0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« -: Декември 17, 2012, 10:06:34 am »
С пожелание за здраве за всички и малки и големи!
Идва голям празник в очакване на белобрадия старец :D

Страхотно парти на Зачатие, прекрасна и емоционална среща с приятели. Моето дете срещна за първи път Деде и се впечатли сериозно.


*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #1 -: Декември 17, 2012, 10:11:38 am »
Весела и здрава седмица за всички!
Нашата среща с дядо Коледа мина добре, този път :lol:. Още говорим за това. Както и за топката и звездичката които оцветява. Ще се ходи до Джъмбо явно.
« Последна редакция: Декември 17, 2012, 11:30:42 am от Pesheck »
*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #2 -: Декември 17, 2012, 10:16:35 am »
Здраве за малки и големи!
И нас ни държат емоциите от партито  :D. Теди била на "лискотека с елфи и деца"  :lol:, а аз съм много щастлива, че тази година успяхме да присъстваме и да се срещнем с толкова приятели.
     
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #3 -: Декември 17, 2012, 13:07:05 pm »
Здраве и много усмивки! Ние от събота вечерта сме с температура, днес бяхме на лекар - херпангина. Ще пропуснем Дядо Коледа в детската градина и театъра. Не се вълнува много човекът, предпочиташе да е на парти с Мели и да яде бонбони. Вчера му казвам, че няма да ходи на градина , но и на тържество. А той ми отговаря: Ще отидем при Мели , там има елха и бонбони.
В петък бяхме да занесем тортата за партито и много му хареса , сега пак имаме повод да отидем, да си взема календара. За какво му е дядо Коледа като я има Мели.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #4 -: Декември 17, 2012, 13:16:48 pm »
Оооо така кажи, че при Мели е купона. Не сме ходили от лятото. :lol:
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #5 -: Декември 17, 2012, 13:31:51 pm »
Здрава и неповторима седмица от нас :P

Много се радвам,че се си изкарали страхотно,до година ще се пробваме и ние да се класираме :grouphug2:
*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #6 -: Декември 17, 2012, 13:53:30 pm »
Оооо така кажи, че при Мели е купона. Не сме ходили от лятото. :lol:

Там, там  :D. Разрешава да се рисува, черпи бонбони  :wink:
     
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #7 -: Декември 17, 2012, 13:55:07 pm »
Хубава, здрава и спорна седмица!
Благодаря ви от сърце, знайни и незнайни момичета, за страхотното парти и най-вече за това, че имаше кого да гоня от зала в зала на него!
Само си мисля, че друг път като се събираме толкова много не е лоша идея да си лепнем баджове с никовете, защото аз поне не разпознах много хора...

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #8 -: Декември 17, 2012, 14:43:08 pm »
Ще отидем при Мели , там има елха и бонбони.


ааа, добре, че ни каза! и ние искаме при Мели на елха и бонбони. честно казано, ако бях в Пловдив, щях секи ден да вися при Мели и щяха да ми сложат снимката на входа, за да не ме пуска охраната... :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #9 -: Декември 17, 2012, 15:09:01 pm »
Хахаха, нямат охрана. Все още. Пък и аз си имам вътрешен човек там. :lol:
*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #10 -: Декември 17, 2012, 15:17:28 pm »
И ние благодарим за партито, колкото и за кратко да бяхме, както и за подаръците - две вечери вече си лягяме с еленче.
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #11 -: Декември 17, 2012, 15:30:07 pm »
Вие това "три дни яли, пили и се веселили" не сте ли го чували? Тайничко се надявах да удължите работата и да мога и аз да намажа  :lol:.

Страхотни снимки, толкова китна компания на малките сладури!

*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #12 -: Декември 17, 2012, 16:18:50 pm »
Весела седмица и здрави малки и големи. :)

Къде са тези снимки? Аз пак съм изпуснала  :balk_91:


*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #13 -: Декември 17, 2012, 16:29:56 pm »
И аз съм с ангина, може ли и аз при Мели?  :) :D :D

Сериозно, пак съм много болна, със зверска ангина, сигурно е 10та за тази година. Моля ви, приемам всякакви съвети за повишаване на имунитета, защото не ми се махат сливици. Изписаха ми изопринозин, дадоха ми и пчелен прашец.

Видях малко снимки от партито-един куп блестящи от щастие детски очички.
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #14 -: Декември 17, 2012, 16:42:32 pm »
Изопринозин-ът е супер! Пчелният прашец също - който те е посъветвал добре е направил! Преди около 2 години пих изопринозин за около 2 месеца и от тогава не съм се разболявала - нито ангини, нито грип (само броени пъти от настинки леко)!
*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #15 -: Декември 17, 2012, 19:40:37 pm »
Коки, за Изопринозина не знам, но Алекс хапва повече от месец мед с пчелен прашец и изкара за първи път в живота си цял месец на детска градина. Е, разболя се миналата седмица, ама леко минава май - сополи и кашлица, но нищо драматично за сега.
*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #16 -: Декември 17, 2012, 21:29:28 pm »
ммм rosefromstars, дано дано и при мен така подейства
Между другото срам не срам до сега ника ти винаг :oops:и като. Roseformaster съм го чела :oops:

Сия ти по колко даваш на Алекс. Те са набори с Боби а искам и на него да давам, но ще го разтварям в кисеро мляко че с мед няма да го иска
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #17 -: Декември 17, 2012, 21:47:42 pm »
И аз съм с ангина, може ли и аз при Мели?  :) :D :D

Сериозно, пак съм много болна, със зверска ангина, сигурно е 10та за тази година. Моля ви, приемам всякакви съвети за повишаване на имунитета, защото не ми се махат сливици. Изписаха ми изопринозин, дадоха ми и пчелен прашец.

Видях малко снимки от партито-един куп блестящи от щастие детски очички.

Кроки, зарежи тази работа с подсилване на имунитета, махни тая напас, ще се родиш.
Мисля, писах ти за мъжа ми, преди 2 години се оперира, около 10 дена трае пълното възстановяване, оттогава няма ангини.
не разбирам защо се дърпаш от операцията, неприятно е, но отминава...

Моите са махнати на 4 год възраст. Никога досега не съм имала проблеми с долните дихателни пътища,
А гнойните ангини както знаеш се отразяват  на сърце, кости, бъбреци....

*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #18 -: Декември 17, 2012, 22:04:00 pm »
Ох, Албена за всичко лягам под ножа веднага само за сливици и очи ме е страх.
Много, много ме е страх.
Всички лекари казват да ги махам ама нали и трябва по някакъв начин да се задържа здрава до пролетта.
Пък, ако взема че се задържа супер дълго здрава може и да я отложа операцията до есента например. Сега започнах нова работа как да им кажа че 20 дена няма да ме има.
*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #19 -: Декември 17, 2012, 22:12:49 pm »
Коки, много внимавай да не ти дадат отражение някъде сливиците, аз и преди съм писала, от постоянни ежемесечни гнойни ангини се докарах с болки в ставите на колената на преклоната възраст от 7 г. Майка ми се беше видяла в чудо с мен, а аз бягах от лекаря като го видех.

Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #20 -: Декември 17, 2012, 22:57:04 pm »
ммм rosefromstars, дано дано и при мен така подейства
Между другото срам не срам до сега ника ти винаг :oops:и като. Roseformaster съм го чела :oops:

 :lol: Нищо, няма толкова голямо значение, а е и нещо подобно, така че пак е вярно :)

Не те съветвам да махаш сливиците. На съпруга ми са махнати сливиците и сега на тяхно място, след като пие антибиотик примерно, му излизат гъбички. Като малка имах 3 сливици, от които направо не можех да дишам и се задушавах, когато се подуеха, но лекарите категорично отказваха да ми ги махнат. Когато нямаш сливици инфекциите преминават директно в белия дроб, а аз не съм много добре със сърцето и пневмониите за мен винаги са били много опасни. Често съм правила ангини и бронхити, но до пневмонии не съм стигала. Както казаха лекарите - сливиците с възрастта се свиха и вече си дишам добре, дори когато се подуят. Сега се бия с едни бакита, от които отърване няма, но съм решила да ги изтребя до крак, пък да видим... Дано изоприносинът и пчелното млечеце да ти помогнат за имунната система и да изтребят всички вируси, както помогнаха и на мен.  :bighug:
« Последна редакция: Декември 17, 2012, 22:59:00 pm от rosefromstars »
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #21 -: Декември 17, 2012, 23:24:22 pm »
За сливиците и еректур пили :)
http://www.obekti.bg/dnes/4-chovek/1802-10-te-nay-bezpolezni-organa-v-choveshkoto-tyalo

Ха, вместо запис от мен :lol:
[/url][/url]
*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #22 -: Декември 18, 2012, 00:02:44 am »
Коки, на 180 мл мед се слагат две супени лъжици пчелен прашец.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #23 -: Декември 18, 2012, 09:21:57 am »
ммм rosefromstars, дано дано и при мен така подейства
Между другото срам не срам до сега ника ти винаг :oops:и като. Roseformaster съм го чела :oops:

Не те съветвам да махаш сливиците. На съпруга ми са махнати сливиците и сега на тяхно място, след като пие антибиотик примерно, му излизат гъбички. Като малка имах 3 сливици, от които направо не можех да дишам и се задушавах, когато се подуеха, но лекарите категорично отказваха да ми ги махнат. Когато нямаш сливици инфекциите преминават директно в белия дроб, а аз не съм много добре със сърцето и пневмониите за мен винаги са били много опасни.

При мен е обратното. Нямам сливици от дете, защото все съм си била с гнойни ангини и ме е ударило и в краката. Това със слизането на долу в дробовете не е вярно или не важи за всеки. Аз чудото бронхит и пневмония не знам какво е. И според мен възпалени топки, бъкащи от малки гадинки изобщо не трябва да се държат насила в гърлото на човек. Свекър ми, поради горните съображения е оставил на мъжа ми сливиците и го е излекувал билкар по негови думи. И сега са голями и го душат, незнам как да го обясня. Редовно ходи на уши, нос, гърло и засега няма препоръка да ги вади, но му пречат и се възпаляват.  :)
Така, че всичко си е строго индивидуално  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #24 -: Декември 18, 2012, 15:38:08 pm »
ммм rosefromstars, дано дано и при мен така подейства
Между другото срам не срам до сега ника ти винаг :oops:и като. Roseformaster съм го чела :oops:

Не те съветвам да махаш сливиците. На съпруга ми са махнати сливиците и сега на тяхно място, след като пие антибиотик примерно, му излизат гъбички. Като малка имах 3 сливици, от които направо не можех да дишам и се задушавах, когато се подуеха, но лекарите категорично отказваха да ми ги махнат. Когато нямаш сливици инфекциите преминават директно в белия дроб, а аз не съм много добре със сърцето и пневмониите за мен винаги са били много опасни.

При мен е обратното. Нямам сливици от дете, защото все съм си била с гнойни ангини и ме е ударило и в краката. Това със слизането на долу в дробовете не е вярно или не важи за всеки. Аз чудото бронхит и пневмония не знам какво е. И според мен възпалени топки, бъкащи от малки гадинки изобщо не трябва да се държат насила в гърлото на човек.


Абсолютно съгласна. Моите са извадени на 4 год, заради пиелонефрита, вследствие на многото гнойни ангини. Никпга досега /да почукам на дърво/, за  42 години, не съм боледувала от нещо на долните дихателни пътища. Фарингите, възпалено гърло, да, но надолу не е слизало никога.

И аз не мисля, че е добра идея да се държат бъкащите топки и  да се пият нон стоп АБ, щото гнойна ангина без АБ не се лекува.
Но всеки решава за себе си.

*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #25 -: Декември 18, 2012, 17:47:04 pm »
И за опасността от инфекции но долните дих пътища четох - едва при 5-10% има зачестяване.
Аз като пиша, че ме е страх говоря съвсем сериозно. Много силно съм притеснена че ще умра от тази операция.
Не знам от къде е този страх и от кога, давам си сметка че е глупаво, ама..

 
Коки, много внимавай да не ти дадат отражение някъде сливиците, аз и преди съм писала, от постоянни ежемесечни гнойни ангини се докарах с болки в ставите на колената на преклоната възраст от 7 г. Майка ми се беше видяла в чудо с мен, а аз бягах от лекаря като го видех.
Ммаги това много ме притеснява, а още повече сърдечните проблеми които може да предизвикат.

Охххх, няма да се отърва ама дано устискам до пролет

Много благодаря на всички за съветите и споделения опит.














*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #26 -: Декември 18, 2012, 18:06:03 pm »
к(Р)оки, моите ги извадиха когато бях втори клас. До тогава си правех по 2 ангини на зима и накрая казаха, че правя шум на сърцето. Пак боледувах, но пневмония никога не съм правила. Операцията не я ли правят с местна упойка. Знаеш ли кое беше най-трудното - не можеш да говориш поне 1 ден. Мъкаааа  :lol:.
*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #27 -: Декември 18, 2012, 18:54:10 pm »
Аааа, Пеше най добре да ме приспят. Мене ме е страх после от кръвоизливи сепсис... Такива глупости се въртят в главата ми :oops:

Това, че няма да мога да говоря е голям проблем, а още по-голям е, че няма да мога да ям :-):-):-)
Пети ден карам на пюре и полуготови крем супи - умирам от глаааад :lol:

Я да разчупя малко-днес бях джудже на дядо коледа. Купувахме подаръци за боян от нашияфдядо коледа, от бабините дядо коледовци и от градинския дядо коледа. Пфффффф нямам сили и не искам дда чувам за белобрадия старец.
*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #28 -: Декември 18, 2012, 20:24:49 pm »

Хора, да споделя нещо...
Преди малко касиерката на блока дойде вкъщи, постоя 10-тина минути. По време на престоят й Константин искаше да си вземе един бонбон, отвори си кутията, извади няколко - един за него, един за нея и 2 за двете й деца / едното е с 20 дни по-голямо от него/. Бонбоните са шок. колички с номера. Дава й ги той с думите - "ето, номер 18 е за ***, номер 126 за ***, а номер 48 за теб. Нали ще запомниш за кого кой бонбон е?". После не помня още какво си говориха, а тя преди да си тръгне ми каза "сигурна съм, че това дете е ИНДИГО, като се има предвид и как е заченато..."
Осъзнавам, че наистина е малко по-напред в развитието си спрямо връстниците си, ама...цялата се разтреперих...

Вярвате ли в такива неща?



Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #29 -: Декември 18, 2012, 21:26:04 pm »
Неде, не се тормози с глупости - индиго - прес папие  :lol: :lol: :lol: :lol: ... Децата са различни и ти добре го знаеш. Едни са по-умни, други по-хитри, трети - по дейни, четвърти - хиперактивни, пети - интруверти, шести - екструверти, седми - холерици, осми - флегматици, девети - вечно усмихнати, десети - вечно тъжни или често мръщещи се... и така нататък. Всяко дете е индивидуално и всичко зависи от характера му, обноските, обкръжението и това кой и на какво го учи, и още много други неща. Всичко останало е интерпретации на хора желаещи да обримчат други хора в манипулации, мистицизъм и често мошеннически философии.... А, Константин е едно прекрасно, добро и много умно дете, което е гениално само по себе си, както всички деца в различни сфери. А да се похваля и аз - Захарчо каза днес отчетливо "майко" пред баща си :). Просто всички деца са страхотни!
« Последна редакция: Декември 18, 2012, 21:34:03 pm от rosefromstars »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #30 -: Декември 18, 2012, 21:37:38 pm »
Неда, няма такива неща като деца.индиго и кристални деца. тая измишльотина тръгва от секта откачалници от средния запад на САЩ, които тса твърдели, че са получили това познание от извънземни. повечето хора само повтарят тия термини като папагали и мислят, че това са някакви научно-обосновани факти. нищо подобно.

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #31 -: Декември 18, 2012, 21:42:04 pm »
Неда, няма такива неща като деца.индиго и кристални деца. тая измишльотина тръгва от секта откачалници от средния запад на САЩ, които тса твърдели, че са получили това познание от извънземни. повечето хора само повтарят тия термини като папагали и мислят, че това са някакви научно-обосновани факти. нищо подобно.
Мда... а моите са "ксерокс", защото са си като копия един на друг  :lol:
*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #32 -: Декември 18, 2012, 21:42:27 pm »

Ама аз всъщност точно за това се разтреперих, щото и за мен са глупости. Пък и да се коментира като връзка интелектуалното ниво на детето с начина на зачеване - ми и това ми е простотия..Ама ме е яд, защото не знам в съседния апартамент какво вече е разказала...



*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #33 -: Декември 18, 2012, 21:46:54 pm »
Неда, и какво, ако е дете индиго, каквото и да значи това?

Колкото до начина на зачеването, ти по-добре от мен знаеш какво ще кажа по темата. Особено на касиерката на блока. Ти нея питаш ли я колко пъти е правила секс и в какви пози, за да зачене? А, и с кого!

Ако искаш съвет от мен като от възрастна жена, аз не позволявам на касиерката да прекрачва прага на дома ми, нито има достъп до душата ми. Звънят ми, питам колко, давам парите и затварям вратата. Просто е.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #34 -: Декември 18, 2012, 21:51:27 pm »
Мели, налага ми се и на детската площадка да общувам с нея - децата играят заедно.
А иначе й казах, че не знам дали е индиго, ама това, че е инвитро означава, че са избрали най-доброто от мен и баща му, затова е по-умно от нейното :wink:



*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #35 -: Декември 18, 2012, 21:52:50 pm »
Аз не разбирам какво значи "индиго', никога не съм го чувала като израз :?

Мими26, твоите нали са еднояйчни?

We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #36 -: Декември 18, 2012, 22:01:51 pm »
Мели, налага ми се и на детската площадка да общувам с нея - децата играят заедно.

Аз явно съм друг тип родител.

А иначе й казах, че не знам дали е индиго, ама това, че е инвитро означава, че са избрали най-доброто от мен и баща му, затова е по-умно от нейното :wink:

Което е самата истина! :) Но самият факт, че тя обсъжда зачеването на твоето дете, ти дава пълно право ти да обсъждаш зачеването на нейното дете. Което е доста забавно като идея.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #37 -: Декември 18, 2012, 22:09:08 pm »

 Но самият факт, че тя обсъжда зачеването на твоето дете, ти дава пълно право ти да обсъждаш зачеването на нейното дете. Което е доста забавно като идея.
 

Ох, как ме разсмя :D :D :D



Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #38 -: Декември 18, 2012, 22:09:59 pm »
Неда, прости на жената - не всеки разбира и знае какво е зачеване ин витро! Макар, че има много информация по въпроса - хора, които не ги касае в момента това нещо - не се и интересуват! Все си мислят, че може да е извънземно като е заченато ин витро  :wink: А пък доколкото разбирам от контекста - не е имала лоши чувства жената.
Сори, но аз гледам положителното в разговора - негативното си го оставям на заден план  :wink:

А ние днес в яслата имахме дядо Коледа! Имаме си йоника пищяща с микрофон, на който Злато се опитва да пее  :wink: Е, ще я изтрая 2-3 дни с батерии  :oops: После дано му мине мерака, иначе ще и се случи случка  8) Казаха, че са ги снимали и ми е много интересно дали са го хванали с подаръка Злато! Много ми се искаше да го видя тази година първия му дядо Коледа, но не ни пуснаха родителите, а и са прави предполагам! Но пък в събота ще има друг дядо Коледа в село и там вече ще сме заедно, та ще видя ще има ли реакция  :wink: Защото миналата година въобще не го отрази - нито страх, нито любопитство, нищооооо! Но той беше още бебе тогава де!
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #39 -: Декември 18, 2012, 22:10:30 pm »
Мели, налага ми се и на детската площадка да общувам с нея - децата играят заедно.
А иначе й казах, че не знам дали е индиго, ама това, че е инвитро означава, че са избрали най-доброто от мен и баща му, затова е по-умно от нейното :wink:

 :good_post: :cool: Браво! Неде, то простолюдието (простотията, невежеството, нахалството и всички онези "простолюдски" черти) е навсякъде и приема всякакви форми и лица, но наистина браво, че се справила прекрасно! :croc: Ще взема да ти стана фенка и на теб, както на Жбрул! Моля те, споделяй преживяванията си с простолюдието, че мен много често ме обгръща и се чудя как да се справям, а ти се справяш отлично! Браво! :balk_103:
« Последна редакция: Декември 18, 2012, 22:17:01 pm от rosefromstars »
*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #40 -: Декември 18, 2012, 22:11:49 pm »
ема2, ето нещо накратко
http://melissa.moetodete.bg/blogpost_4371_0.html



*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #41 -: Декември 18, 2012, 22:47:49 pm »
Мими26, твоите нали са еднояйчни?
Разнояйчни са, Еми :)
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #42 -: Декември 18, 2012, 23:26:04 pm »
Това "индиго" май го ползват като "комплимент"  :lol:. От няколко места ми пожелаваха Тереза да стане "такова" дете  :wink:. Хората се опитват да се изкарат оригинални по всевъзможни начини.

Ние сме готови за път, куфарите са строени пред вратата. Ако всичко върви по план след 24 часа ще кацнем на родна земя  :D. Стискайте палци!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #43 -: Декември 18, 2012, 23:28:00 pm »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #44 -: Декември 18, 2012, 23:31:22 pm »
Ох, Неда, как не си я изяла!Ами умно е детето, щото и родителите му са по-умни, пък и дълго чакано дете- не го захвърлят да зяпа турски сериали, ами си играят и говорят с него!
Мели, моите дълбоки почитания- за пореден път толкова точно и елегантно включване!
Момичета, вижте какво четох вчера- доста разумни доводи има за мен в този текст- може да подискутираме преди края на света :D:http://stoiangeorgiev.posterous.com/172123697.
Освен това бях в неделя на лекция на д-р Лари Коен- по повод излизането на български на книгата му "Родителството като игра"(Playful Parenting в оригинал)- беше доста приятно и научих много интересни неща.Все още не съм чела книгата и не знам дали си заслужава, но сайтът му -http://theartofroughhousing.com/- е доста интересен, защото ние много си играем по този начин и ми беше интересно да разбера, че си има цяла теория за това.

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #45 -: Декември 18, 2012, 23:32:57 pm »
ема2, ето нещо накратко
http://melissa.moetodete.bg/blogpost_4371_0.html

а, Неде, ако ще се увличаш по глупости отказвам да съм ти фенка  :wink: Най-важното е да обичаш детето си - ако смяташ, че неговата индивидуалност и гениалност те карат да го обичаш повече - добре. Ти си най-близо до него като майка и трябва да откриеш неговите наклонности (гениалности) за да ги развиваш. Но, не забравяй, че и други знаят това и може с това да манипулират родителите. Особено с гениалността - защото всяка майка иска нейното дете да е гении и вижда това в него и особено когато някой друг каже същото (убедена и от чуждото мнение), вече може да бъде манипулирана доброволно, както в случая става с тази секта. Нашата цел като майки е да открием гениалността на децата ни в дадена сфера и да развиваме техните проявяващи се заложби. Като например - едно дейно дете може да бъде футболист, едно умно добре смятащо дете - да се развива с математиката и после да стане счетоводител или нещо подобно, едно лесно сприятеляващо се дете, което обича самолетите - стюардеса (просто така ми хрумна :) ), едно не толкова умно, но действащо добре с ръцете дете - да се развива в областта на приложните материи и после като механик, дърводелец, занаятчия или нещо подобно. Карол Войтила не е и мислил, че един ден ще стане папа, просто е станал свещеник млад и така се е случило. Лутер не е искал да се отцепва от Католическата църква, а да покаже грешките, които всички са виждали, но са си мълчали от страх, на папата. И определено не са местели предмети с мислите си и тем подобни. Човек има заложби или наклонности, които би трябвало да развива и това се наричат таланти. Не, че са извънземни хората, просто развиват таланта си в някаква насока от рано. Стана дълго, както и да е, дано да си ме разбрала :)
« Последна редакция: Декември 18, 2012, 23:49:17 pm от rosefromstars »
*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #46 -: Декември 18, 2012, 23:34:22 pm »
Elle, лек път! Чакаме ви  :D
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #47 -: Декември 18, 2012, 23:46:45 pm »
Елле, лек път и от мен! :) и добре дошли у дома!  2bg
Мими, момченцата ти са страхотни! Прекрасна снимка! Цунки!  :kiss:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #48 -: Декември 18, 2012, 23:47:16 pm »
Еле, лек път и приятен престой! Ако има нещо на Мюнхенското летище и закъсате - там има нет, пусни ми съобщение или ако трябва да ти пратя мобилен телефон!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #49 -: Декември 19, 2012, 00:51:00 am »
Благодаря, момичета!

Гане, дано развлеченията от сайта, който ми даде, запълнят 6-те часа престой. А ако случайно ти се отвори дупка - знаеш къде сме  :D. Лек път и на вас!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #50 -: Декември 19, 2012, 01:25:08 am »
Надявам се, ако не - летище широко, ще се погоните :lol: Мерси, Еле!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #51 -: Декември 19, 2012, 01:34:22 am »
Мими26, много си приличат.

Благодаря за линковете, прочетох  :)

Тук в Северна Америка е много популярно да се слагат етикети на децата, както и диагнози.
АДД, АДХД и други "страшни"  болести са често явление.
Да живее фармацефтичната индустрия...на 5 годишен хлапак изписват приспивателни и успокоителни.Свидетел съм на сина на приятелка - 3 диагнози има детето  :(.

Лек път на пътуващите до България

We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #52 -: Декември 19, 2012, 03:07:06 am »
За информация на момичетата, живеещи в чужбина:
http://www.bulgariasega.com/index.php?news=16216

Неда, Коко е страхотен! :)

*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #53 -: Декември 19, 2012, 06:48:18 am »
Неда, детето ти е със силно изявени математически способности (наклонности), които аз бих започнала да развивам и подкрепям активно. За съжаление те не са от това как е заченат   :wink: иначе щеше да е много лесно.
За нас най големия лаф беше "ми да, те боледуват повече, защото са инвитро, но това е само първите години и ще мине" - интелигентна 50тина годишна жена, която ако иска може да се образова по темата.
В индиго дивотии и аз е вярвам.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #54 -: Декември 19, 2012, 08:06:07 am »
това и моята детегледачка го твърди :) малко преди да разбере, че въпреки че сме имали репродуктивни проблеми, децата не са заченати ин витро ;)
усмихната седмица и здрави деца, Стефания в понеделник се прибра с Т т училище, два дена вдига, сваля без нищо повече, днес ако до обед няма ще отива, че утре две тържества я чакат- в училище, ще е водеща /фръц/ и после на гимнастиката
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #55 -: Декември 19, 2012, 08:46:37 am »
Moмичета, вие сте ми барометър за почти всичко, но сега не намерих отговор на въпроса си, който е: от кога е подходящо да се ползва електрическа четка за зъби?
*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #56 -: Декември 19, 2012, 08:56:53 am »
Elle, лек път и до скоро на българска земя :D

Неда, прекалено деликатна си към касиерката на блока. И аз като Мели не пускам в къщи. Аз също съм се наслушала на изцепки относно метода на зачеване. Ноооооо, прост народ, слаба държава...

Мини, бързо оздравяване на водещата. Знам, че ще се справи блестящо.

*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #57 -: Декември 19, 2012, 09:59:22 am »
Освен това бях в неделя на лекция на д-р Лари Коен- по повод излизането на български на книгата му "Родителството като игра"(Playful Parenting в оригинал)- беше доста приятно и научих много интересни неща.Все още не съм чела книгата и не знам дали си заслужава, но сайтът му -http://theartofroughhousing.com/- е доста интересен, защото ние много си играем по този начин и ми беше интересно да разбера, че си има цяла теория за това.

Сайта  на този Коен при мен не се отваря, книгата му - Децата, родителите, играта - доста обемна и скъпичка, ако някой я купи и прочете да сподели дали си струва.
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #58 -: Декември 19, 2012, 10:43:17 am »
Moмичета, вие сте ми барометър за почти всичко, но сега не намерих отговор на въпроса си, който е: от кога е подходящо да се ползва електрическа четка за зъби?


НикогаШ за мен. Много са агресивни и изтъркват емайла. Била съм свидетел на 20 г. момиче с по 2 мм. изтъркани зъби от електричка, изграждаха всеки зъб наново, за да върнат нормалната захапка. Научи детето да си мие зъбите с нормална четка правилно, два пъти дневно или давай често морков, ябълка, да махнеш плаката.
[/url][/url]
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #59 -: Декември 19, 2012, 11:19:18 am »
Което е самата истина! :) Но самият факт, че тя обсъжда зачеването на твоето дете, ти дава пълно право ти да обсъждаш зачеването на нейното дете. Което е доста забавно като идея.

Това ще го запомня  :lol:. Благодаря за хубавия отговор  :)

че утре две тържества я чакат- в училище, ще е водеща /фръц/ и после на гимнастиката[/color]
Супер. Да се представи отлично детето  :)

http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #60 -: Декември 19, 2012, 11:21:59 am »
Има някакъв проблем в момента. Снощи си беше наред.

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #61 -: Декември 19, 2012, 11:37:03 am »
Да оздравява бързо водещата.
Писарят на Дядо Коледа написа и тазгодишните му писма  :lol:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #62 -: Декември 19, 2012, 11:53:25 am »
за компютърни отворковци:

http://www.noradsanta.org/en/
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #63 -: Декември 19, 2012, 15:35:41 pm »
Дами, имате ли идея дали родителските активи в детските заведения имат някакви официални права? Нещо разписано някъде?
*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #64 -: Декември 19, 2012, 15:41:30 pm »
Мими, момченцата ти са страхотни! Прекрасна снимка! Цунки!  :kiss:
Сега видях, благодаря за комплимента :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #65 -: Декември 19, 2012, 15:42:35 pm »
Имат устав, би трябвало да е официално обявен при регистрацията на „училищното настоятелство“. Мисля че така се нарича, въпреки че става дума за ДГ.
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #66 -: Декември 19, 2012, 23:28:15 pm »
Мими, момченцата ти са страхотни! Прекрасна снимка! Цунки!  :kiss:
Сега видях, благодаря за комплимента :)

А, Мими, просто факти!  :D Много ме радват като ги видя! Ние днес бяхме на преглед при детската кардиоложка и градиента ни е скочил на 50, а беше 25 последния път... Следващият преглед е в София февруари месец в НКБ и дано до тогава да спадне пак. Бебо сега расте и често се мени градиентът, защото сърчицето расте и тялото също, и понякога дяловете растът неравномерно. Дано пак да се разшири отворът на клапата сам, както миналия път ....  :? Дай Боже osi_1 ...  :ywoohoo:
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #67 -: Декември 20, 2012, 08:00:31 am »
преди да си тръгне ми каза "сигурна съм, че това дете е ИНДИГО, като се има предвид и как е заченато..."
-:), дааам, особено като се има предвид как е заченато, как да не се има предвид. Те децата индиго предимно са ин витро :-). Ако пък сметнем и на кой точно паралел, съвсем ясна картинка ще получим, как да не получим :-).


Това ме подсети... имам една позната, която вярва в тези неща и скоро ми сподели, че щяла да си води детето да и кажели дали бил индиго. А ми е толкова симпатична, страхотен човек е, не можах да и кажа какво си мисля, че да не я обидя., което до колкто ме познавате не е типично поведение за мен:-)... всеки друг да съм го отрязала на момента. Жал ми е, когато свестни хора се поддават. Нейното дете има някакви проблеми с агресията, диагностицираха го с Турет синдром и наистина си има проблеми детето. Тя така се е шашнала, че явно чуди какво може да направи, а понеже няма много и .. нали знаете, удавник за сламка се хваща.
« Последна редакция: Декември 20, 2012, 08:03:02 am от Bobbie »


  
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #68 -: Декември 20, 2012, 08:17:41 am »

Това ме подсети... имам една позната, която вярва в тези неща и скоро ми сподели, че щяла да си води детето да и кажели дали бил индиго. А ми е толкова симпатична, страхотен човек е, не можах да и кажа какво си мисля, че да не я обидя., което до колкто ме познавате не е типично поведение за мен:-)... всеки друг да съм го отрязала на момента. Жал ми е, когато свестни хора се поддават. Нейното дете има някакви проблеми с агресията, диагностицираха го с Турет синдром и наистина си има проблеми детето. Тя така се е шашнала, че явно чуди какво може да направи, а понеже няма много и .. нали знаете, удавник за сламка се хваща.

точно на това наблягат в статията от уикипедия - че един от негативните ефекти на тая шарлатанска теория е, дето родителите предпочитат да приемат, че децата им просто са "индиго", вместо да търсят правилно диагностициране и евентуално - лечение (ако изобщо е възможно).
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #69 -: Декември 20, 2012, 09:21:37 am »
Като прочетох Боби за паралелите и нам си к'во, се сетих да ви разкажа. Вчера ми звъни телефона, непознат номер, но това е нормално за мен, журналистка от в. Труд, все пак, не е някой съвсем жълт вестник. Задава ми следния въпрос - моля ви да ми помогнете и ако ви е удобно да ми дадете интервю, казвам добре за какво. В последно време много се говори за това че жените предвид края на света си избират дати да раждат до 21.12 и последния месец има бум на планираните раждания :lol:
Е вярвайте ми, за малко да си изпусна телефона. Отрязах я по възможно най-милия начин на който бях способна в онзи момент, въпреки че ми се искаше да избълвам една кофа змии и гущери :lol:
За първи път аз чух за това, не знам къде се тръби и как няма по-важни неща за които да пишат...

Неда, и аз да си кажа, хич да не ти пука, следващия път й натрий носа на тая овца :)
Много се дразня, когато се противопоставят и сравняват деца, малки деца, от родители или роднини. Не знам, комплекси ли са това, чиста човешка завист и злоба ли е, но наистина не го разбирам. И в случая го е казала на теб, поне детето не е чуло, но има такива които целенасочено тормозят чужди деца.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #70 -: Декември 20, 2012, 09:29:54 am »
точно на това наблягат в статията от уикипедия - че един от негативните ефекти на тая шарлатанска теория е, дето родителите предпочитат да приемат, че децата им просто са "индиго", вместо да търсят правилно диагностициране и евентуално - лечение (ако изобщо е възможно).

Ми то това е негативен ефект на всички теории основаващи се на сляпа вяра в нещо ... поне според мен. Заблудата е голяма работа, има един вид плацебо ефект. Затова и някои ходят по врачки, ходят да им леят куршуми, да им хвърлят боб, да им развалят магии и какви ли не още други неща. Като си в безизходица и здравият разум често бива засенчван от подобни неща, за съжаление и пречи,поне в случаите, в които има и разумен изход.

Стефи, те какво, да не би да дойде края на света без да са родили, за това ли са се притеснили? Колко прост трбява да си...  А за журналистите- в последните години аз ли поумнях, те ли затъпяха,не знам, ама масово пишат пълни простотии.


  
*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #71 -: Декември 20, 2012, 09:36:27 am »
О да, много са зле по-голямата част от бг журналистите. Според мен е така, защото вече всеки втори се пише журналист. :)
*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #72 -: Декември 20, 2012, 10:23:25 am »
По повод края на света случка от вчера:
Звъни дъщерята на моя колежка, първолачка, родена на 22/12 на мама:
- Мамо, края на света е на 21ви, нали - мама изпада в потрес, че са травмирали горкото дете с тези глупости, а девойката продължава - да преместим рождения ден, че много държа да си видя подаръците :)
*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #73 -: Декември 20, 2012, 20:32:39 pm »
Midge, ми така де, как така детето няма си види подаръците :-D :-D
Мъжа ми е на 23 - аз пък ще си спестя пари за подаръка :-D


*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #74 -: Декември 21, 2012, 12:25:43 pm »
Тъй като не можах да се доредя да пиша миналата седмица, то и сега едвам стигнах... да взема да ви пожелая весело изкарване на празниците, много приятни коледни изненади и много нови попълнения в тази тема за другата Коледа! :)  tree2a ornaico1


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #75 -: Декември 21, 2012, 12:40:28 pm »
Вчера бяхме на профилактичен преглед при офталмолог. Диоптъра на девойката е паднал с 0,5 и на двете очи. Била на границата и ако не и пречи, можело и без очила да седи, въпреки, че пък когато започнат да натоварват очичките т.е. 1 клас вдигат диоптъра по принцип. Тогава девойката го скастри: Ама аз искам очила. Човека се почеса и установи, че не си спомня кога точно това е станало мода при децата  :lol:.
Изписа и очила, за да не се напряга и да не вдигне диоптъра, като ме убеди, че постепенно сама ще ги махне и все пак е по-добре да ги сложи, за да не се натоварват очичките.

Леле аз съм почивка от едното си работно място до 2 януари, представяте ли си. Какво ли ще правя с толкова свободно време  :lol: Лошото е, че ще вземе да ми хареса и ще искам пак  :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #76 -: Декември 21, 2012, 12:46:38 pm »

Да се похваля - Коледното тържество в детската градина беше невероятно. 20-мин. спектакъл, подаръци от дядо Коледа и коктейл /както си му е реда - с винце и храна/.
http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=528177090534674&set=a.490609434291440.100141543.100000271636943&type=1&theater

Да му се не види - ако не беше толкова пари тази градина, щеше да е ИДЕАЛНА...

http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=528177640534619&set=a.490609434291440.100141543.100000271636943&type=1&theater



*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #77 -: Декември 21, 2012, 13:50:14 pm »
Поздрав за всички майки с клипа "The Motherhood" (Майчинството):

The Motherhood
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #78 -: Декември 21, 2012, 14:13:59 pm »
А аз съм по-тъпа от касиерката явно, щом никога не съм чувала за деца индиго. Отивам да се обеся от мъка.  :lol: :lol: :lol:

Неда, много е пораснало момчето! Да ти е живо и здраво!

Лидия, браво за хубавите новини!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #79 -: Декември 21, 2012, 15:45:52 pm »
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=378348378922519&set=a.373235346100489.89094.105369042887122&type=1&theater

моля, харесайте ни :) борим се срещу свръхамбициозни конкуренти, ангажирали половин България  :lol: :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #80 -: Декември 21, 2012, 17:40:18 pm »
Харесахме ви, де ще ходим :)

Днес в белгийско 10 градуса, в неделя 15, а в понеделник летим за България. Ще имаме температурен шок. Добре, че имаме малък престой в Мюнхен - да се аклиматизираме ;)

28 декември вечерта съм си я запазила за среща с второто ми семейство от Зачатие. Ако има желаещи, ще се радвам да се присъединят към скромната ни компания, която засега се състои само от председатели - бивши, настоящи и замове :lol:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #81 -: Декември 21, 2012, 21:26:24 pm »
И аз съм за среща, на 28-ми е добре :D

*
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #82 -: Декември 21, 2012, 23:58:51 pm »
Ани, какви 10-15 градуса? Тук беше днес -3,5 и за двайсетте метра до колата триста пъти съжалих, че не съм си взела шапката.

*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #83 -: Декември 22, 2012, 06:24:31 am »
Хм, тук онзи ден беше 27 градуса следобяд, а тази нощ ще е 3 :-). Такива амплитуди за нас са си нормални. После през деня ще е към 15.


  
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Седмицата преди Коледа :) 17.12 - 23.12.2012
« Отговор #84 -: Декември 22, 2012, 11:32:22 am »
И аз съм за среща, на 28-ми е добре :D

Супер :) Давай да мислим заведение ;)

Деси, в момента е 11 градуса, сутринта ходих по къси гащи да купувам закуски :lol:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde