:40:50 pm »
Опитът ми ме е накарал да не вярвам на уринните тестове или просто си го направих много рано.След ин витрото първо направих уринен и си беше напълно отрицателен,два часа по-късно пуснах кръвен и той беше положителен,а резултата е в подписа ми.Единственото,което пак бих те посъветва е кръвен.
Re: Съмнения за бременост цветна бременност
« Отговор #13 -: Септември 28, 2017, 12:59:01 pm »
Здравейте нова съм в сайта и искам да се извиня предварително за въпроса си и се надявам да ми помогнете защото съм убедена че тук има хора който са наясно.. та да започна с моят проблем от 3-4 месеца ми закъснява с по 3 или 4 дни идва ми но закъснява цикълът ми е с продължителност 5 дни този последната М беше септември странното обаче е че ми доиде на първият ден си беше нормално вторият леко а на третият сутринта спря вечерта се появи отново само че съвсем малко и беше розово и така само ме зацапване до петия ден направих един тест но е отрицателен моля помогнете с някой съвет аа и да допълня че цикълът ми е напълно редовен благодаря ви предварително
*
Re: Съмнения за бременост !
« Отговор #14 -: Септември 28, 2017, 14:50:52 pm »
Не виждам нищо притеснително в това зацапане, изглежда като доизчистване след края на менструацията. Съветвам те да се консултираш с лекар.
Re: Съмнения за бременост !
« Отговор #15 -: Септември 28, 2017, 15:46:57 pm »
То е по време на цикъла цикълът ми е с продължителност 5 дни
Re: Съмнения за бременост !
« Отговор #16 -: Септември 28, 2017, 16:04:21 pm »
Памела,добре дошла.
Авалон ти е отговорила в другата тема.Лекър е нсй-доброто ти решение ило кръвен тест.Всичко фруго е гадаене,както и тя ти е казала.Причимитв за това,което описваш могат да са хиляди
Re: Съмнения за бременост !
« Отговор #17 -: Септември 30, 2017, 15:14:16 pm »
Днес посетих доктор... И останах с много разочарование   от цяла седмица имам адски болки в корема днес ме гледаха и на ехограф и какво ми казаха знаете ли... Нищо нищо ми нямало питаха ме само дали сам бременна те попитаха мен отговорих им че преди месец съм правила тест и че е бил отрицателен казаха ми другата седмица пак да направя но нищо ми нямало значи просто ей така си ме боли корема без причина и цикълът ми не е ок без причина
Re: Съмнения за бременост !
« Отговор #18 -: Септември 30, 2017, 15:54:56 pm »
Памела,
Относно съмненията ти за бременност кръвен тест ще реши колебанията ти.Ако има такава то тя може да се види на ехограф при стойности на ЧХГ около 1000.Относно болките,цвета и тн.,знаеш организма не е математика и еднократно розаво зацапване не означава нищо,а и дори да има проблем той миже да се дължи на много фактори:стрес,хормонален дисбаланс,полип,спукана киста и още много,много.Ако все пак се тревожиш и искаш да разбереш какъв е проблема начина е да започнеш да отхвърляш предположенията едно по едно.Правиш си хормонални изследвания LH ,FSH и Е2 3-5 ден,TSH,TAT,MAT на 9ти ден от цикъла (ако греша някой да ме поправи),полипи се виждат първите дни от цикъла,на някой доктори им е удобно 2-3ден,на други първите чисти дни и така докато намериш причината.Съветът ми е това да го правиш в някоя репрудоктивна клиника,там поне ще ти обърнат внимание,има добра апаратура и хората знаят какво виждат и какво да търсят
Re: Съмнения за бременост !
« Отговор #19 -: Септември 30, 2017, 20:28:07 pm »
Зацапването продължи три дни  ехографът им е много добър намирам се в чужбина но мисълта ми е че вместо аз да ги попитам дали съм бременна те питаха мен.. малко е странно препоръчаха ми другата седмица да повторя теста пак
Re: Съмнения за бременост !
« Отговор #20 -: Септември 30, 2017, 21:18:19 pm »
Питат те защото на ехограаф се вижда около 10 дни след закъснението,тогава нивата на ЧХГ са около 1000.Преди това е "гадаене"
Re: Съмнения за бременост !
« Отговор #21 -: Октомври 01, 2017, 00:01:37 am »
Благодаря ви за съвета радвам се че срещнах хора който могат да ми дадат съвет.. Е дано има бебче ще съм много щастлива :wink: