Репродуктивно здраве > Хормонални проблеми при жената. СПКЯ.

Преднизолон F

(1/5) > >>

donika79:
Здравейте.От 2 месеца пия Преднизолон,поради високи стойности на 17 ОН прогестерон и андростендион.Преди това пиех Сиофор ,но стойностите не се понижиха.Някоя от вас постигнала ли е успех с това лекарство.Всички други изсл. са ми наред.Споделете.

alimania:
Здравей! Доста късно се включвам и предполагам, че вече и сама си си отговорила на въпроса! :)
При мен още на втория месец от приема всички андрогени влязоха в референтни граници! Успех!

donika79:
Здравей .Спрях Преднизолона по настояване на Орбецова.Сега ми назначи Метформин .Мислиш ли,че той също действа добре на тези хормони.Но ще видим,аз го пия едва от 10 дни.Може би ,ако се вкарат в норма тези хормони,нещата ще се получат,най-накрая(От 7,5 години).

alimania:
Дони, аз много вярвам на Орбецова! Щом така е преценила, действай! Дай Боже да доведе до желания резултат!
При мен за съжаление още резултат няма- перфектни андрогени, а бременност- йок! :( Случай Орбецова и успех!!!!

alimania:
Темата е стара, но се нуждая от помощта ви! Тъй като спряха производството на Преднизолон Ф, а този който все още се намира по аптеките е със срок на годност до края на годината искам да питам: някой знае ли случайно дали Преднизолон Ф се продава в съседните страни -Гърция, Турция....Направо съм в чуденка какво ще правя без лекарството! :( Достъпът до лекарката ми в момента е силно затруднен...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия