0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #80 -: Февруари 27, 2015, 20:24:17 pm »
И аз започнах да качвам
Вчера говорих с моята докторка да ме изпрати на гинеколог обясних и всичко и тя ми каза да продължавам с тест за бременност още една седмица и ако не ми дойде чак тогава да отида пак.
Днес правих пак тест и нищо
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #81 -: Февруари 28, 2015, 10:27:03 am »
И аз започнах да качвам
Вчера говорих с моята докторка да ме изпрати на гинеколог обясних и всичко и тя ми каза да продължавам с тест за бременност още една седмица и ако не ми дойде чак тогава да отида пак.
Днес правих пак тест и нищо
,
Здравей, според мен ако е имало О е била на между 18ти февр. и 21ви февруари. Тест направи, като броиш 14 дни от 21ви февруари. Ако има бременност , тогава ще отчете. Стискам палци :)
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #82 -: Февруари 28, 2015, 12:34:02 pm »
И аз започнах да качвам
Вчера говорих с моята докторка да ме изпрати на гинеколог обясних и всичко и тя ми каза да продължавам с тест за бременност още една седмица и ако не ми дойде чак тогава да отида пак.
Днес правих пак тест и нищо
Здравей Яна, още е рано за тест. Според мен си имала ову на 18/02/2015. Пусни сутринта на 05/03/2015 уринен тест, би трябвало да отчете, ако има бременност. Ако си нетърпелива, можеш да купиш по-чувствителен тест и да пробваш на 03/03/2015 сутринта. Успех! :goodluck:
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #83 -: Февруари 28, 2015, 16:47:03 pm »
Да така е и аз правих рано, рано тестове и бяха отрицателни, но като му дойде времето на 12тия ден от овулацията ми показа слаба,бледа чертичка втора и след още два дни повторих беше видима.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #84 -: Март 01, 2015, 20:18:23 pm »
Нов месец, нов късмет! Дано Баба Марта зарадва всички с  :bfp:

Чакам си и аз, сега с болки и зацапване и в допълнение прихванах някакви гъбички от двете котенца, които подслоних. Прибрах ги у дома, вън валеше и ги съжалих. Обаче се оказа, че имат някаква болест, както по-късно разбрах се нарича микроспория.
Котките водих на ваксинация и са на антибиотик и аз на дерматолог и с хапчета, кремове, шампуан.

Дали ще има проблем със зачеването сега, докато правя терапията? И дали от хапчето не знам, но имам зацапване вече втори път, първо беше на 27-ми и на 1 март  :( И забелязах, че цвета на цирвикалната слуз се е променил към много бледо жълто. Това от гъбите ли е или си е нормално да е такъв цвета? Поне при мен не е било до сега така.

Февруари беше пълен събития, които за малко ме отклониха от бебеправенето, което може и да е за добро, защото усетих, че започвам да зациклям   :bori_005:
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #85 -: Март 01, 2015, 23:07:39 pm »
Нов месец, нов късмет! Дано Баба Марта зарадва всички с  :bfp:

Чакам си и аз, сега с болки и зацапване и в допълнение прихванах някакви гъбички от двете котенца, които подслоних. Прибрах ги у дома, вън валеше и ги съжалих. Обаче се оказа, че имат някаква болест, както по-късно разбрах се нарича микроспория.
Котките водих на ваксинация и са на антибиотик и аз на дерматолог и с хапчета, кремове, шампуан.

Дали ще има проблем със зачеването сега, докато правя терапията? И дали от хапчето не знам, но имам зацапване вече втори път, първо беше на 27-ми и на 1 март  :( И забелязах, че цвета на цирвикалната слуз се е променил към много бледо жълто. Това от гъбите ли е или си е нормално да е такъв цвета? Поне при мен не е било до сега така.

Февруари беше пълен събития, които за малко ме отклониха от бебеправенето, което може и да е за добро, защото усетих, че започвам да зациклям   :bori_005:
Здравей, аз също много обичам котета. Браво, че си ги приютила, но им намери осиновители по- добре докато бебеправите. По правило плодовитата ЦС трябва да е прозрачна. Пусни микробиология. Успех!
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #86 -: Март 01, 2015, 23:10:58 pm »
По правило плодовитата ЦС трябва да е прозрачна. Пусни микробиология. Успех!
И аз така мисля! Поздрави,
К
« Последна редакция: Март 01, 2015, 23:12:42 pm от Krisi08 »


Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #87 -: Март 02, 2015, 00:16:46 am »
Здравей, аз също много обичам котета. Браво, че си ги приютила, но им намери осиновители по- добре докато бебеправите. По правило плодовитата ЦС трябва да е прозрачна. Пусни микробиология. Успех!

Задравей, за микробиология още е раничко, трябва да ми мине терапията с лекарствата, иначе има вероятност да не отчете добре. Сега ЦС е прозрачна, просто 2 пъти забелязах, че е по жълтеникава, но днес имах и зацапване. Вероятно лекарствата влияят плюс овулацията.
Но прочетох, че ЦС е или прозрачна или бяла или леко жълтеникава. Аз нямам дразнене, нито пък мирише неприятно.
За котетата за съжаление няма къде да ги дам, като се разгонят сами ще изчезнат. Имам и още 4 на двора, също поне 4-5 идващи само за хапване и папагали и гълъби. Като се разгонят сами ще изчезнат. По важно е да дойде бебчо вече и при нас :welcome_1:, пожелавам късмет и търпение на всички очакващи положителен тест  :babyflips:
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #88 -: Март 02, 2015, 09:32:00 am »
anabet принципно на различни места пише различно, но ЦС не трябва да има жълтеникави оттенъци. Аз бих внимавала с тези животни, особено ако искате детенце, правила ли си изследване за токсоплазмоза? Ако не, си направи задължително.


Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #89 -: Март 02, 2015, 12:25:22 pm »
anabet принципно на различни места пише различно, но ЦС не трябва да има жълтеникави оттенъци. Аз бих внимавала с тези животни, особено ако искате детенце, правила ли си изследване за токсоплазмоза? Ако не, си направи задължително.

Днес ще отида на лекар да питам за микробиология и токсоплазмоза, да видим какво ще каже. Иначе изследванията ми са перфектни и на гинеколог ходих и на дерматолог, а ветиринаря каза, че няма проблем стига у дома да е чисто и ММ да чисти тоалетната им или аз с ръкавици.

За ЦС прочетох тук, че има различни видове и съоветно цвят:
Цитат
По-нататък слузта продължава да се разрежда и става подобна на гъст крем. Такава слуз може да е мътна, бяла или жълтеникава. В този период във влагалището се появява усещане за влажност, появяват се следи по бельото. Такава слуз е вече годна за живота на сперматозоидите и тяхното придвижване. В тези дни може да се зачене.
линк към статията
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #90 -: Март 02, 2015, 19:59:28 pm »
Привет мили момичета!
Скоро не съм ви навестявала, но вече имам повод да се похваля  :oops:
Преди няколко дни видях  :bfp: до края на тази седмица ще отида при доки и дано всичко е наред!
Пожелавам на всички чакащи скоро да имат по две чертички! :bighug:
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #91 -: Март 02, 2015, 20:15:34 pm »
Чудесна новина, Мира  :D! Желая ти лека и спокойна бременност!   :D  yahoo_17

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #92 -: Март 02, 2015, 22:31:24 pm »
Честито Мира  :) Желая ти лека бременност и здрав финал   :bori_021:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #93 -: Март 02, 2015, 22:37:12 pm »
Честито !!! Леки оставащи месеци :)) Дано само хубави новини в темичката :)


Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #94 -: Март 03, 2015, 08:13:28 am »
Честито и от мен Мира, и аз ще ходя до края но тази седмица на доктор.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #95 -: Март 03, 2015, 10:33:46 am »
Благодаря ви за хубавите пожелания момичета :)
Дано съм повлякла крак и само хубави новини да четем :)
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #96 -: Март 03, 2015, 12:24:28 pm »
Дано съм повлякла крак и само хубави новини да четем :)
Честито Мира   :bighug: Пожелавам ти лека бременност и прекрасен финал  :bori_016:
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #97 -: Март 03, 2015, 20:25:12 pm »
Честито miraspasova :)
Леки оставащи месеци! :)
desi_do4eva, успех!
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #98 -: Март 04, 2015, 08:37:54 am »
Честито Мира и от мен :).
Моите надежди този месец бяха до тук. Температурата пада, гърдите вече не ме болят и са отпуснати. Много ми е мъчно, но се старая да съм позитивна. С М си обещахме Март месец последен опит сами, и ще си запишем час някъде за консултация.
 
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #99 -: Март 04, 2015, 10:32:38 am »
Моите надежди този месец бяха до тук.
Не се отчайвай, докато няма М има надежда. Стискам палци!