0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Коледното парти на Зачатие!
« -: Ноември 28, 2008, 12:57:18 pm »
Говорих с Цвети от Таласъмчета и с оглед на работните дни и другите ангажименти взехме следното решение:
- освобождаваме датите 19 (защото е петък) и 23 (защото е работен)
- насрочваме всенародното Коледно парти с деца и награждаване на победителите от конкурса за
20 декември - събота вечерта от 18.00 часа

Същия ден ще опаковаме и подаръците за децата, но съм сигурна, че ще се справим.
За да знаем дали ще се справим само с Дядо Коледа или ще трябва и Снежанка да помага, трябва да се преброим :wink:

Наем на залата няма да плащаме - това е благотворителния жест на "Таласъмчета" към Коледните инициативи на Зачатие :thankyousign:

Хонорарите за Дядо Коледа и евентуалната Снежанка, манджата и пиенето ще си поделим между нас си :D

На партито ще похапнем, ще пийнем, ще се запознаем с новите хора, ще се порадваме на децата, пък може и подаръчета да си разменим :D
Всеки възрастен да носи символично подаръче. За децата торбичките ще ги направи и подари Lisko-ще съдържат лакомства, ще има подаръци и от шефа на Миси за всяко детенце, както и от д-р Тачева. Подаръчетата ще се раздават от Дядо Коледа :lol:

Ще изтеглим и печелившите участници в конкурса. Припомням:
- Три награди по 1500 лв, осигурени от Сдружение Зачатие - ще са изтеглени на лотариен принцип на място - участват всички, които са се включили в конкурса:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=31369
- Една награда Фаворит на публиката - за нея събираме пари на сметката на сдружението - следете закованата тема, за да виждате колко постъпления има и се включете, ако имате възможност и желание :D
- Една награда, осигурена от МЛД Трейдинг - лекарства за един цикъл стимулация с уринарни препарати

Вие сте сега с допълнителни организационни идеи :wink:
И не забравяйте да гласувате!

Всички от форума на Зачатие са добре дошли :bighug:
« Последна редакция: Декември 18, 2008, 15:15:10 pm от StefiZ »


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Коледно парти!
« Отговор #1 -: Ноември 28, 2008, 13:14:30 pm »
Ултра това е чудесно,ще го съобщя на мъжът ми довечера за да е свободен за този ден.
Това което разбирам за подаръците е,че не носим подарък лично за своето дете (който да му се подари от дядо Коледа) а купуваме детски подарък и на произволен принцип се дава на съответното дете.Т.е моят подарк може да попадне при друго детенце а може и при моето.Ако не съм разбрала вярно ,моля да ме поправиш.Същият принцип и за жените и мъжете.Това за подаръците е важно за да се подготвим от рано.

Браво на Цвети за жеста.На мен много ми се идва да видим таткото какво ще каже.Когато обсъдим въпроса ще гласувам в анкетата.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Коледно парти!
« Отговор #2 -: Ноември 28, 2008, 13:31:28 pm »
Това което разбирам за подаръците е,че не носим подарък лично за своето дете (който да му се подари от дядо Коледа) а купуваме детски подарък и на произволен принцип се дава на съответното дете.Т.е моят подарк може да попадне при друго детенце а може и при моето.
Сега като се замислих, може би е по-добре всеки да купи за собственото си дете и да го надпише, иначе може да стане объркване между големи и малки деца, момиченца и момченца.
А за големите по нещо символично - коледна играчка, поставка за снимки, чаша, свещ и т.н. - колкото да се създаде празнично настроение без да се натоварва бюджета :wink:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Коледно парти!
« Отговор #3 -: Ноември 28, 2008, 14:45:30 pm »
Ултра, незнам дали тук е мястото, но си мисля, ако се съберат повече парички по сметката за подпомагане на двойка, не е ли по-добре да се разделят на 2 или 3 двойки. Например първа, втора и трета награда на публиката. Все пак на фона на всички парички, които се дават за изследвания и лекарства и 200 лв (примерно) са си помощ.
Ако е обсъждано вече или не е за тук поста ми, го изтрий.
*
Re: Коледно парти!
« Отговор #4 -: Ноември 28, 2008, 14:50:05 pm »
Мммм да Ултра,наистина да се разберем така всеки носи подарък зе детето си надписан,а пък нещо символично в духа на Коледа за възрастните.Мисля това да е окончателно за да са наясно всички.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Коледно парти!
« Отговор #5 -: Ноември 28, 2008, 14:52:28 pm »
Мими, нека се съберат - винаги можем да го направим. За момента обаче са все още малко :( Не ми се иска Фаворита да получи по-малко пари от изтеглените в жребия...
Все пак съм оптимист и съм сигурна, че ще се включат още доста хора :D

Делика - идеално е така :D Все пак нека да видим дали и другите имат желание да си разменяме подаръчета :wink: За децата си остава - то е ясно :D

Други идеи? Аз мога да направя от специалните ми Коледни курабии с късметчета :P


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Коледно парти!
« Отговор #6 -: Ноември 28, 2008, 15:16:24 pm »
Ултра, и аз съм оптимист и затова го предложих  :D
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Коледно парти!
« Отговор #7 -: Ноември 28, 2008, 16:40:45 pm »
Идеята ми харесва. Аз лично се надявам да си доведа другарче (мъжът ми) и съм "за" да си разменяме символични подаръци.  :D

*
Re: Коледно парти!
« Отговор #8 -: Ноември 28, 2008, 18:07:01 pm »
и аз съм съгласна за символични подаръчета за възрастни.
и за коледните ти сладки съм мнооого съгласна - ако имаш време, разбира се :wink:
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Коледно парти!
« Отговор #9 -: Ноември 28, 2008, 21:41:34 pm »
Говорих с Цвети от Таласъмчета и с оглед на работните дни и другите ангажименти взехме следното решение:
- освобождаваме датите 19 (защото е петък) и 23 (защото е работен)
- насрочваме всенародното Коледно парти с деца и награждаване на победителите от конкурса за
20 декември - събота вечерта

Мисля, че заради обединяване на двете събития има толкова малко брой гласове на анкетата /желание за посещаемост/. Изключвам "обикновено заподозряните". Исках да дойда, но вече не.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Коледно парти!
« Отговор #10 -: Ноември 28, 2008, 21:49:36 pm »
И аз ще присъствам с другарче:)
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Коледно парти!
« Отговор #11 -: Ноември 28, 2008, 21:55:10 pm »
Мисля, че заради обединяване на двете събития има толкова малко брой гласове на анкетата /желание за посещаемост/. Изключвам "обикновено заподозряните". Исках да дойда, но вече не.
А на мен ми се струва, че причината се крие в това, че темата е пусната едва днес.. :D Аз специално не съм гласувала още в самата анкета защото все пак трябва да го обсъдя с главата на семейството. :D

*
Re: Коледно парти!
« Отговор #12 -: Ноември 28, 2008, 21:58:03 pm »


Мисля, че заради обединяване на двете събития има толкова малко брой гласове на анкетата /желание за посещаемост/. Изключвам "обикновено заподозряните". Исках да дойда, но вече не.
[/quote]
Защо бе Лейди няма да дойдеш.То колкото хора два пъти повече мнения.Ама добре,че има хора като Ултра и другите момичета да се ангажират с организацията.Абсолютно едно е сигурно,че толкова много хора трудно ще ги удовлетвори една дата. Аз лично ги адмирирам за усилията.А за броя на присъстващите смятам,че има много време през което анкетата ще се напълни
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Коледно парти!
« Отговор #13 -: Ноември 28, 2008, 22:05:02 pm »
Мисля, че заради обединяване на двете събития има толкова малко брой гласове на анкетата /желание за посещаемост/. Изключвам "обикновено заподозряните". Исках да дойда, но вече не.
А на мен ми се струва, че причината се крие в това, че темата е пусната едва днес.. :D Аз специално не съм гласувала още в самата анкета защото все пак трябва да го обсъдя с главата на семейството. :D

Изразих собствено мнение, дано да греша...
Delica , не става въпрос за датата.
Забравете тези два мои поста по темата и давайте напред.
*
Re: Коледно парти!
« Отговор #14 -: Ноември 28, 2008, 23:36:05 pm »
Мисля, че заради обединяване на двете събития има толкова малко брой гласове на анкетата /желание за посещаемост/. Изключвам "обикновено заподозряните". Исках да дойда, но вече не.
А на мен ми се струва, че причината се крие в това, че темата е пусната едва днес.. :D Аз специално не съм гласувала още в самата анкета защото все пак трябва да го обсъдя с главата на семейството. :D
И според мен това е причината, лейдито ;)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #15 -: Ноември 30, 2008, 15:01:41 pm »
ще дойда с детето. подкрепям идеята на Delica за подаръците.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #16 -: Ноември 30, 2008, 18:55:10 pm »
и аз гласувах, двама възрастни и едно дете, ок съм и за подаръците :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #17 -: Ноември 30, 2008, 18:59:37 pm »
говорихме си преди малко със Cygnus за тия подаръци и тя изтъкна нещо, което ми се струва разумно - ако всеки родител връчи на детето си своя си подарък, рискуваме 2 неща: първо, да има големи различия между подаръците и да възникне рев, дърпане на чужди играчки и т.н. второ, вместо да следят представлението и да си играят с играчките в клуба, децата ще започнат едно разопаковане, тръшмулене на играчки, изобщо - ще има проблеми.

та си мислехме, дали да не ревизираме тая идея и да се приготвят някакви малки еднакви торбички за всички - портокал, шоколадче, дребни еднакви играчки. ако няма време и ресурс за общо приготвяне, то просто да се разберем, че всеки родител ще подготви по една такава торбичка с еднакво съдържание и толкоз. а домашните подаръци - на Коледа под елхата у дома.

какво мислите?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #18 -: Ноември 30, 2008, 19:15:06 pm »
Аз искам да попитам вечерта ще правим ли среща за големите и ако да - къде?
*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #19 -: Ноември 30, 2008, 19:29:42 pm »
не, няма да има друга среща, срещата е една :wink:
а за подаръците както кажете, аз без друго си представях някакво малко подаръче, а не реалните коледни дето ще си купуваме на децата :)