0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Витамините на допел херц
« -: Юли 03, 2008, 09:03:04 am »
Здравейте момичета!
Помагайте че мъжу, като ги видя не иска да ги пие,тез огромни хапове.И така,купих му от тези комбинирани витамини,вит С,цинк,Е,селен и фолиева.То хубаво,ама като ги видя какви са големи-как щял да ги пие? :bonk:че и листовката е на немски,ни дума не разбирам.Дайте ни съвет,как да ги пием,могат ли да се разтварятпърво във вода и така,или др.начин,ама и аз не попитах в аптеката :balk_149:Ще съм ви благодарна за съвета!
*
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #1 -: Юли 03, 2008, 13:18:23 pm »
Пие се по 1 хапче на ден,можеш да пробваш да ги стриеш на прах и с малко вода. Но все си мисля,че голям мъж не би трябвало да има проблем с преглъщането.Успех!
*
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #2 -: Юли 03, 2008, 14:49:17 pm »
аз мога да ти помогна :)

предай на мъжа си следното:
След 2 годишна борба за мъничко подобрение на спермограмата, установихме че само след приема на тези витамини имахме подобрение на подвижност и бройка. Когато ги спря за 3 месеца- нещата отново тръгнаха надолу.
Ако са му предписали точно тези витамини- нека ги пие. Неприятни са да- но мисля че ще го преживее :)
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #3 -: Юли 03, 2008, 18:01:48 pm »
Може да си ги разделя на две и да ги пие :)
Голям мъж е, няма да се дава на едно хапче  :lol:
Я да не се излага  :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #4 -: Юли 03, 2008, 18:53:00 pm »
Ники пиеше по едно вечер
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #5 -: Юли 03, 2008, 20:27:32 pm »
Моми4ета,мъжа ми е с олигоастенотератозооспермия.Пие билки-бабини зъби и магарешки бодил,яде и бърканицата с мед.Аз също се 4удех дали да взема тези витамини на Допел Херц.
6 месеца пи трибестан и герикапс,но нямаше никаква промяна.
Ще съм благодарна,ако се вклю4ат и други моми4ета,4иито мъже са с такава диагноза и са имали ефект от витамините на Допъл Херц.Колко време са ги пили,за да има резултат?
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #6 -: Юли 03, 2008, 23:39:11 pm »
Здравейте момичета!
Помагайте че мъжу, като ги видя не иска да ги пие,тез огромни хапове.И така,купих му от тези комбинирани витамини,вит С,цинк,Е,селен и фолиева.То хубаво,ама като ги видя какви са големи-как щял да ги пие? :bonk:че и листовката е на немски,ни дума не разбирам.Дайте ни съвет,как да ги пием,могат ли да се разтварятпърво във вода и така,или др.начин,ама и аз не попитах в аптеката :balk_149:Ще съм ви благодарна за съвета!
Е това при мъжете не мога да го разбера. Като става въпрос за хапчета се вдетеняват до немай къде. Гледай филма "Денис белята" и му покажи как ще му ги даваш. Може и пък да помогне.
Като качество обаче са много добри.
« Последна редакция: Юли 03, 2008, 23:41:01 pm от green apple »
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #7 -: Юли 03, 2008, 23:56:02 pm »
кремкарамел,ние сме със същата диагноза,оказа се,че един хормон му е силно занижен,лекуваха го 3 месеца с инжекции,после с още едни,та за две години бройката я вдигнахме от 4,7 на 24,5,подвижността също е значително по-висока.Сега пие само витамини,но аз   винаги го следя пие ли ги,че и той е един глезльо  :D
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #8 -: Юли 04, 2008, 07:12:09 am »
Момичета,аз на моя се чудих какви точно витамини да му самоназнача!Може ли да са от тези или трябва да са  с лекарско предписание!
Да взема да му ги давам профилактично,а?
*
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #9 -: Юли 04, 2008, 09:16:29 am »
момичета, според мен самоназначението на витамини не е опасно, но все пак е хубаво да се консултирате с доктор. Има витамини , които не бива да се пият непрекъснато, като вит А и Е. За месец самоназначение едва ли ще е проблем, но за по дълъг период- консултацийка.

При нас диагнозата също е: олигоастенотератозоспермия. И така от 2 години. Имаше варикоцеле- оперира се. Малко се подобри бройката и подвижността- дали заради операцията, или билките- господ знае.

Всички казват, че трябва да се търси причината за проблема- а после лечение. Но нека сме искрени, не във всеки случай се открива ясна причина. Моят мъж е пример. Не е ясно защо обема и подвижността му са под-норма...

Дано всеки които има проблем го открие и излекува, а такива като нас...ни остава да се надяваме на успешно ИКСИ :)
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #10 -: Юли 04, 2008, 21:08:07 pm »
 :cheerleader:имаме постижение,съгласи се да ги пие на 2,ама къде ми е акъла че не се сетих!Много ви благодаря!Като има промяна ще ви пиша.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #11 -: Юли 07, 2008, 13:52:03 pm »
И аз питах в няколко аптеки вече за тези витамини, но все ми предлагат от А до Z само на Допел Херц. Вие откъде ги намирате и на каква цена?

*
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #12 -: Юли 07, 2008, 14:20:05 pm »
Пробвай да ги поръчаш. Цената е 12 и нещо.Аз си ги набавях от аптеката която се намира  в същата сграда, в която е и клиниката на д-р Владимиров.Адреса е  бул.цар борис 3 №54.
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #13 -: Юли 07, 2008, 19:56:11 pm »
И аз питах в няколко аптеки вече за тези витамини, но все ми предлагат от А до Z само на Допел Херц. Вие откъде ги намирате и на каква цена?

Там където има тези от А до Я, поръчваш антиоксидантите и ти ги доставят за няколко дни без проблем.
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #14 -: Юли 07, 2008, 20:20:07 pm »
Аз ги поръчах от аптека в нашя град,не в Сф,но цената е 14.00,и на др ден ми ги донесохалтова е1
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #15 -: Юли 08, 2008, 09:27:53 am »
Благодаря ви, момичета. :D

*
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #16 -: Юли 08, 2008, 13:27:06 pm »
Здравейте момичета! Какво да ви кажа - и моят мъж е със същата диагноза, опериран е от варикоцеле, няма генетични причини за това състояние, но нищо не помага за подобрение на картинката. Да оставим настрана и факта, че мъжете въобще не са дисциплинирани във взимането на лекарствата. Бяха му  изписани -трибестан и витамин Е.После пи Спимен, от който още повече се влошиха нещата.Явно е по-слабо в сравнение с трибестана.Остана да опитаме и това , за което вие говорите, но не знам дали го има в Пловдив по аптеките.Щом казвате, че има ефект, веднага ще го потърся, защото в края на септември ще правим икси, и няма да е лошо, ако подобрим малко картината с подвижността и жизнеността.Само може да е от полза.Всъщност какво друго можем да направим за толкова време ,се питам.Казвайте, ако нещо още се сетите.
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #17 -: Юли 08, 2008, 13:33:26 pm »
 Някой може ли да пусне линк за тези витамини?
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #18 -: Юли 08, 2008, 13:55:20 pm »
 :offtopic: Трибестан и Спимен съдържат една и съща активна съставка - tribulus terestris (бабини зъби), но в Спимена концентрацията е в пъти по-ниска отколкото в Трибестана

Не са ли това въпросните витамини?


Ако са тези, ето ви линк, но е само на немски.  :D
http://www.doppelherz.de/produkte/1719.html
« Последна редакция: Юли 08, 2008, 14:00:33 pm от Zlatulka »

Re: Витамините на допел херц
« Отговор #19 -: Юли 08, 2008, 14:08:25 pm »
Точно това са.
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #20 -: Юли 08, 2008, 14:34:51 pm »
Точно това са.
Он лайн ли се поръчват?
*
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #21 -: Юли 08, 2008, 15:15:57 pm »
Златулка, има и на английски -клисваш отгоре в полето EN и после на IMMUNE System  и се появава информация за всички продукти, свързани с имунната система и,пише състава на това, което ни трябва.Взима се на две половини веднъж дневно и подобрява състоянието на клетките и имунната система.Има и за всяка съставка по отделно как действа на организма.Много полезно.Браво!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #22 -: Юли 08, 2008, 15:22:33 pm »
Ами аз понеже се ориентирах някакси и на немски, та не съм и търсила много английския. Признавам си :oops: :D
fatalwoman, има ги и по аптеките или поне по складовете. Не е нужно да ги поръчваш онлайн.

Re: Витамините на допел херц
« Отговор #23 -: Юли 08, 2008, 18:52:27 pm »
Уж гледах и така и не разбрах как се поръчват от сайта, тези които ги няма в България.
Например това.  http://doppelherz.com/products/218.html
« Последна редакция: Юли 08, 2008, 18:59:43 pm от green apple »
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #24 -: Юли 23, 2008, 13:31:23 pm »
На нас също ни казаха да пие витамините на Допел Херц и аз ги купих обаче сега разбирам,че не е само един вид.Аз купих тези където пише А-Я,а сега разбрах че е трябвало други,тези на които пише C+Zink+E.
Да ги пие ли сега тези А-Я или да купя другия вид?

Re: Витамините на допел херц
« Отговор #25 -: Юли 23, 2008, 21:08:11 pm »
Ако можеш да ги смениш ще е най-добре! Ако не трябва да си купиш предписаните. За какво ги изписаха ако не е тайна.
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #26 -: Юли 23, 2008, 23:36:58 pm »
Ами като взехме спермограмата и искахме да я коментират и един от докторите излезе обясни ни как стоят нещата пита какво е пил досега и каза че не е лошо да пие и витамините на Допел Херц и аз естествено ги купих.Но утре ще купя от другия вид,тези неможе да ги сменя защото вече изпи две от тях.

Re: Витамините на допел херц
« Отговор #27 -: Юли 28, 2008, 21:40:33 pm »
Zdravei disi!Sly4aino da znaesh  dali tezi vitamini pomagat pri azoospermia,pri nali4ie samo na spermatogonii?Blagodaria ti predvaritelno!
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #28 -: Юли 28, 2008, 21:46:07 pm »
Незная,дано се влючи някое момиче с повече инфо.Витамините помагат за подвижността,но не и на морфологията,поне така мисля аз,но да не гадаем дано се влючи Мели.
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #29 -: Юли 28, 2008, 21:52:19 pm »
Blagodaria ti vse pak!Dano da se vklu4i Meli.
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #30 -: Август 05, 2008, 19:46:45 pm »
Незная,дано се влючи някое момиче с повече инфо.Витамините помагат за подвижността,но не и на морфологията,поне така мисля аз,но да не гадаем дано се влючи Мели.
При нас морфологията беше скочила от 9% на 12 % по Крюгер, което не е малко като се има предвид , че морфологията по - трудно се повлиява, спрямо подвижността.
 Някой може ли да доде линк към съдържанието на тези витамини.
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #31 -: Август 06, 2008, 16:08:52 pm »
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #32 -: Август 06, 2008, 20:49:06 pm »
Незная,дано се влючи някое момиче с повече инфо.Витамините помагат за подвижността,но не и на морфологията,поне така мисля аз,но да не гадаем дано се влючи Мели.
При нас морфологията беше скочила от 9% на 12 % по Крюгер, което не е малко като се има предвид , че морфологията по - трудно се повлиява, спрямо подвижността.
 Някой може ли да доде линк към съдържанието на тези витамини.

Ами това е чудесно,и то само с тези витамини?!Аз не бях сигурна за морфологията,значи тези вит.са добри,това е страхотно.Ние ги пием едва от 1м и немога да кажа,чак след 3м.ще имаме резултат.
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #33 -: Август 06, 2008, 21:30:48 pm »
Незная,дано се влючи някое момиче с повече инфо.Витамините помагат за подвижността,но не и на морфологията,поне така мисля аз,но да не гадаем дано се влючи Мели.
При нас морфологията беше скочила от 9% на 12 % по Крюгер, което не е малко като се има предвид , че морфологията по - трудно се повлиява, спрямо подвижността.
 Някой може ли да доде линк към съдържанието на тези витамини.

Ами това е чудесно,и то само с тези витамини?!Аз не бях сигурна за морфологията,значи тези вит.са добри,това е страхотно.Ние ги пием едва от 1м и немога да кажа,чак след 3м.ще имаме резултат.
Не конкретно с тези витамини , обаче, а след 5 -6 месечен прием на Харвест , чай от бабини зъби и магарешки бодил, вит. Ц.
 Харвеста обаче е комбинация от витамини ,излизащ скъпичко и затова в момента се интерисувам от другите витамини на пазара , които да комбинирам в съотношение , какти при Харвеста.И тези , за които се говори ми допаднаха. :wink:
*
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #34 -: Август 09, 2008, 16:17:03 pm »
При нас проблем беШе само бройката и я вдигнахме в пъти след приема на теzи витами плюс л карнитин и витамин Е 400 единици. Аz ги самонаzначих, zаЩото в наШата клиника са скептично настроени към витамините. Трябвало само да спре цигарите. Е, само ги намали. Но все пак се подобри бройката.
*
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #35 -: Август 11, 2008, 17:33:01 pm »
Моя също пи всякакви витамини и тези дето ги изброявате промяна нямаше изобщо.Но сигурно си е до организъм при накой може и да помогне.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #36 -: Септември 15, 2008, 22:02:48 pm »
не мога да намеря никаде тези витамини, моля ако някой скоро е взимал да пиши от къде в софия мога да купя. благодаря предварително. :?
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #37 -: Септември 15, 2008, 22:54:06 pm »
Не може да бъде,аз в която и аптека да попитам ги имат и няма проблеми,само във една един път беше свършил и си записаха да го поръчат че се бил изчерпал.

*
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #38 -: Септември 17, 2008, 08:23:57 am »
Ние си ги вземе от Пикадили.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #39 -: Септември 17, 2008, 10:47:47 am »
joli, по аптеките по принцип има витамини на Допъл херц, но не тоно тези. :D И пколо нас е така по аптеките, но като попитах за тези конкретно, ми отговориха, че ще проверят при доставчика и ще ми ги доставят. Аз не си ги поръчах , но съм сигурна, че ще ги доставят ако някой ги търси.