Репродуктивно здраве > Опити за забременяване

БРОМОКРИПТИН - странични ефекти

<< < (4/5) > >>

dimianki:
Направо се обърках здраво вече:( Искам да ви питам понеже моя Пролактин с референтни стойности трябва да е до 629 а аз съм със 630:( малко е отгоре и се чудя дали въобще трябва да се пие:( За това реших да отида при още един лекар за да видя какво ще ми каже.....аз съм с много висок Тестостерон а тоя доктор ми се хвана за Пролактина:((

Ники:
Аз също съм пила Бромокриптин , но нямаше никакви странични действия . Имах аденом на хипофизата , претърпях успешна операция и сега всичко е наред .

Ledena_luna:
Само на мен ли ми прави впечатление че повечето бургазлийки лекуват пролактин, тва от климата ли е?

danydany:
Може ли и аз да питам нещо.   Имах висок пролактин. От два месеца пия бромокриптин. За едни месец го смъкнах, но беше в горна граница и док.каза да продължавам да го пия. Цикала ми е нередовен - около 22-24 дена. Като почнах да пия бромокриптин ми дойде на 27 ден. Сега пак се скъси  и ми дойде на 24 ден. Овулацията беше на 10 ден от цикъла. Притесних се пах нещо да не би да не ми е наред защото почнах и стимулация. Вие как мислите? Ще чакам някой да даде мнение.

naiema:
Абе,Луна,май има нещо вярно в това за бургазлийките и пролактина!!!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия