Репродуктивно здраве > Покажете си графиката

Дайте да ви видя графиката...

<< < (125/916) > >>

denis:
Името на габи е: gabii

А моето мнение  за графиката от посл.месец:
Тези вариращи нагоре-надоло температури може да са от термометъра.
Според мен е имало овулация.

Tifany:

--- Цитат на: denis ---Името на габи е: gabii
--- Край на цитат ---
 :oops: Страшно съм разсеяна, не съм погледнала и писах камо "gabi"

zita:
Здравейте сестрички :-)

  От два дни усещам вече, че ще ми дойде всеки момент и вчера си помислих че е вече факт понеже ми зацапа леко сутринта, но уви няма нищо за момента. Може би днес ще е гадният ден, защото наистина се чувствам като парцал

 :cry:  Но въпросът ми е дали според вас ЛФ ми е ОК, защото температурата ми започна да пада от вчера насам, а аз си мисля че трябва да се задържи висока докато ми дойде?

И още нещо, може ли именно в това да е причината прогестеронът ми измерен на 21 ден да е 7,9, при реф. гр. 6,3-79,5.  т.е. сравнително нисък  :?:  :roll:

seasmilebg:
Zita, здравей!
Според мен ще ти дойде всеки момент, и поне доколкото съм чела, е нормално БТ да почне да пада преди това, а не до последно да се задържи висока. За прогестерона не мога да изкажа мнение, но като гледам графиката, мисля, че е ок

denis:

--- Цитат на: zita ---Здравейте сестрички :-)

  От два дни усещам вече, че ще ми дойде всеки момент и вчера си помислих че е вече факт понеже ми зацапа леко сутринта, но уви няма нищо за момента. Може би днес ще е гадният ден, защото наистина се чувствам като парцал

 :cry:  Но въпросът ми е дали според вас ЛФ ми е ОК, защото температурата ми започна да пада от вчера насам, а аз си мисля че трябва да се задържи висока докато ми дойде?

И още нещо, може ли именно в това да е причината прогестеронът ми измерен на 21 ден да е 7,9, при реф. гр. 6,3-79,5.  т.е. сравнително нисък  :?:  :roll:
--- Край на цитат ---


Според мен овулацията ти е била на 18 ден,Да , именно за това ти е нисък прогестерона.Имаш стъпаловидно покачване на БТ,т.е по бавно освобождаване на прогестерон и в по-малки количества.Иначе -БТ щеше да направи скок от най-малко 0,3 градуса.
Според мен ЛФ е ОК.
Дано този месец, да стане.То си е божа работа.
Успех!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия