Репродуктивно здраве > Дългоочакваната бременност и раждане след стерилитет

Темата на бременните - 24 част!!!

<< < (30/58) > >>

Виктория:
Пуканка аз ги имам същите болки в ляво особенно като легна на една страна(което се случва рядко) :? дълго не мога да си намеря място докато се наглася....ама какво да правим-така ще е :D

mpia:

--- Цитат на: Pukanka в Май 08, 2008, 15:10:52 pm ---
--- Цитат на: mimi26 в Май 08, 2008, 15:00:16 pm ---
--- Цитат на: mpia в Май 08, 2008, 14:58:36 pm ---Момичета знаете ли колко време важи едно направление-30 или 45 дни?

--- Край на цитат ---
30 дни, а времето за вторичен преглед към това направление е 45 дни.

--- Край на цитат ---
Точно така.

--- Край на цитат ---
Благодаря момичета-точно за вторичния преглед ме интересуваше!

mpia:

--- Цитат на: mimi26 в Май 08, 2008, 16:27:32 pm ---Сани, на мен досега най-ниския пулс ми е бил 90, скачал е до 130. По принцип през бременноста се повишава пулса, но моя е доста висок. Нормалния е около 70, значи за брем.85 е нормален. Ако има някой по запознат да каже.

--- Край на цитат ---
Мими вземаш ли нещо за ускорения пулс.Каква е причината при теб да е ускорен.
Моя винаги е бил около 90 но от както започнах да пия Л-тироксин скача и на 120.

mpia:

--- Цитат на: maia_st в Май 08, 2008, 16:31:16 pm ---И аз да се оплача - днес си пуснах контролното TSH за този месец и пак е започнало да се качва - 2,13 mUl/l . Док каза да увеличавам още дозата на Л-тироксина, засега само 2 пъти седмично по 100мг, а през останалите дни да продължавам по 75мг, но към края на месеца пак при него и тогава ще прецени със сигурност каква доза да остане.
Пуки, и мен ме боли често в ляво, даже на последния преглед карах док изрично да гледа с ехографа да няма нещо, но той каза че е нормално. Мисля си дали при мен не е свързано с липсата на лява тръба, нали все пак е рязано и затова.

--- Край на цитат ---
Мая не се претиснявай не е толкова високо!
И аз днес пуснах ТСХ  ТАТ и МАТ но утре ще си взема резултатите.
Хемоглобина как ти е този месец?

maia_st:
mpia последно беше 106, но не съм изследвала сега. Стискам палци твоите резултати да са добри!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия