0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Момичета, ето ни новата темичка. Много успех и късмет на всички!
Аз може би този месец ще правя 4-то инсе, ако успея да си намеря лекарства естествено. Имате ли инфо къде може да се намери Меногон 75?
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #1 -: Октомври 03, 2012, 10:57:02 am »
Успех момичета!
Катя, нямам представа освен в клиниките от къде другаде можеш да го намериш. Желая ти късмет и успешно инсе!


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #2 -: Октомври 03, 2012, 14:55:29 pm »
Здравейте момичета,
честита нова тема, дано ни донесе много късмет :wink:
Аз сега се връщам от моята 4-та инсеминация. Стискайте палци да е последна и рабира се успешна. Моля се Богородица да ме пази и да ми помогне чудото да стане.
Катя, доколкото разбрах от моя доктор Меногон няма никъде, май са го спряли от пройзводство или от внос. Той ми изнамери две последни опоковки в клиниката и с тях направихме стимулацията.
Още веднъж дано в темата завалят много положителни тестове! :balk_103:
и после много :bori_017: :bori_018: :bori_019:
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #3 -: Октомври 03, 2012, 15:48:46 pm »
Здравейте момичета!
Моето инсе ще е ноември най-вероятно,но ще ми е приятно да чакам времето до тогава с вас и да ви стискам палци!Аз съм в клиника Щерев ,при доктор Юнакова.Инсеминацията ще е стимулирана,по мое настояване,с мъжки фактор сме.Правила съм преди нестимулирани и просто сега искам да увелича шансовете.Междувременно се надявам да успеем още този месец да подадем документите за фонда и така...
Ами това за сега от мен.
Успех на всички и хайде дано до коледа всички да сме си получили подаръците под формата на  :bfp:
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #4 -: Октомври 04, 2012, 14:16:49 pm »
успех на всички!
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #5 -: Октомври 05, 2012, 14:15:28 pm »
Аз чакам тези дни МЦ и дано този месец да е 4-то инсе, ако ли не за следващия месец. Меногон си намерих,но разбрах че е отпаднал от лекарств. списък и няма да се внася, заместителят му е Пурегон на двойна цена за съжаление, но това не ме учудва вече. :(
MillaMV много успех ти желая, дано този месец всичко при теб да приключи по най-добрия начин  с :bfp:. Как протече при теб стимулацията с Меногон, правят ли се преди започване на стимулацията хорм. изследвания,колко дни горе-долу е стимулацията, след това слага ли се Прегнил за предизвикване на ову-то или не? Досега съм стимулирана само с Клостилбегит, без проблеми и стран. реакции, но за Меногона ми е малко притеснено :lol:
« Последна редакция: Октомври 05, 2012, 14:17:34 pm от katya »
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #6 -: Октомври 06, 2012, 10:59:10 am »
При нас изникна нещо ново :(.
Този месец отново ще пропуснем незнайно до кога. Преди 3-те инсе-та и ХСГ сме правили МБ и хламидии-били са винаги отрицателни. /преди години съм си изследвала хламидии, но не помня по кой начин, но са били отрицателни/. На съпружето преди 3-та инсеминация му правим IgG - 58,3 /реф.9-11/, IgA- отрицателно/казаха стара инфекция/ и бяхме на антибиотик. Подготвяхме се за 4-то инсе, правя банална МБ на церв.секрет /в др. лаборатория/, излиза, че имам завишни левкоцити 5-6 гр. на поле, изследвам хламидия и резултата е положителен Shocked На съпруга ми още не е готов IgG  и МБ, но и тя е банална. Мисля в понеделник да му пуснем и на него секрет за хламидия, но незнам какъв-уретрален секрет или PCR?
1.Как е възможно досега МБ да са били отрицателни и в един момент/2 мес. след лечение/ тя да е положителна?
2.Ако и преди инсе-тата съм имала хламидии, това означава ли, че инфекцията се е разпространила нагоре и може да доведе до по-тежки последствия и как може да се установи това?
Извинявам се за дългия пост, но съм много притеснена, на лекар съм чак в петък Embarassed
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #7 -: Октомври 06, 2012, 11:10:20 am »
Здравей Кatya :P
мерси много за хубавите пожеланиия, дано стискай силно палци.
Що се отнася за стимулацията с Меногон на мен ми е за втори път. Първия път при 3-тата ми инсеминация го пих в комбинация с Кластил. Направих 4 зрели Ф,Е2 точно преди процедурата беше 1500 и не бихме Прегнил за таймиране. Инсеминацията беше на 15-ти ден на неспуканри Ф, а рето на 16-ти ден на спукани 3ф. Пих 14 дни утрогестан и дуфастон,но за жалост резултата от ЧХГ е негативен. :( :? 8O
Сега с нови сили и надежда стартирах 4-ти опит. :D
Този път бях само на Меногон-150 за пет дни\от 5 до 9 ден\. Мисля че добре се повлиявам и нямам особени странични ефекти, освен че преди  се изпъпчих по лицето и гърба,но бързо мина, а сега ми излезе нещо кото цирей, но не съм сигурна дали е от медикамента.
На прегледа се видяха 2 добри Ф в двата яйчника и някалко малки вляво. На 12-ти ден бих Прегнил 5000. Инсеминацията беше 27 часа по-късно, реинсеминацията 45 часа след Прегнила. До колкото знам ову настъпва около 36 часа след Прегнил, а процедурата има усвех ако е направена между 26-я и 48-я час. Сега пия Дуфастон 2х1 и Урогестан 2\вагинално нощем\ и силно се моля този път да сме успеяли да достигнем до нашето чудото.
Стискам палци за твоя опит и се извинявам за дългия пост и ако съм догегнала  :oops:
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #8 -: Октомври 06, 2012, 11:30:06 am »
Кatya, аз докато ти отговарях за Меногона ти си писала за този нов проблем.
Много неприятна история с тия хламидий,аз нямам опит с тях, но знам че са много упарита инфекция и борбата с тях е тежка. На лабораторийте като им влезеш в регистъра и те все + те изкарват. Мисля че в Медицинска академия-Кожната клиника работи док. Петрова и тя е най-добра при изследване на микробиология на влагалищен\уретрален секрет за хламидия. На нейната дигноза може винаги да се вярва, потърси я ако можеш и успех. :balk_103:
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #9 -: Октомври 06, 2012, 11:33:43 am »
Катя, повтори изследването на друго място! Вероятно е грешка.

*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #10 -: Октомври 06, 2012, 11:54:37 am »
Склонна съм да вярвам, че не е грешка, защото док. в МБ лаборатория ми обясни, че на много места се използват мн. евтини тестове, които както тя каза не може при 100 бр. тестове всички да са отрицателни, при положение, че хламидията е много разпространено заболяване и след като те са сменили тестовете с по-скъпи има вече доста положителни.И второ когато IgG на съпружето излезе завишено, се оказа, че МБ на хламидии е била изследвана от семенна течност, а не от уретрален секрет или PCR-тест/който разбрах, че е уринарен/ както е правилно.
Та остават въпросите и чуденката до четвъртък-петък как ще се лекуваме и дали ако досега я е имала тая гад не ми е донесла вече тежки последствия и усложнения!
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #11 -: Октомври 08, 2012, 10:04:58 am »
При нас изникна нещо ново :(.
Този месец отново ще пропуснем незнайно до кога. Преди 3-те инсе-та и ХСГ сме правили МБ и хламидии-били са винаги отрицателни. /преди години съм си изследвала хламидии, но не помня по кой начин, но са били отрицателни/. На съпружето преди 3-та инсеминация му правим IgG - 58,3 /реф.9-11/, IgA- отрицателно/казаха стара инфекция/ и бяхме на антибиотик. Подготвяхме се за 4-то инсе, правя банална МБ на церв.секрет /в др. лаборатория/, излиза, че имам завишни левкоцити 5-6 гр. на поле, изследвам хламидия и резултата е положителен Shocked На съпруга ми още не е готов IgG  и МБ, но и тя е банална. Мисля в понеделник да му пуснем и на него секрет за хламидия, но незнам какъв-уретрален секрет или PCR?
1.Как е възможно досега МБ да са били отрицателни и в един момент/2 мес. след лечение/ тя да е положителна?
2.Ако и преди инсе-тата съм имала хламидии, това означава ли, че инфекцията се е разпространила нагоре и може да доведе до по-тежки последствия и как може да се установи това?
Извинявам се за дългия пост, но съм много притеснена, на лекар съм чак в петък Embarassed

Катя, означава, че сте се реинфектирали! Т.е. не е проведено правилно лечение и при двамата партньори. Пийте наново АБ, секс само с презерватив до излекуване на инфекцията. Ако сте от София- най-добре посетете Д-р Теохарова в НЦЗПБ. Инсеминации с хламидии- лоша работа, ти я лекари са за убиване....
направи си ЦС след излекуване на хламидиите.
« Последна редакция: Октомври 08, 2012, 10:07:07 am от deizi_83 »
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #12 -: Октомври 08, 2012, 16:14:21 pm »
В петък съм на лекар, на съпружето утре ще му пусна Хламидия от секрет да видя какво е положението, а кръвните може би утре ще са готови.В петък ще пиша след консултацията какво става.
Знаете ли какво означават IgA i IgM за хламидиите - от нета разбрах за IgG, че е стара инфекция, а за другите нещо не разбрах кое е за налична?
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #13 -: Октомври 08, 2012, 16:20:33 pm »
да, прясна инфекция и антитела на лигавицата.
Когато единия партньор има положителен един от 3-те ИГм,ИГА или ИГГ, се налага лечение и на двамата, независимо, че на другия партньор може да са му отрицателни и трите. Успех!
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #14 -: Октомври 09, 2012, 14:34:49 pm »
Здравейте , момичета - записвам се и аз  в тази темечки - и дай Боже скоро всички да видим така мечтаните + релузтатчета . Мислехме  с Док този месец да преминем към инсе, но след направените Имунологични се оказа, че при мен има завишени Nk- клетки и ми изписа Агапурин за 45 дена ,и ако ги вкарам в норма тия клетчици, средата на другия месец може да направим процедурата със стимулация


*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #15 -: Октомври 09, 2012, 17:08:04 pm »
anni1981 успех и мнооооого късмет ти желая, дано скоро видиш заветните 2 чертички. Какви точно имунологични изследвания си прави и къде, досега дори не са ни ги и споменавали, а мой познат лекар онзи ден ми спомена и той за тези изследвания, и защото се замислям дали да не си ги направим преди 4-то инсе?
deizi_83 значи ИгА е за прясна инфекция доколкото разбирам, при нас имаше само висок ИгГ и норм. ИгА и пак се лекувахме и двамата. Оффффф малко ме поуспокои, че така ми бушуват хормоните вече.... :oops:
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #16 -: Октомври 10, 2012, 11:23:06 am »
Катя, дали ИГГ или Ига са положителни,няма разлика в лечение. Все трябва да се излекуват. Имунологични изследвания преди излекуване на хламидиите, са абсолютно излишни. НК клетките ще излезат завишени.
Освен това хламидиите, въпреки, че не винаги водят до запушване на тръбите, често повреждат т.нар. реснички в тръбите....и от тази гледна точка хубаво трябва да се прецени дали Инсе-то е подходяща процедура.
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #17 -: Октомври 10, 2012, 14:59:00 pm »
anni1981 успех и мнооооого късмет ти желая, дано скоро видиш заветните 2 чертички. Какви точно имунологични изследвания си прави и къде, досега дори не са ни ги и споменавали, а мой познат лекар онзи ден ми спомена и той за тези изследвания, и защото се замислям дали да не си ги направим преди 4-то инсе?
deizi_83 значи ИгА е за прясна инфекция доколкото разбирам, при нас имаше само висок ИгГ и норм. ИгА и пак се лекувахме и двамата. Оффффф малко ме поуспокои, че така ми бушуват хормоните вече.... :oops:
Направиха и на мен и на съпруга ми пълни Имунологични - и всички показатели бяха в норма, като излючим тие Нк клетки при мен , сега до няколко дена имаме да направим и Генетични


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #18 -: Октомври 10, 2012, 15:12:21 pm »
За първи път чувам, че и на мъжа шравят имунологични 8O С каква цел 8O
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #19 -: Октомври 11, 2012, 10:45:49 am »
Ще погледна , какво точно са му изследвали и ще го напиша


*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #20 -: Октомври 13, 2012, 18:03:18 pm »
Ще погледна , какво точно са му изследвали и ще го напиша
Изследвани са Антиспермални анти тела (ELISA)


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #21 -: Октомври 14, 2012, 16:04:09 pm »
Здравейте момичета,
записвам се и аз да ви следя. Аз ходя в Щерев при д-р Савова и досега само сме проследили овулацията и ми и взет влагалищен секрет за някакви изследвания. На първи ден от МЦ трябва да си направя ПКК + СУЕ и след това на 7-10 ден от МЦ трябва да си направя хидротубация (изследване за проходимост на тръбите).
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #22 -: Октомври 17, 2012, 12:47:03 pm »
Здравейте момичета !
 Пожелавам успех на всяка една от вас в нелеката борба.  :crossfingers:


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #23 -: Октомври 27, 2012, 10:03:40 am »
Хей, Вестичка, виждам че си на финалната права. Браво на теб! Какво е бебето? Кога очаквате радостното събитие?
Пожелавам на всички момичета тук успехи и да са много силни, защото не бива да се предавате!
Моите 2 резултата от инсеминациите спят в креватчетата си!
Късмет момичета!
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #24 -: Ноември 24, 2012, 11:05:42 am »
Ей момичета, къде се загубихте всички :( Има ли някой, който продължава с опитите тези месеци. Аз предния месец бях на Примолут, заради задържани фоликули, днес ми дойде и от утре на Меногон 75х1 амп. за поредното инсе/надявам се последно/ и след 5 дена на ехо и хормони. Малко ме е хванала паниката от тия инжекции /в частност хиперстимулацията/, някой стимулиран ли е с Меногон да даде малко яснота по въпроса, че е голям шаш :oops:
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #25 -: Декември 03, 2012, 14:40:06 pm »
Здравейте, мили момичета  :)
За първи път пиша в този форум...
Накратко. От миналата година правим опити за бебче. За момента имам 3 неуспешни бременности  :?
За съжаление при последния мисед се наложи абразио в 8-ма седмица и сега съм във възстановителен период :( Твърдо съм решила щом ми се даде зелена светлина за бебеправене да пробваме инсеминация!
Това, което ме интересува и вярвам, че вие бихте ми насочили, е къде да я направя (става въпрос за София) и ориентировъчно каква е цената на процедурата и лекарствата - все пак в днешно време това е от голямо значение ...  :oops:
Предварително благодаря на всички, които ще споделят мнение  :D
Пожелавам ви хубав ден и успех!!! :D
« Последна редакция: Декември 03, 2012, 14:43:28 pm от Ann Marie »
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #26 -: Декември 03, 2012, 15:17:57 pm »
Ann Marie, откри ли се причината за неуспешните бременности?
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #27 -: Декември 03, 2012, 15:37:11 pm »
Ann Marie, откри ли се причината за неуспешните бременности?

Не, за момента не е открита причина... На 40+ години съм, и въпреки, че всички хормонални и т.н. изследвания са ОК, мисля, че възрастта е усложняващ фактор...
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #28 -: Декември 03, 2012, 16:06:55 pm »
здравейте и от мен. с 2 неуспешни инсеминации съм, с мъжки фактор сме, но разчитахме, че все пак ще имаме шанс. с лека инсулинова резистентност съм и начало на хашимото (засега пия само селен и канела на таблетки плюс диета). с намален яйчников резерв. въпреки това с установена нормална овулация при инсеминациите (без стимулация, само утрогестан след инсетата), без други заболявания. с мъжа ми се разбрахме да ползваме донорска сперма за следващата/следващите инсеминации. моля, препоръчайте добър специалист в софия. благодаря ви!
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #29 -: Декември 03, 2012, 16:17:56 pm »
Ann Marie, откри ли се причината за неуспешните бременности?

Не, за момента не е открита причина... На 40+ години съм, и въпреки, че всички хормонални и т.н. изследвания са ОК, мисля, че възрастта е усложняващ фактор...

писнала ли си имунологични, генетични изследвания, изследвания за тромбофилия, хормони на ЩЗ, кръвни изследвания за хламидии, спермограма с СДИ тест на мъжа ти. Всички тези неща биха могли да доведат до аборти. Възрастта не е проблем. Съветвам те да не губиш време, а да се насочиш към репродуктивна клиника. Щом забременяваш естествено, не виждам инсеминацията какво би променила.
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #30 -: Декември 03, 2012, 16:36:57 pm »
Тези изследвания предстоят да бъдат направени. Що се отнася до щитовидната жлеза - имам лека форма на Хашимото, но от половин година TSH-то ми е под контрол - движи се около 1,5, което е добре  :)
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #31 -: Декември 04, 2012, 13:04:05 pm »
Здравейте момичета и аз да се похваля с моето първо инсе. Случи се на 30 Ноември след стимулация - Клостилбегит, Мерионал и Прегнил.
Сутринта на 30-ти правих изследвания на хормони и след 2 часа беше прегледа на който се оказа че за 2-та часа чакане се е пукнал фоликула и веднага направих инсето. От 1-ви Декември съм на Дуфастон и Утрогестан, до 14 Декември, ако е "+" теста продължавам, ако е "-" спирам.
Но имам въпрос, единият ми яйчник е опериран (никаква работа не върши-в него нямаше фоликули)Десният който е добрия, беше с два фоликула и ако е дал Господ от него трябва да се случи всичко, та въпроса ми е, 4 дни след процедурата в десния яйчник от време на време има дребна болка, някой има ли на представа на какво може да се дължи?
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #32 -: Декември 04, 2012, 23:21:11 pm »
juliana83, аз имам две инсета. първоначално след тях нищо ми нямаше. по-късно обаче имах странни придърпвания и спазми ниско в корема, сякаш организмът ми реагираше със закъснение. да отбележа - не бях бременна, никога не съм виждала две черти на мой тест, само на тестове на мои приятелки. възможно е при теб усещанията в яйчника да са резултат от стимулацията/процедурата :) стискам ти палци :)
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #33 -: Декември 08, 2012, 10:57:43 am »
Здравейте момичета, пожелавам успех и мноооооого :bfp:
Аз правих четвърто инсе на 6.12., имах 3 фоликула, като преди инсето се беше спукал най-малкия, но вечерта усетих, че и другите 2 се спукаха. Тестът- може би някъде към 27 се пада, дано да не ми дойде лелката и да видя заветните две чертички :D, за които всички мечтаем. Надявам се това да е последния ми опит и то успешен, все пак по Коледа стават чудеса, вярвайте в това.
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #34 -: Декември 14, 2012, 11:49:49 am »
Здравейте момичета  :) Най-накрая да се престраша да пиша и аз!
Да се отчета с първото ми инсе, което беше на 12.12. Бях на естествен цикъл и индуцирахме овулацията с Овитрел.
Сега и аз съм на Утрогестан и заредена с търпение чакам 27-ми когато ми е теста.
Искам да пожелая успех на всички и дано много скоро видим положителни тестчета  :)
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #35 -: Декември 20, 2012, 12:59:02 pm »
Здравейте момичета, за съжаление първата ми ИНСЕ е неуспешна :( на 14.12 правих тест и беше отрицателен и вече дойде и вещицата. Днес ще се чуя с лекарката ми и да видим как ще процедираме, защото следващата ИНСЕ се пада или на 30 или на 31.12 и не знам дали няма да пропусна месеца!
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #36 -: Декември 20, 2012, 22:23:48 pm »
Ако си попаднала в добра клиника и на добър специалист не би трябвало да пропуснеш инсето.
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #37 -: Декември 24, 2012, 15:11:18 pm »
Здравейте момичета. На 21.12./15 ден след инсето/ реших да си направя уринарен тест- отново отрицателен, въпреки че уговорката беше ако не дойде лелката да го направя на 27.12. Въпреки всичко продължих с утрогестана. От 2 дена нещо имам ПМС, днес нещо ми зацапа розово, ама аз упорито ще продължавам с лекарствата /утрогестана ми е изписан за 20 дни - до 30.12./, докато не е ясно цикъл ли е или не. Естествено на мен винаги по празници и мноооого почивни дни ми се падат важностите - тестове, прегледи и т.н. Незнам ако ми дойде цикъл да продължавам ли с утрогестана, да го спирам ли, дали да си направя още един тест въпреки всичко, за да съм сигурна. Офффф такива мисли и тревоги са ме наобзели, че незнам докога ще издържа.
Весела Коледа на всички и дано догодина да има повече положителни тестчета сред нас!
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #38 -: Декември 24, 2012, 17:39:15 pm »
Здравейте момичета. На 21.12./15 ден след инсето/ реших да си направя уринарен тест- отново отрицателен, въпреки че уговорката беше ако не дойде лелката да го направя на 27.12. Въпреки всичко продължих с утрогестана. От 2 дена нещо имам ПМС, днес нещо ми зацапа розово, ама аз упорито ще продължавам с лекарствата /утрогестана ми е изписан за 20 дни - до 30.12./, докато не е ясно цикъл ли е или не. Естествено на мен винаги по празници и мноооого почивни дни ми се падат важностите - тестове, прегледи и т.н. Незнам ако ми дойде цикъл да продължавам ли с утрогестана, да го спирам ли, дали да си направя още един тест въпреки всичко, за да съм сигурна. Офффф такива мисли и тревоги са ме наобзели, че незнам докога ще издържа.
Весела Коледа на всички и дано догодина да има повече положителни тестчета сред нас!
На мен ми казаха на 14 ден да направя тест, ако е отрицателен след два дни да направя пак, и ако пак е отрицателен да спра Утрогестана. Но си го пази, ако ти е останал, защото той се слага май чак до 3-тия месец, успех!
Поздрави на всички и весело посрещане на празниците!
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #39 -: Декември 25, 2012, 01:37:00 am »
juliana83 При мен винаги утрогестана е бил до цикъл-в смисъл дойде ли цикъла го спирам, дори и теста да е отрицателен, а ако е положителен - увеличаваме дозата. Само че цял ден само ми зацапа 2-3 леко розово по бельото/досега не ми се е случвало-винаги идва изведнъж с пълна сила/ и нищо повече, затова се чудя какво да правя,утре ако я няма лелката ще направя май още един тест, ако тръгне цикъл - ще го спирам. А иначе не ми е останал, даже нямам за 26.12. Оффффффф направо се чувствам неудобно, че питам такива неща, все пак ми е 4-то инсе, но всеки път ми е като първи, все нещо ново излиза,все нещо се съмнявам, мисля и премислям по няколко пъти, защото мечтая за двете чертички както всички тук, участвам всеки път в някакви филми, само дето хонорар не ми плащат :-) На теб ти пожелавам много много успех следващия път, миличка.
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2012 година
« Отговор #40 -: Декември 28, 2012, 23:17:32 pm »
Здравейте момичета! За съжаление при нас с първия опит не се получи нищо  :( Но пък аз вярвам че новата година ще ни донесе нов късмет! Дай боже още през януари да стане  :) :) на 31-ви ще започвам да пия Клостилбегит  и понеже ми е за първи път сега ще гледам да прочета нещо повече по въпроса  :?
Весело изкарване на оставащите празници и ползотворна почивка на всички  :)