Репродуктивно здраве > Усложнения при бременност

Алергия и бременност

<< < (7/8) > >>

Starlet:

--- Цитат на: Nadin74 ---Луна как да ги избягвам като не се знае от какво е алергията, изследвания не са ми назначени, нали затова се търся друг алерголог
--- Край на цитат ---

Само да добавя към темата. Алергиите не се лекуват. Аз съм с много алергии и с различни прояви. Просто се научаваш да живееш с тях. И при силна реакция на организма се пият антихистамини. Не мисля обаче че изследванията ще навредят по някакъв начин на плода. Така след като ги направиш поне ще знаеш от какво да се пазиш, от какви храни от какви дразнители като цяло.

AVI:
Здравейте!

Аз години наред имах алергия с неизвестен произход /с остра уртикария/.
Ходих при алерголози в Русе, Плевен, Варна.

Резултат нямаше- спрях приема на почти всякаква храна /само ябълки, хляб, картофи и ориз/, нагълтах се с огромно и разнообразно количество лекарства, мазах се с какво ли не и т.н.

Единственият ЛЕКАР, който ми помогна е проф. д-р Красимира Кисьова, д.м.н. вътрешни болести, пулмология, алергология.

Може да я потърсите на адрес:
гр.Варна, ул.Габрово 43а /до бензиностанция ОМВ до ЖПГара/, "Клиника Кисьови"
тел.052/631-888

Starlet:

--- Цитат на: AVI ---Здравейте!

Резултат нямаше- спрях приема на почти всякаква храна /само ябълки, хляб, картофи и ориз/, нагълтах се с огромно и разнообразно количество лекарства, мазах се с какво ли не и т.н.

Единственият ЛЕКАР, който ми помогна е проф. д-р Красимира Кисьова, д.м.н. вътрешни болести, пулмология, алергология.

тел.052/631-888
--- Край на цитат ---

Е ТЕ ТОВА СИ Е ЖИВА РЕКЛАМА!!!!!!!!!!

rally_g:

--- Цитат на: Starlet ---
--- Цитат на: AVI ---Здравейте!

тел.052/631-888
--- Край на цитат ---

Е ТЕ ТОВА СИ Е ЖИВА РЕКЛАМА!!!!!!!!!!
--- Край на цитат ---

И аз си го помислих същото, Старлетче, дано не сме прави:)

adi:
Съгласна съм с вас момичета-наистина си е жива реклама!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :?:  :?:  :?:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия