Репродуктивно здраве > Покажете си графиката

Дайте да ви видя графиката...

<< < (123/916) > >>

FreshBreeze:

--- Цитат на: rally_pat ---
Забелязала съм обаче една зависимост - когато сутрин температурата ми е по-висока, тогава съм сънувала кошмари... Може ли съня по някакъв начин да се отразява на температурата, или обратно - температурата да ми влияе на сънищата  :?:
--- Край на цитат ---


Аз съм точно така, а меря БТ от доста отдавна и графиките са ми по принцип нормални овулаторни. Като спя лошо, или сънувам нещо гадно, като меря темп. ми е по-висока от обичайното. Мисля, че е нормално.

seasmilebg:
Момичета, здравейте!
Нещо тоя месец не мога да се ориентирам в графиката. Мислех, че Ову е била на 13 ден (на 12я БТ беше 36.3, на а 13я – 36.6). Обаче вчера пак беше 36.3, което не е логично, ако Ову е минала, а днес е 36.5. И сега не знам имало ли е ову, или не? Според вас?

GREEN:

--- Цитат на: seasmilebg ---Момичета, здравейте!
Нещо тоя месец не мога да се ориентирам в графиката. Мислех, че Ову е била на 13 ден (на 12я БТ беше 36.3, на а 13я – 36.6). Обаче вчера пак беше 36.3, което не е логично, ако Ову е минала, а днес е 36.5. И сега не знам имало ли е ову, или не? Според вас?
--- Край на цитат ---

 
Seasmilebg,
ти къде мериш БТ? за да се ориентираме по-добре :)) :balk_138:

Успех!

Tifany:

--- Цитат на: seasmilebg ---Момичета, здравейте!
И сега не знам имало ли е ову, или не? Според вас?
--- Край на цитат ---

Аз мисля, че е още рано да се каже. Може би и утре като измериш Т. вече ще стане по-ясно.
А и аз да попитам нещо: според вас графиката ми показва ли трифазност? Пак съм в периода на терзанията и признаците...Май пак ще се разочаровам, ама ...ще се радвам да си кажете мнението.

denis:

--- Цитат на: seasmilebg ---Момичета, здравейте!
Нещо тоя месец не мога да се ориентирам в графиката. Мислех, че Ову е била на 13 ден (на 12я БТ беше 36.3, на а 13я – 36.6). Обаче вчера пак беше 36.3, което не е логично, ако Ову е минала, а днес е 36.5. И сега не знам имало ли е ову, или не? Според вас?
--- Край на цитат ---


До тук нищо не може да се каже.
БТ показва, че е имало овулация,когато температурата се задържи трайно висока.Т.е разбираш, че е имало Ову, след като то е минало.
В случая БТ не показва да е минала овулацията...така, че може да е и днес ,да е била вчера или да е утре.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия