0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« -: Май 19, 2008, 21:39:10 pm »
Zdr momi4eta,

Bih iskala da vi popitam  niakoi ot polovinkite vi polzval li  e ProxeedPlus i kude se mamira.Preporu4a mi go Dr Daskalova pri postavena diagnoza oligoastenoteratozoospermia or drug lekar,tui kato se manirame v 4ugbina.
Molia vi ako znaete ne6to pove4e  za desistvieto  i pro4ie da spodelite,ina4e ot tuk v Ispania nie kazaha 4e sme za ICSI ,no kato 4e li vse o6te ne iska da gubia nadegda za spontanno zabremeniavane!

6te sum blagodarna na vsi4ki koito se vklu4at!
Uspeh na vsi4ki gelia ot surce! :)


*
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #1 -: Май 19, 2008, 21:52:34 pm »
Ами ние сме го ползвали(тоест мъжа ми,де :)),по препоръка на д-р Александров. Значи само един месец го купувахме,и за съжаление прекъснахме,тъй като удоволствието ни излиза около 230-250лв на месец,а ние през този месец имахме много извънредни разходи(сватби,абитуриентски,пътувания)...
Но мислим да го почнем в най-скоро време пак,защото един месец е малко - както е известно,добре е да се приема поне 2-3 месеца,и то непрекъснато(а не като нас :?),за да се види някакъв ефект има ли.Ние мислихме контролна спермограма да правим след приема му,но така като прекъснахме едва ли има смисъл да правим - след само месец прием на Proxeed...За сметка на това пък продължаваме да действаме за бебче по естествен път - току-виж станало някакво чудо и не се стигне до контролна спермограма и трето икси....   :lol:
В малко аптеки го има,честно казано,и малко си е зор да се намери,но се намира все пак.
Успех!


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #2 -: Май 20, 2008, 08:41:16 am »
Zdr Counterfeit :D
Blagodaria ti za otgovora!Vlizala sum v amerikanskiqt sait na Proxeed ,kideto se i proizvegda i  nastina si zaslugava da se probva(znam 4e e skum),no pone sme probvli i ako vsi4ko tova e viarno moge i da ne stignem do ICSI.Ot dumite ti razbiram 4e ste praveli ve4e ICSI,spodeli ne6to ako iska6 razbirase kak stignahte do tam.Osven spermograma i kruven test za homoni ,pregled na androlog ne6to drugo pravili se v BG?Tuk taka praktikuvat ,dve spermogrami ,kruven i haide :za momenta ste za ICSI!!!
Ami tova e ot men
Pozdrvi :D
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #3 -: Май 20, 2008, 09:35:33 am »
pale80 - моля пиши на кирилица или ползвай Кредор!

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    lawyer

Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #4 -: Юни 16, 2008, 17:05:12 pm »
Здравей, pale80,
И нас ни вълнуват тия неща - ето ти линка за proxeed: http://www.proxeed.com/
...само че, ако се зачетеш в съставките ще видиш, че съдържа някои витаминки и хранителни добавки в мизерни количества и по скромното ми мнение не си заслужава цената.
Ние сме си в България и в началото и аз го търсих къде ли не, ама във всяка аптека вдигаха рамене, освен че е безкрайно скъпо го и няма...
Съдържа елементарни неща (l-carnitinе 1g,АцитилL-carnitinе0.5g,Coenzyme Q10 20 mg, Fructose 1 g, Citric acid 50 mg,Selenium 50 mcg,Vitamin C90 mg,Zinc10 mg,Folic acid 200 mcg,Vitamin B12 1.5 mcg), които могат да се набавят по отделно и за 3 месеца излиза колкото прословутия Proxeed за 1 месец: http://adipharm.com/products.php?l=bg&catid=3

l-carnitinе 500, АцитилL-carnitinе 250g,Coenzyme Q10 10 mg са в отделни опаковки за обща цена от около 60-70 лева, а останалите неща се съдържат във витамините Centrum още 20 лева за опаковка от 60 хапчета...

adipharm е българска фирма, но там, където сте сигурно някой друг ги произвежда и насипно излиза много по-евтино, а и като количество на съответната съставка е повече.
« Последна редакция: Юни 16, 2008, 17:09:51 pm от lawyer »
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #5 -: Юни 16, 2008, 17:30:54 pm »
И аз търсих Проксийд тук в Германия, но не намерих никъде, не го внасят. Но пък намерих германски такива витамини Ortхomol Fertil за три месеца е голямата опаковка с по две таблетки дневно. Почти приключваме с приема му, имаме таблетки за още около 20 дни. Контролна спермограма надали ще успеем да направим, но.....така или иначе, аз съм много скептична. :?
Цената е 111,72 евро

http://www.orthomol.de/Produkte/Fertil/Tabletten.asp
http://www.papa-glueck.de/infosite_orthomol.html
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #6 -: Юни 16, 2008, 21:40:02 pm »
Здравей, pale80,
И нас ни вълнуват тия неща - ето ти линка за proxeed: http://www.proxeed.com/
...само че, ако се зачетеш в съставките ще видиш, че съдържа някои витаминки и хранителни добавки в мизерни количества и по скромното ми мнение не си заслужава цената.
Ние сме си в България и в началото и аз го търсих къде ли не, ама във всяка аптека вдигаха рамене, освен че е безкрайно скъпо го и няма...
Съдържа елементарни неща (l-carnitinе 1g,АцитилL-carnitinе0.5g,Coenzyme Q10 20 mg, Fructose 1 g, Citric acid 50 mg,Selenium 50 mcg,Vitamin C90 mg,Zinc10 mg,Folic acid 200 mcg,Vitamin B12 1.5 mcg), които могат да се набавят по отделно и за 3 месеца излиза колкото прословутия Proxeed за 1 месец: http://adipharm.com/products.php?l=bg&catid=3
l-carnitinе 500, АцитилL-carnitinе 250g,Coenzyme Q10 10 mg са в отделни опаковки за обща цена от около 60-70 лева, а останалите неща се съдържат във витамините Centrum още 20 лева за опаковка от 60 хапчета...

adipharm е българска фирма, но там, където сте сигурно някой друг ги произвежда и насипно излиза много по-евтино, а и като количество на съответната съставка е повече.




Zdr Lawer,
Blagodaria ti vse pak za mnenieto i izpratenite linkove..Biah prou4ila ve4e ne6tata i za napred znam.Edinstvenoto e 4e tuk v Ispania da se kupiat pootedlno izliza dosta po skupo.Taka 4e kato se priberm kum Bg 6te gi turasia po otdelno!

Pozdravi
Pavlina :D


Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #7 -: Юни 23, 2008, 11:50:57 am »
Здравейте ,искам само да добавя дори и да съдържа елементарни съставки като L-kарнитин фумарат,Ацетил- Л-карнитин, фруктоза и т .н за да има ефект  лекарството трябва да се пие 3 месеца през това време да се правят постоянни опити за бебе.А аконе се полу4и и  през този период да се продалжи още 3 месеца до забременяване.С моя мъж си го взехме от Варна още декември месец от 4асна аптека едната котия струваше 128 лв.за две седмици,но поради липса на финанси не продължихме .Ако някой иска да си го закупи ,  аптеката се казва  „ОМЕГА’’ до нея има 4астен кабинет на д-р Уалид специалист каушер –гиниколог ,по-тично той ни го предписа като най-новото лекарство при стерилитет на мажа.
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #8 -: Юни 24, 2008, 10:13:31 am »
Здравейте ,искам само да добавя дори и да съдържа елементарни съставки като L-kарнитин фумарат,Ацетил- Л-карнитин, фруктоза и т .н за да има ефект  лекарството трябва да се пие 3 месеца през това време да се правят постоянни опити за бебе.А аконе се полу4и и  през този период да се продалжи още 3 месеца до забременяване.С моя мъж си го взехме от Варна още декември месец от 4асна аптека едната котия струваше 128 лв.за две седмици,но поради липса на финанси не продължихме .Ако някой иска да си го закупи ,  аптеката се казва  „ОМЕГА’’ до нея има 4астен кабинет на д-р Уалид специалист каушер –гиниколог ,по-тично той ни го предписа като най-новото лекарство при стерилитет на мажа.

Нещо ме съмнява да сте го купували от аптека още миналата година, сигурно се бъркаш с проксийд.
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #9 -: Юни 27, 2008, 23:46:18 pm »
Здравейте и моят маж има проблеми,и ни изписаха Proxeed плюс-ВЕЧЕ ГО ПИЕ ЕДИН МЕСЕЦ И ВСЕ ОЩЕ НЕ МОГА ДА КАЖА ДАЛИ ИМА НЯКАКВИ РЕЗУЛТАТИ НО ЩЕ ВИДИМ.Но аз искам само да ви кажа от къде може да си го купувате малко по евтино,направо от производители адреса ни го даде лекарят и струва 103лв,иначе и в аптеките с поръчка става но струва 125лв,Адреса е квартал ЛОЗЕНЕЦ-улица Милин камък 19.Някои ако се интересува да пише мога да намеря и телефона за да се свържете,защото мисля че може и да го пращат.
*
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #10 -: Юни 28, 2008, 01:14:09 am »
Осинка, на нас ортомола ни го предписа уролог за подобряване на подвижността по схема 3х1 на ден в продължение на 1 месец. Гледах му съставките. Горе-долу са като на витамините на Допел херц, дето вече сме ги взимали (и имаше леко подобрение). Така че, и аз не очаквам чудеса, но да видим.  :wink:
Пале80, трябва да направите повече изследвания. Правихте ли поне две спермограми? От една не може да се установи. Трябват и хормони, цветна снимка и т.н. Поразрови се, има доста инфо.
Но по мое мнение, щом се стига до икси, този препарат не може да подобри толкова спермограмата, че да настъпи естествено забременяване.  :(

Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #11 -: Юни 28, 2008, 12:13:36 pm »
Здравейте и моят маж има проблеми,и ни изписаха Proxeed плюс-ВЕЧЕ ГО ПИЕ ЕДИН МЕСЕЦ И ВСЕ ОЩЕ НЕ МОГА ДА КАЖА ДАЛИ ИМА НЯКАКВИ РЕЗУЛТАТИ НО ЩЕ ВИДИМ.Но аз искам само да ви кажа от къде може да си го купувате малко по евтино,направо от производители адреса ни го даде лекарят и струва 103лв,иначе и в аптеките с поръчка става но струва 125лв,Адреса е квартал ЛОЗЕНЕЦ-улица Янко Софийски 21.Някои ако се интересува да пише мога да намеря и телефона за да се свържете,защото мисля че може и да го пращат.
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #12 -: Юни 28, 2008, 15:11:00 pm »
Осинка, на нас ортомола ни го предписа уролог за подобряване на подвижността по схема 3х1 на ден в продължение на 1 месец. Гледах му съставките. Горе-долу са като на витамините на Допел херц, дето вече сме ги взимали (и имаше леко подобрение). Така че, и аз не очаквам чудеса, но да видим.  :wink:
Пале80, трябва да направите повече изследвания. Правихте ли поне две спермограми? От една не може да се установи. Трябват и хормони, цветна снимка и т.н. Поразрови се, има доста инфо.
Но по мое мнение, щом се стига до икси, този препарат не може да подобри толкова спермограмата, че да настъпи естествено забременяване.  :(

Zdr Blue sky,

Blagodaria na vsi4ki ,koito se vklu4vat po temata.
Pravilisme do momenta dve spermogrami ,kato vtorata be6e  2 meseca sled purvata.Ima6e zna4itelni podobrenia v morfologiata spriamo purvata,no puk za sugalenie broqt i koncentraciata be6e namalia.Praveni sa hormoni,pregledi s androlog ,i vsi4ko be6e nared.Ne ni davat obiasnenie za lo6ite pokazateli,no Proxeed ni go preporu4a Dr Daskalova ot foruma.Pie go ot 10 dena .Nadiavam da se doprinese sa podobriavane na rezultatite :D
Pozdravi

*
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #13 -: Юни 28, 2008, 22:53:57 pm »
Здравей, пале80! Взимайте го, щом д-р Даскалова го препоръчва. И дано настъпи значително подобрение при вас!  :crossfingers:
Андрологът какво посочва като причина за лошите показатели?

Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #14 -: Юни 30, 2008, 08:11:02 am »
Привет! Ние пихме споменатото лекарство в продължение на 1 месец, точно преди пункцията ми. Резултатите на мъжа ми за този месец се подобриха изненадващо много. През този период правихме три пъти спермограма и всеки път отбелязвахме успех. Само за пример - диагнозата му беше Астенотератозооспермия - ІІІ ст. и имахме 0 бр. бързи прогресивно подвижни и само 10% бавни прогресивно подвижни. Всичко друго - неподвижни. Започнахме лечение с проксийд, трибестан и геритамин и след месец резултатите бяха 49% бързи прогресивно подвижни, 20% бавни прогресивно подвижни и само 28% неподвижни; много повишен общ брой и концентрация и морфология 32%, която преди беше 25%. Макар накрая пак да направихме икси, лекарствата дадоха много добър резултат.
Препятствията са онези страховити неща, които виждаш, щом отклониш поглед от целта си.

Хенри Форд
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #15 -: Юни 30, 2008, 17:27:57 pm »
kirilova, напиши ми, моля те телефона и точния адрес за proxed, нямаме вече избор.Ходихме одеве при Кацаров, не знае вече какво да изпише, препоръчва да опитаме И това.

Не се надяваме на драстични промени, но поне малко да се подобрят резултатите.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #16 -: Юни 30, 2008, 21:48:14 pm »
Ивет, страхотни резултати сте постигнали!  :balk_47:

Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #17 -: Юни 30, 2008, 22:48:11 pm »
Привет! Ние пихме споменатото лекарство в продължение на 1 месец, точно преди пункцията ми. Резултатите на мъжа ми за този месец се подобриха изненадващо много. През този период правихме три пъти спермограма и всеки път отбелязвахме успех. Само за пример - диагнозата му беше Астенотератозооспермия - ІІІ ст. и имахме 0 бр. бързи прогресивно подвижни и само 10% бавни прогресивно подвижни. Всичко друго - неподвижни. Започнахме лечение с проксийд, трибестан и геритамин и след месец резултатите бяха 49% бързи прогресивно подвижни, 20% бавни прогресивно подвижни и само 28% неподвижни; много повишен общ брой и концентрация и морфология 32%, която преди беше 25%. Макар накрая пак да направихме икси, лекарствата дадоха много добър резултат.

Ivet,
Napravo sum smaena 8O ot rezultatite koito ste postignali samo edin mesec sled priema na Proxeed!Tova e 4udesno,mnogo ni obnadegdi!A kakvo stana s ICSI- to .koeto ste pravili,kkavi drugi izsledvania pravihte predi da vzemete re6enie za ICSI??

*
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #18 -: Юни 30, 2008, 23:58:09 pm »
Ивет ще прави кръвен тест на 3 юли. Късмет!  :)

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #19 -: Юли 01, 2008, 23:00:10 pm »
Пале, много ти се моля пиши на кирилица
ако нямаш таква функция, ползвай Кредор
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #20 -: Юли 01, 2008, 23:37:53 pm »
kirilova, напиши ми, моля те телефона и точния адрес за proxed, нямаме вече избор.
silvanchence, от известно време имаме реклама на продукта в Зачатие. Не я ли виждаш? Питам, за да знам, ако има проблем да го решим, защото там има подробна информация за контактите.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #21 -: Юли 01, 2008, 23:39:48 pm »
Рекламата се вижда. Ето линка. http://www.proxeedbg.com/aboutproxeed.html
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #22 -: Юли 02, 2008, 00:00:32 am »
Аз знам, че се вижда :D
Но ако потребител си е направил по-рестриктивни настройки на браузъра и е забранил флашовете, може и да не се вижда :wink:
Затова разпитвам :lol:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #23 -: Юли 02, 2008, 09:57:35 am »
Вижда се, но кой да погледне :).
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #24 -: Юли 02, 2008, 19:51:58 pm »
Да,само дето на българския сайт на Proxeed въобще няма инфо за цени - хайде това да речем не е задължително,но реших,че поне биха ми отговори ако ги питам - както пише на сайта "на всеки ваш въпрос ще бъде отговорено" - ами нищо такова. Попитах  мога ли от тях да си го поръчам и ще ми направят ли отстъпка за по-голямо количество - никакъв отговор не получих на двата ми имейла.

Накрая си го поръчах от чужд сайт,и днес вече е при мен!  :D
И то доста по-евтино от цената му по аптеките тук - барабар с доставката и митото,което платих - пак излиза с около 30лв по-евтино на кутия(минимум).


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #25 -: Юли 03, 2008, 09:56:56 am »

Накрая си го поръчах от чужд сайт,и днес вече е при мен!  :D
И то доста по-евтино от цената му по аптеките тук - барабар с доставката и митото,което платих - пак излиза с около 30лв по-евтино на кутия(минимум).

Вчера се обаждах да ги питам, казаха ми, че струва 103 лева за 30 прахчета, но за един месец трябват 60 и много хора си го взимали.На пазара в България било от октомври месец някъде.

А ти откъде си го поръча и колко всъщност ти излезе.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #26 -: Юли 04, 2008, 07:55:40 am »
silvanchence,това ако е вярно е добре като цена - тъй като по аптеките е над 120лв, и то Proxeed(стария). А по-новата и обогатена версия Proxeed Plus не съм я виждала - на теб за кой точно от двата вида са ти казали тази цена?
Иначе там,откъдето поръчах ми излезе около 92-93лв на кутия(ако можех да избегна митото и ДДС,които платих тук при пристигане на пратката,щеше да е дори 83лв на кутия).
А има и места,където е още по-евтин(като например оригиналния сайт на продукта),но не правят доставки извън Щатите за съжаление.


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #27 -: Юли 04, 2008, 18:28:35 pm »
Момичета, от кои сайтове поръчвате Proxeed Plus? На нас също ни го предписаха и питах в София по аптеките - звъняха в складовете да питат, но никой нищо не знаеше. Сега съм в Италия, но и тук аптекарките ме гледат като извънземно... Търсих из интернет, но само в Ebay го намерих с доставка в Европа :( Там обаче дали е сигурно, че няма да попадна на менте?
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #28 -: Юли 04, 2008, 23:25:13 pm »
Момичета, от кои сайтове поръчвате Proxeed Plus? На нас също ни го предписаха и питах в София по аптеките - звъняха в складовете да питат, но никой нищо не знаеше. Сега съм в Италия, но и тук аптекарките ме гледат като извънземно... Търсих из интернет, но само в Ebay го намерих с доставка в Европа :( Там обаче дали е сигурно, че няма да попадна на менте?
Zdr Yael,
Az sum v Ispania i e su6tata istoria.Dokolto znam ot saita i ot dr Daskalovo oficialniqt vnositel za Evropa e italianska firma Sigmatur ili ne6to podobno.Pogledni v saita za po sigurna informcia.
 :D

*
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #29 -: Юли 05, 2008, 01:36:19 am »
Zdr Yael,
Az sum v Ispania i e su6tata istoria.Dokolto znam ot saita i ot dr Daskalovo oficialniqt vnositel za Evropa e italianska firma Sigmatur ili ne6to podobno.Pogledni v saita za po sigurna informcia.
 :D
Здрасти, Пале,  :D
Намерих я фирмата, казва се Sigma-Tau, но на италианския им сайт http://www.sigma-tau.it/ не се споменава нито дума за Proxeed 8O Може просто да не са си опреснявали инфото на сайта от много време - не би ме учудило :wink: Даже телефон за контакти няма, само мейл, така че утре ще им пиша, пък дано ми отговорят. :crossfingers:
Между другото прочетох в един италиански форум като нашия, че и други момичета не успяват да го намерят и единственият начин май е да го поръчаш в международна аптека или да се разходиш до Холандия, Белгия или Англия... Тук знам, че има една международна аптека във Ватикана, в краен случай ще ходя да питам там, но все си мисля, че трябва да има и по-лесен начин... :ask:

А, намерих и един английски сайт, който доставя в рамките на Европейския съюз.  :ywoohoo:
http://www.spermtest.com/
Цената е 79 паунда, т.е. около 100 евро за месечна доза - май толкова си струва по принцип, нали?
« Последна редакция: Юли 05, 2008, 01:57:57 am от Jael »
*
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #30 -: Юли 05, 2008, 08:35:37 am »
Много сайтове има,но аз като обиколила всички възможни такива,мога да ви кажа,че или не правят доставки до БГ,или ако правят до доставката излиза много скъпо - пращах имейли на кого ли не,и получавах отговори от съответните сайтове,затова знам.Принципно е най-хубаво човек ако има познат в Щатите,да си го поръча на оригиналния сайт www.proxeed.com и да му го доставят там,а после да ти го прати като колет/обозначено като "подарък",за да не плащаш мито).
Jael,аз и в Ebay,и в Amazon гледах - пак нямаше доставки до БГ,с един продавач се свързах от Ebay и го питах дали би направил изключение и да направи все пак доставка до БГ,но той ми обяви доста висока цена за доставката(USD 50-60),така че се отказах.Но ако до Италия е изгодно(където разбирам,че си в момента),защо да не си го поръчаш....
Ако те интересува сайта,от който аз си поръчах,пиши ми на лични - не искам да го пиша тук и да се сметне като реклама,защото нямам никакво такова намерение в действителност.

ПП. Pale80,моля те почни наистина да пишеш на кирилица вече, да може написаното от теб да се чете като хората .
« Последна редакция: Юли 05, 2008, 08:56:43 am от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #31 -: Юли 05, 2008, 10:04:58 am »
Много сайтове има,но аз като обиколила всички възможни такива,мога да ви кажа,че или не правят доставки до БГ,или ако правят до доставката излиза много скъпо - пращах имейли на кого ли не,и получавах отговори от съответните сайтове,затова знам.Принципно е най-хубаво човек ако има познат в Щатите,да си го поръча на оригиналния сайт www.proxeed.com и да му го доставят там,а после да ти го прати като колет/обозначено като "подарък",за да не плащаш мито).
Jael,аз и в Ebay,и в Amazon гледах - пак нямаше доставки до БГ,с един продавач се свързах от Ebay и го питах дали би направил изключение и да направи все пак доставка до БГ,но той ми обяви доста висока цена за доставката(USD 50-60),така че се отказах.Но ако до Италия е изгодно(където разбирам,че си в момента),защо да не си го поръчаш....
Ако те интересува сайта,от който аз си поръчах,пиши ми на лични - не искам да го пиша тук и да се сметне като реклама,защото нямам никакво такова намерение в действителност.

ПП. Pale80,моля те почни наистина да пишеш на кирилица вече, да може написаното от теб да се чете като хората .

ZDR counterfelt,
Mnogo sugeliavma momi4eta no niamam kirilica.Komputirut mi e Apple ,pitala sum za kirilica ili put tova Kredor,no uvi.Ako Znaete kak stava,molia vi kagete mi. :(
Pozdravi
*
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #32 -: Юли 05, 2008, 10:17:55 am »
Точно над полето където пишеш поста пише KREDOR-натискаш квадратчето пред него и се избираш ВG.
Пробвай!
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #33 -: Юли 05, 2008, 13:07:54 pm »
От всичко написано до тук  да считам ли че в българските аптеки няма да намеря Проксиид,а тъкмо се бях наканила да го търся,прочетох за дости добри резултати от него.Много гадно.

Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #34 -: Юли 05, 2008, 13:24:26 pm »
Здравейте и от мен. Относно Proxeed plus поръчвала съм го в аптеката без проблем и ми го доставят до ден(въпреки, че живеем в малък град). Цената е между 103 и 110 лв. Мъжът ми го пие вече втори месец, но не мога да кажа има ли подобрение, защото не сме правили спермограма.Не ни го е изписвал лекар, а просто видях рекламата в сайта. Успех на всички
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #35 -: Юли 15, 2008, 11:50:35 am »
уважаеми дами, искренно се извинявам за закъснелите ни отговори относно Proxeed и Proxeed plus, но надявам се, че ще Ви бъда полезен.
Казвам се Димитър Ангелов и съм маркетинг мениджър на "Натурфарма България "ЕООД -официалният вносител на Proxeed PLUS за България.
Започвам да Ви отговарям на въпросите ,които прочетох тук.

1. Proxeed plus е запазена търговска марка и продукт на италианската фармацефтична компания Sigma -Tau,чийто представител за България е нашата фирма.
2. вече не предлагаме на пазар Proxeed, а единственно и само PROXEED plus
3. цената на PROXEED plus при поръчка  е следната:
   -при покупка от офиса цената  на Proxeed plus е 103 лв. на опаковка (адрес: кв. Лозенец ул. Янко Софийски войвода № 21 тел. 02 963 33 59)
   - при поръчка за провинцията  - цената е 103 лв + 6 лв. за доставка
   
4. относно мейлите изпратени на info@proxeedbg.com искренно се извиняваме че не сте получили отговор, причината се оказа в проблем със самият мейл. Сега подготвяме сайта на Proxeed plus.За сега може да пишете на naturpharma@gmail.com=

При въпроси които Ви вълнуват моля да ни потърсите на тел: 02 963 33 59 (централен офис).

поздрави

Димитър Ангелов
маркетинг мениджър
"НАТУРФАРМА БЪЛГАРИЯ " ЕООД
0888 0666 00

Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #36 -: Юли 15, 2008, 15:20:26 pm »
а относно аптеките-всички големи складове са заредени с Proxeed plus-тъй че при заявка в дадена аптека той се доставя до 24 часа.


поздрави Димитър
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #37 -: Август 29, 2008, 15:14:23 pm »
Имате ли някакво подобрение след Proxeed plus, колко време го пихте.
Ние го взехме като последен шанс един вид за подобрение, но повече от един месец не знам ще можем ли да си го позволим, има ли смисъл от толкова малко лечение, не знам изобщо.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #38 -: Септември 01, 2008, 12:00:15 pm »

лекарите които работят с PROXEED Plus отчитат възможността да взимате на ден по едно саше ,въпросът е постоанно да се добавя (оптимизира) средата в тестисите, целящо колкото се може по продължително потдържане качеството на сперматогенезата.
но за желаният резултат е необходимо  по продължителен период на прием (до забременяване).
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #39 -: Септември 02, 2008, 12:44:09 pm »
Здравейте!

Вчера Ви изпратих запитване, и резултати от спермограмата на мъжа ми относно лечението.

И тъй като в края на седмицата ще заминава в чужбина за 5-6 седмици, ни се иска да знаем какъв ще бъде начина на приемане на прахчетата, по една на ден в продължение на два месеца, по две на ден в продължение на един месец.Ако Вашите лекари смятат, че е крайно наложително да се приемат два месеца по две на ден, ще го обмислим.

Напомням Ви само, че при нас целта е не да се повиши космически едва ли не резултата, а само да подобрим SDI теста в известна степен.

Благодаря Ви предварително!





лекарите които работят с PROXEED Plus отчитат възможността да взимате на ден по едно саше ,въпросът е постоанно да се добавя (оптимизира) средата в тестисите, целящо колкото се може по продължително потдържане качеството на сперматогенезата.
но за желаният резултат е необходимо  по продължителен период на прием (до забременяване).






[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #40 -: Ноември 24, 2009, 19:03:01 pm »
Виждам, че отдавна не сте писали тук и се включвам ако може да събудя малко темата. И на нас ни изписаха ProXeed и преди да вложим толкова пари искам малко мнения. Виждам, че доста сте писали за него, но така и не видях мнения за резултатите. Мъжа ми има направени 2 спермограми - на едната имаше 2 % подвижни сперматозоиди, а на др. - 40%. И в двата случая проблем има, пък коя е вярната така и не знаем.
Re: Proxeed Plus za mugki sterilitet!!
« Отговор #41 -: Юни 08, 2010, 22:05:21 pm »
момичета скоро 4ух за proxseed и искам само да попитам има ли успели да забременеят  след ползване на това прахче от мажлетата им,и още нещо ,аз например този месец ще пробвам за първи път пресиид-гелче което спомагало за по бързото придвижване на плувците,тези две неща не са ли на един и същт принцип-и за двете пише че удължавали живота,и увеличавали бързината.ако някои знае моля да пише...