Репродуктивно здраве > Дългоочакваната бременност и раждане след стерилитет

Темата на бременните - 24 част!!!

<< < (58/58)

*Галка*:
Здравейте, бъдещи мамчета! :)

Камето, почивай си много, пий си лекарствата и всичко ще е наред.
И аз съм с контракции от 2 месеца, но за сега бебо си стои на топличко. :wink:
Надявам се, да изкараме 2в1 поне още 5-6 седмици.

Аз изчезвам за няколко дни. Отивам си в любимата Стара Загора. :D
Утре ще пътувам и следобяд съм на преглед. Вече нямам търпение да си видя бебчето. Надявам се да е пораснал колкото трябва.

Хубав ден на всички и да се пазите! :lol:

Виктория:
Привет и от мен!
dianka бързо оздравяване не се притеснявай всичко ще е наред!!! yahoo_17
kameto79 дано всичко да е така добре и за напред с бебка  :wink:
Малина все така да ни радваш с добри новини!!! :D
 Аз пък да си кажа цяла нощ не сме спали бебо много се бонтува нещо и не можа да си намери място на моменти чак исптвах болка като риткаше 8O :?.......нормално ли е!? :?

adi:

--- Цитат на: Виктория в Май 14, 2008, 13:21:03 pm ---Привет и от мен!

 Аз пък да си кажа цяла нощ не сме спали бебо много се бонтува нещо и не можа да си намери място на моменти чак исптвах болка като риткаше 8O :?.......нормално ли е!? :?

--- Край на цитат ---
да нормално е,и на мен редовно ми се случва :D :D :D,имаме дни когато сме по-палави,всички лекари казват,че това е хубав признак ,че бебето е здраво

maia_st:
dianka, бързо да оздравяваш!
kameto79, почивай повече, всичко ще е наред!
Малина, радвама се, че бебчо е добре!

На всички бъдещи и настоящи мами пожелавам същото - здрави бебоци!
galli, да си изкараш хубаво в Стара Загора и да се пазиш много! Пиши как е минал прегледа :)
Вики и при мен е така, понякога имам чувството че бебка прави салта в коремчето, а друг път е кротушанка. Чак да ме боли не ми се е случвало, но на моменти доста се вълнува. Предполагам, че е нормално :D

Stelliana:

--- Цитат на: adi в Май 14, 2008, 14:13:24 pm ---
--- Цитат на: Виктория в Май 14, 2008, 13:21:03 pm ---Привет и от мен!

 Аз пък да си кажа цяла нощ не сме спали бебо много се бонтува нещо и не можа да си намери място на моменти чак исптвах болка като риткаше 8O :?.......нормално ли е!? :?

--- Край на цитат ---
да нормално е,и на мен редовно ми се случва :D :D :D,имаме дни когато сме по-палави,всички лекари казват,че това е хубав признак ,че бебето е здраво

--- Край на цитат ---

Ох, момичета моето бебе си е доста шавливичко и вероятно вече доста якичко,защото много силно го усещам.
Но от 2 дена почти не усещам бебка.А като я знам каква е палава, притеснявам се дали е добре.
Снощи дори и по гръб като лежа пак не шава,само леко промърдва, едва доловимо. Докато преди само да легна по корем и започва голямата игра.
Ох, дано да е добре, просто да спинка или да си почива от предните буйни дни, но така доста се притеснявам.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия