Репродуктивно здраве > Покажете си графиката

Дайте да ви видя графиката...

<< < (124/916) > >>

seasmilebg:
благодаря за отговорите!
На въпроса как меря БТ - с дигитален термотетър, ректално.
...ами ще чакам тогава:), да видим какво ще покаже термометърът утре/вдругиден

gabi:

--- Цитат на: Tifany ---
--- Цитат на: seasmilebg ---
А и аз да попитам нещо: според вас графиката ми показва ли трифазност? Пак съм в периода на терзанията и признаците...Май пак ще се разочаровам, ама ...ще се радвам да си кажете мнението.
--- Край на цитат ---

Защо трифозност?
НЕ са ли двуфазни графиките - преди  и след овулацията?
И още едивн въпрос - как може да се провери от друг потребител графика от по - стар период?
--- Край на цитат ---

Tifany:

--- Цитат на: gabi ---
Защо трифозност?
НЕ са ли двуфазни графиките - преди  и след овулацията?
И още едивн въпрос - как може да се провери от друг потребител графика от по - стар период?
--- Край на цитат ---

Да Габи, права си - графиките са двуфазни обикновено. Но четох, че понякога при бременност може да се наблюдава трифазна графика като повишението е около 9-ия ден след овулация. Като трифазната графика е само вероятност за бременност, но не потвърждава непременно наличието й. Та затова питах...ама май признаците са ми само в главата  :(
А колкото до графиките на потребители: отиваш в календара отстрани на "графики на потребители" и пишеш името на потребителя, на когото искаш да видиш графиките, стига името да съвпада с регистрацията във форума.

gabi:
Мерси Тифани,
А можете ли да погледнете графиката ми от миналия месец - дали е имало овулация, защото лекарката на фоликулометрията неможа да разбере това, което вижда жълто тяло ли беше или регресирал фоликул?
Не че вече е толкова важно, но немога да разбера фоликулите ми дали се пукат? :(

Tifany:

--- Цитат на: gabi ---А можете ли да погледнете графиката ми от миналия месец - дали е имало овулация...
--- Край на цитат ---

Габи, пробвах няколко пъти да ти видя графиките, но винаги ми излиза "Този потребител не споделя графиките си!"  :(

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия