0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Честита Нова Година, момичета! Нека тя ви донесе здраве, щастие и сбъднати мечти!
Желая много успешни процедури и положителни тестове в новата тема  :)
Късмет и успех!


Линк към старата тема:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=48686.0
« Последна редакция: Януари 01, 2013, 20:52:09 pm от Мецани »
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #1 -: Януари 01, 2013, 21:05:52 pm »
Честита Нова Година борбени момичета!  :balk_5:
Да си пожелаем през 2013г. да имаме много поводи за щастие, все повече усмивки, много сбъднати мечти и положителни резултати.

Имам честа първа да се запиша в новата тема! Дано ми е на късмет!  santa2
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #2 -: Януари 02, 2013, 00:20:35 am »
Запис и от мен. Надявам се февруари или март да прибера няколко от снежинките си и една от тях този път да остане с мен за 9 месеца.

На всички пожелавам 2013 да ни донесе поне по едно бебче  :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #3 -: Януари 02, 2013, 17:24:22 pm »
запис!
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #4 -: Януари 02, 2013, 21:08:38 pm »
Честита Нова година и от мен! На всички пожелавам сбъдване на най-съкровената мечта - да станем майки през 2013 г.

Записваме се и ние с половинката в новата тема. Вчера ми беше блокиращата инжекция. Живот и здраве, на 15 януари съм на преглед и започваме стимулацията за третия ни - и горещо се моля - последен опит.


"Когато вярата срещне надеждата, животът намира начин"
*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #5 -: Януари 02, 2013, 21:10:29 pm »
Запис и от мен
Честита Нова Година, момичета! Дано да е плодотворна!!!
Аз утре съм на кръвен. Освен леко подути гърди, нямам други симптоми. Преди 2 дни (11-и след трансфер) направих пиклив тест и беше отрицателен. :( Май не трябваше да правя, защото съм с едно ембрионче. Доста по-късно на същия ден започнаха да ми се оголемяват и да ме болят гърдите, а преди това не ме боляха. :?
Не зная какво да мисля. Просто се надявам.
« Последна редакция: Януари 02, 2013, 21:13:15 pm от Giaany »
*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #6 -: Януари 03, 2013, 11:59:55 am »
Теста ми е положителен :bfp: :cheerleader: :cheerleader:  :cheerleader:
Направо съм на седмото небе  :D  :D  :D
Добре че двата поста са един под друг да разберат, които правят ранни тестове, че не трябва.
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #7 -: Януари 03, 2013, 12:02:17 pm »
Giaany, страхотна новина :) Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам!
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #8 -: Януари 03, 2013, 12:02:59 pm »
Ухааа, честито! Колко е стойнсотта?
Лека бременност докрая. Ти ЕЦ ли прави, та само 1 ембрионче?
*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #9 -: Януари 03, 2013, 12:05:13 pm »
Giaanyбраво, честито!!
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #10 -: Януари 03, 2013, 12:13:37 pm »
110 ми е стойността. С едно ембрионче съм. Имах лека стимулация от 7-ми ден до 11-ти по 150 Менопур.
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #11 -: Януари 03, 2013, 12:39:24 pm »
Честито, Giaany :)
Само положителни емоции от тук нататък ти желая  :bighug:
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #12 -: Януари 03, 2013, 15:34:51 pm »
Честито и от мен за първия споделен тук положителен резултат! Пожелавам нататък всичко да е наред!
*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #13 -: Януари 03, 2013, 18:52:17 pm »
Честита Нова Година мили момичета! Нека да бъде мирна ,здрава и много плодовита ,да ни донесе повече положителни резултати!
Записвам се за Март тогава ще си прибера няколко снежинки и аз ,и дано да им хареса този път обстановката :D.А преди това- този месец даже  ,имам и лапароскопия за корекция на тръбите.


Giaany ,честито!Първия положителен резултат ,дано да ни върви само на такива :wink:

*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #14 -: Януари 03, 2013, 20:23:04 pm »
Честит първи положителен резултат за тази година!  :bighug:
Giaany, на теб се падна честта да ни вдъхновяваш, поздравления за резултата!
Записвам се с надеждата, че този месец или другия ще правим нов, трети опит (надявам се този месец, но пък (ще) работя денонощно и не мога да вземам отпуска... чудя се дали да не отложим за февруари)... Декември фоликулите не порастнаха като хората и не правихме нищо. Искам пак да има бебче в мен!!!  :bori_018:
Успех, момичета!    :bighug:
« Последна редакция: Януари 03, 2013, 20:56:14 pm от lili2011 »
*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #15 -: Януари 03, 2013, 20:57:44 pm »
Цитат
Записвам се с надеждата, че този месец или другия ще правим нов, трети опит (надявам се този месец, но пък (ще) работя денонощно и не мога да вземам отпуска... чудя се дали да не отложим за февруари)...
Лилити си знаеш най-добре, но все пак мой съвет е да отложиш ако февруари ще ти е по-спокоен.От август месец аз бях в една серия на няколко последователни месеца със леки, но все пак стимулации .... прегледи, хапчета, тук там някакви инжекции,следене и тревоги как вървят нещата, да не забравя и пътувания за всичко това и в същото време и ужасно много работа. Отговорен човек съм, искам всичко да е ок, отпуската не мога да си я ползвам по график, а когато успея да си разчистя някой и друг ден, никой и не може да ме замести. Цялата тая картинка ме смазваше ежедневно, изтощих се от балансиране още преди финала, накрая исках просто всичко да свърши. Рухнах (буквално)на десетия ден след трансфера, 300 процента бях сигурна че не съм успяла. Сега се обвинявам че не си дадох спокойствието.
Така, че помисли пак.

Успех, каквото и да решиш  :goodluck:
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #16 -: Януари 04, 2013, 00:09:49 am »
Момичета, незаменими сме, да. Работата само нас чака. Но и ние сме хора. Не го забравяйте!
 При предишната ми бременност получих кървене и си стоях вкъщи две седмици. По същото време колежката ми, с която се заместваме взаимно, роди в 29 г.с. И така се намери кой да ни замести не само в тези две седмици, но и в следващата година, когато бяхме по майчинство. Втория път децата ни се родиха с 12 дена разлика. Трябваше да обясняваме, че не сме се наговорили, а шефът ни се закани да смени столовете, на които седим, защото според него били заразни.  :lol:
 Бъдете сигурни, че ако излезете неочаквано в болнични, шефът ви ще намери кой да свърши работата.

Успешни процедури на всички!

*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #17 -: Януари 04, 2013, 10:26:35 am »
Благодаря ви, момичета, страшно сте мили!!!  :bighug:
Не знам какво ще реша, може би ще изчакам да мина преглед на първи ден и ще видим какво ще правим. Почивах три месеца след абразиото (почти 4 защото много ми се удължи цикъла... но вече се оправи де), после три месеца ходих всеки трети ден да пускам хормони, всеки десети да пускам токсоплазмоза и всеки 12-ти на преглед в клиниката... иска ми се да продължа напред, но и ми се иска да продължа напред успешно... Ще видим... На всички ви стискам палци мнооооого силно, и знам, че ако не се откажем Господ ще ни възнагради. Дано е по-скоро!!!

П.П. Вдигнало ми се е тсх - 2.9 и се чудех дали е защото оказах другите меса и хапвам само пиле... а те го тъпчат със соя... Как мислите? Може ли да има връзка? Или пък да е от клостилбегита?
*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #18 -: Януари 04, 2013, 10:43:03 am »
Честита нова година и от мен
Тази година предстои ми трети опит
Успех на всички :wink:
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #19 -: Януари 04, 2013, 11:02:30 am »
Благодаря ви, момичета, страшно сте мили!!!  :bighug:
Не знам какво ще реша, може би ще изчакам да мина преглед на първи ден и ще видим какво ще правим. Почивах три месеца след абразиото (почти 4 защото много ми се удължи цикъла... но вече се оправи де), после три месеца ходих всеки трети ден да пускам хормони, всеки десети да пускам токсоплазмоза и всеки 12-ти на преглед в клиниката... иска ми се да продължа напред, но и ми се иска да продължа напред успешно... Ще видим... На всички ви стискам палци мнооооого силно, и знам, че ако не се откажем Господ ще ни възнагради. Дано е по-скоро!!!

П.П. Вдигнало ми се е тсх - 2.9 и се чудех дали е защото оказах другите меса и хапвам само пиле... а те го тъпчат със соя... Как мислите? Може ли да има връзка? Или пък да е от клостилбегита?
Лили, нуждата от ТСХ през зимата е по-голяма и затова се налага понякога коригиране на дозата, увеличи дозата на лекарствата и ще се оправи, но трябва да го свалиш под 2,5 преди следващия опит. А иначе може и да е от стимулацията с клостил- да....