Репродуктивно здраве > Профилактика и грижа за репродуктивното здраве

Стрептококи група Б и Ентерококи

<< < (49/49)

dayz :):
Здравейте дами !
Ето ме пак в темичката  :(
Вече не зная кой път да хващам  :( след поредното лечение/Fluomizin,Laktagyn-вагинални таблетки/ в МБ пак излезна  стрептококи агалактия.Най-вероятно пак ще ми изпише лекаря антибиотик,но докога ?!И ми закъснява цикъла вече 3 дни възможно ли е да е от вагиналните таблетки?

toni_21_I:
Здравейте!И на мен ми откриха Ентерококи във влагалищния секрет.Днес си взех резултата.Изписаха ми Флуомизин.Аз имам малко бебе и кърмя и незнам как да я предпазя?Дали мога по някакъв начин да й я предам? Много съм притеснена.Мисля си евентуално дали като и пускам дрехите в пералнята и преди това съм пуснала моите дрехи,може нещо да и предам?Ще съм Ви благодарна за мнения,че забравих да питам лекаря.

Bobbie:

--- Цитат на: toni_21_I в Октомври 26, 2011, 20:58:07 pm ---Здравейте!И на мен ми откриха Ентерококи във влагалищния секрет.Днес си взех резултата.Изписаха ми Флуомизин.Аз имам малко бебе и кърмя и незнам как да я предпазя?Дали мога по някакъв начин да й я предам? Много съм притеснена.Мисля си евентуално дали като и пускам дрехите в пералнята и преди това съм пуснала моите дрехи,може нещо да и предам?Ще съм Ви благодарна за мнения,че забравих да питам лекаря.

--- Край на цитат ---
Няма да я заразиш така. Дори заедно да ги переше, пак няма да стане,така че не се притеснявай.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия