Репродуктивно здраве > Дългоочакваната бременност и раждане след стерилитет

Темата на бременните - 24 част!!!

<< < (32/58) > >>

DivaRoza:
Леко и безпроблемно бременеене на всички, пишещи в темата!!!

Нямам никакво време да пиша често, от което едва ли страда темата, но пък влизам набързо да се образовам по някои въпроси!  :D Като чета, май само аз не искам да си знам предварително пола на бебето!  :D Има време до края и може да ми се смени желанието, но засега ми се иска да е изненада! Има ли и други като мен?!

mpia:

--- Цитат на: DivaRoza в Май 08, 2008, 18:45:11 pm ---Леко и безпроблемно бременеене на всички, пишещи в темата!!!

Нямам никакво време да пиша често, от което едва ли страда темата, но пък влизам набързо да се образовам по някои въпроси!  :D Като чета, май само аз не искам да си знам предварително пола на бебето!  :D Има време до края и може да ми се смени желанието, но засега ми се иска да е изненада! Има ли и други като мен?!


--- Край на цитат ---
И за мен нямаше никакво значение пола на бебето-обаче имам качени снимки и клипове на диск от прегледите а там ясно си се вижда :)

*Принцеска*:

--- Цитат на: DivaRoza в Май 08, 2008, 18:45:11 pm ---Леко и безпроблемно бременеене на всички, пишещи в темата!!!

Нямам никакво време да пиша често, от което едва ли страда темата, но пък влизам набързо да се образовам по някои въпроси!  :D Като чета, май само аз не искам да си знам предварително пола на бебето!  :D Има време до края и може да ми се смени желанието, но засега ми се иска да е изненада! Има ли и други като мен?!


--- Край на цитат ---

Има, но май надделява практичността ми на дева :)  Как да знам дали да купя шишетата с коронки за принцеса или сини дрешки (драма, драма...)??  :lol:

Сериозно сега, иска ми се да мога поне да подбера нещо в цвят различен от пастелно жълто и зелено, това е основната ми причина да искам да разбера пола.  Но и аз доста се чудих преди да го реша.  А и казват, че е добре да си има име детето от преди раждането и чрез това име да общуваме с него, за което пола пак помага :)

mimi26:
Аз точно заради имената исках да знам, за да мога да им говоря по име.

Pukanka:
Момичета, не мога да се въздържа и да не съобщя. megiaries ,момиче от форума,което за съжаление рядко пише във форума, е бременна.След няколко инсета я убедих да направи инвитро, да не кажа че направо и нахално й записах час при моята доктор Халачева докато тя се колебае и ето че резултата е налице. Бременна е, а аз много,много се радвам за нея. :D :D :D Дано в бъдеще поне в тази ни темичка почне да пише повече.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия