0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Час за д-р Стаменов
« -: Октомври 22, 2007, 13:24:57 pm »
Имам свободен час за д-р Стаменов за събота (27.10.).

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #1 -: Октомври 22, 2007, 14:29:15 pm »
Ани, нали не можело така да се отстъпват? :wink:
*
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2007, 14:38:31 pm »
Да, и аз четох в съседна тема, че неможе да се преотстъпва час, но моя приятелка е говорила с Д-р Стаменов и той е казал, че може.

*
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2007, 14:40:53 pm »
Ти защо се отказваш.
Да не е заради лошата организация :)
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #4 -: Октомври 22, 2007, 14:44:46 pm »
А кандидати няма ли?  Ако е така -- аз го искам, моля.
*
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #5 -: Октомври 22, 2007, 15:47:50 pm »
mpia, причината поради, която се отказвам я пожелавам на всички. :D

Съжалявам, но часът вече е даден.

*
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #6 -: Октомври 22, 2007, 16:01:45 pm »
Значи-Честито!
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #7 -: Октомври 22, 2007, 19:58:47 pm »
Честито,Ана!Най-после някой да се похвали с нещо.Много се радвам за теб и пожелавам на всички момичета подобна новина
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #8 -: Октомври 22, 2007, 21:14:30 pm »
mpia, Теоха, благодаря ви, момичета :D

*
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #9 -: Октомври 22, 2007, 23:39:42 pm »
Момичета,браво за идеята,да се обявява на време свободен час при Стаменов.Има толкова критични случаи,които не могат да чакат.Ако има и други свободни,моля пишете
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #10 -: Октомври 23, 2007, 09:31:51 am »
Момичета,браво за идеята,да се обявява на време свободен час при Стаменов.Има толкова критични случаи,които не могат да чакат.Ако има и други свободни,моля пишете


А според мен не е редно това. Има момичета, които чакат почти година. Ако освободите часа, от клиниката ще придвижат напред часа на някое от тях.
Ако случая е спешен и не търпи отлагане, по-добре се обадете и обяснете какъв е проблема. Аз винаги съм срещала разбиране.

lb2f
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #11 -: Октомври 23, 2007, 15:35:41 pm »
И аз мисля като jazzybaby,
Напълно достатъчно е да се откаже часа на рецепцията в клиниката Х. Те ще си направят своевременно необходимата реорганизация, часът няма да остане незает.
Това по форуми да се коментират тези варианти  :(
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #12 -: Октомври 23, 2007, 19:05:29 pm »
И аз мисля като jazzybaby,
Напълно достатъчно е да се откаже часа на рецепцията в клиниката Х. Те ще си направят своевременно необходимата реорганизация, часът няма да остане незает.
Това по форуми да се коментират тези варианти  :(

А защо да не го вземе някое момиче,което наистина има нужда и да не чака цяла година,вместо да го дадат на който те си пожелаят.Едва ли ако се освободи час ще се обадят точно на мен която съм след една година записана за преглед.И съм сигурна,че Ани не е дала часа си просто на първото момиче което и е писало,а на такова на което не търпи отлагане.
*
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #13 -: Октомври 23, 2007, 21:30:29 pm »
И аз мисля като jazzybaby,
Напълно достатъчно е да се откаже часа на рецепцията в клиниката Х. Те ще си направят своевременно необходимата реорганизация, часът няма да остане незает.
Това по форуми да се коментират тези варианти  :(

А защо да не го вземе някое момиче,което наистина има нужда и да не чака цяла година,вместо да го дадат на който те си пожелаят.Едва ли ако се освободи час ще се обадят точно на мен която съм след една година записана за преглед.И съм сигурна,че Ани не е дала часа си просто на първото момиче което и е писало,а на такова на което не търпи отлагане.

На което и да е случайно момиче да се обадят от клиниката, твоят час бътерфлай, също може да се измести след време.
Откъде накъде, аз ще чакам цяла година, след като сама съм си търсила възможно по-ранен час, а такъв не е имало??? А някоя го получава ей така,просто защото, случайно се освободил и тя "случайно" разбрала. Друг е въпросът за какво точно ще отиде на прегледа, може да не се нуждае като мен за спешно инвитро, нали?
Във форума за консултация с д-р Стаменов, видях въпроси, които ме вбесиха - Може ли докторът да приеме напролет "някоя си", която живеела в чужбина и й скимнало да се върне в България точно напролет, защото ..... A тази "някоя си" даже не си е направила труда да вдигне тел.слушалка да се обади,за да поиска час за догодина, разбира се! Тази "някоя си" пита "дистанционно" дали евентуално докторът не може да я вмести в натоварения си график, защото идва от чужбина...... и не може да чака като нас ....Тя идва от чужбина все пак!

Аз мисля,че такова едно запитване е най-малкото нагло и унизително спрямо всички, който търпеливо си чакаме реда!
Как "евентуално" ще бъде вместена в натоварения график??? Ами като вземе часа на момиче, което е чакало цяла година само за преглед, разбира се.
*
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #14 -: Октомври 23, 2007, 21:33:48 pm »
Та както каза веднъж Black Rose:

Айдаааа, отиде коня У ряката! :(
*
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #15 -: Октомври 23, 2007, 21:57:21 pm »
Всеки има право на мнение. Само ще кажа, че дадох часа на 38 г. жена, която беше записана за .07.2008г. Едва ли от клиниката щяха да се обадят точно на нея.

П.П. В желанието си да помогна не съм очаквала, че някой ще оцени поведението ми като нагло.
« Последна редакция: Октомври 23, 2007, 21:59:40 pm от annaaa »

*
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #16 -: Октомври 23, 2007, 22:09:01 pm »
Поздравления Ани! :youwoman:

*
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #17 -: Октомври 23, 2007, 22:15:20 pm »
Всеки има право на мнение. Само ще кажа, че дадох часа на 38 г. жена, която беше записана за .07.2008г. Едва ли от клиниката щяха да се обадят точно на нея.

П.П. В желанието си да помогна не съм очаквала, че някой ще оцени поведението ми като нагло.


Извинявай, но не четеш какво съм написала!
Не смятам поведението ти за нагло, смятам го за неправилно да се дава час така по форум! Нагло е запитването на някои жени, описала съм какво имам предвид.Темата е удачна да напиша какво ме е овратило относно час за д-р Стаменов.
*
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #18 -: Октомври 23, 2007, 22:20:42 pm »
Аннааа, аз имах предвид  нагло и унизително е запитването на  тази някоя си от ЧУЖБИНА! Просто дадох пример!
*
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #19 -: Октомври 23, 2007, 22:25:32 pm »
Ей,човек да не направи нещо добро тук,веднага ще се намери някой да го анализира!!!Ани, :bighug:
« Последна редакция: Октомври 23, 2007, 22:34:58 pm от Жекова »
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #20 -: Октомври 23, 2007, 22:32:20 pm »
Направи добро и .....Това май  се получи в случая.
« Последна редакция: Октомври 23, 2007, 22:37:07 pm от eva_an »
Мое ангелче винаги ще те обичам!
embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=eva&year=2010&month=7&day=14&babycount=1"
*
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #21 -: Октомври 23, 2007, 22:34:06 pm »
Ей,човек да не направи нещо добро тук,веднага ще се намери кой да го анализира!!!Ани, :bighug:
Ами нали затова е форум да се обсъжда!
*
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #22 -: Октомври 23, 2007, 22:41:47 pm »
Д-р Стаменов в момента е в сайта на живо-я го питайте какво мисли по въпроса :)
*
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #23 -: Октомври 23, 2007, 22:57:52 pm »
Д-р Стаменов в момента е в сайта на живо-я го питайте какво мисли по въпроса :)
Аз не случайно съм задебелила, това което ме е подразнило.
*
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #24 -: Октомври 23, 2007, 23:32:51 pm »
Д-р Стаменов в момента е в сайта на живо-я го питайте какво мисли по въпроса :)
Интересно прехвърляне на топката. :lol:

Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #25 -: Октомври 24, 2007, 02:07:02 am »
Съжалявам,но въпроса ми беше към д-р Стаменов.А ти от къде си сигурна,че не съм се обадила по телефона?Плюс това,съм негова пациента от миналата година,а преди това и аз съм чакала доста за първоначален преглед ,като тебе.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #26 -: Октомври 24, 2007, 11:14:43 am »

Във форума за консултация с д-р Стаменов, видях въпроси, които ме вбесиха - Може ли докторът да приеме напролет "някоя си", която живеела в чужбина и й скимнало да се върне в България точно напролет, защото ..... A тази "някоя си" даже не си е направила труда да вдигне тел.слушалка да се обади,за да поиска час за догодина, разбира се! Тази "някоя си" пита "дистанционно" дали евентуално докторът не може да я вмести в натоварения си график, защото идва от чужбина...... и не може да чака като нас ....Тя идва от чужбина все пак!

Аз мисля,че такова едно запитване е най-малкото нагло и унизително спрямо всички, който търпеливо си чакаме реда!
Как "евентуално" ще бъде вместена в натоварения график??? Ами като вземе часа на момиче, което е чакало цяла година само за преглед, разбира се.



Като казваш "НЯКОЯ СИ" кажи кого визираш?
Така засегнатите ще са няколко.
malkod например ЯВНО е ходила при него ВЕЧЕ.
Така, че какъв е проблема да я "вмъкне"?
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #27 -: Октомври 24, 2007, 11:17:37 am »
Въпроса ми е:след като един път съм била ваша пациентка,ще имам ли шанса да се вмъкна във вашия пренатоварен график за ин-витро,да речем пролеттна на 2008?
                                          с уважение:Йорданка Котева
 

Пък и това не ми прилича много на ВМЪКВАНЕ.
Все пак къдеееее е пролетта на 2008.
*
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #28 -: Октомври 24, 2007, 20:27:38 pm »
еганева,
За теб може да не е вмъкване, но за мен е, аз ще чакам до средата на октомври.
И ако още няколко такива пациентки се вмъкнат, аз може да си чакам до новата 2009г.!
*
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #29 -: Октомври 24, 2007, 21:13:16 pm »

Цитат
Като казваш "НЯКОЯ СИ" кажи кого визираш?
Така засегнатите ще са няколко.
malkod например ЯВНО е ходила при него ВЕЧЕ.
Така, че какъв е проблема да я "вмъкне"?

За мен не е важно името на тази "някоя си", въпросът е принципен. Не се постъпва така. Аз прочетох много от запитванията на момичетата,които живеят тук в България, всяка от тях има основание да твърди, че спешно й е нужно лечение от кадърен специалист, защото в България изборът в тази сфера /за инвитро/ е минимален. И всяка от тях, си чака своя час с проявено разбиране, независимо за кой път отива на преглед и с колко й се протаква цялото лечение, именно, защото напливът е от цяла България. Мнението ми е че, ние чакащите, трябва да се съобразяваме една с друга и да не си мислим "моят проблем е най- важен". Необходимо е да се уважаваме.

« Последна редакция: Октомври 24, 2007, 21:18:56 pm от mery I »
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #30 -: Октомври 24, 2007, 21:13:56 pm »
Всеки има право на мнение. Само ще кажа, че дадох часа на 38 г. жена, която беше записана за .07.2008г. Едва ли от клиниката щяха да се обадят точно на нея.

П.П. В желанието си да помогна не съм очаквала, че някой ще оцени поведението ми като нагло.

Анна,за мен това е правилна постъпка!!!! :Dаз също бих постъпила така!!!! :D

mery I,следи редовно форума,може и друго момиче да се откаже от часа си при д-р Стаменов(дай Боже поради съща причина как то Анна),и ти да заемеш часа й :D
*
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #31 -: Октомври 24, 2007, 21:38:55 pm »
Мила mery I,
Не може ли да бъдем малко по-толерантни и да оставим д-р Стаменов да прецени дали може да приеме или "вмъкне" някого в натоварения си график. Всички искаме да чуем именно неговото мнение по нашите проблеми, защото по една или друга причина сме се сблъскали с други "професионалисти", но не всички можем да си вземем 1 ден отпуск и да отидем на така очаквания преглед. Когато си извън България, това изисква много повече планиране на време, средства и възможности. Не е никак лесно, въпреки че на пръв поглед всички  си мислят така. Нали в крайна сметка сме в "Зачатие", за да си помагаме с каквото можем, а не да се караме  :hug2:. Постъпката на annaaa e много благородна, желая й късмет и дай боже повече като нея  :balk_602:       
*
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #32 -: Октомври 24, 2007, 21:56:25 pm »
Съжалявам,но въпроса ми беше към д-р Стаменов.А ти от къде си сигурна,че не съм се обадила по телефона?Плюс това,съм негова пациента от миналата година,а преди това и аз съм чакала доста за първоначален преглед ,като тебе.

 Аз не съм назовала конкретни имена.Виж, ако си разпознала себе си в "някоя си", то значи става дума и за теб. За мен не е важно дали си се обадила по тел., или не, дали отиваш за първична консултация или направо за АРТ процедура.
За мен е важно, че не се съобразяваш с останалите момичета и техните проблеми. Аз като се обадих в клиниката да си запазя час, администраторката ме попита дали ще ми е за първи преглед или не. Ако бях за втори или трети преглед, нямаше да ми се даде час за след една година, при всички случаи, щом не ми е за първи път, щях да мина мн. по-рано. Не разбирам, защо тогава не си се записала???
Въпреки че, докторът е дал отговор, че ще те приеме точно, когато ти искаш, изказването "Аз живея в САЩ" не те прави по-специална от нас другите.Под всичко това, прозира и един друг смисъл, който няма да коментирам, просто защото прозира ...
*
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #33 -: Октомври 24, 2007, 22:05:25 pm »
Мила mery I,
Не може ли да бъдем малко по-толерантни и да оставим д-р Стаменов да прецени дали може да приеме или "вмъкне" някого в натоварения си график. Всички искаме да чуем именно неговото мнение по нашите проблеми, защото по една или друга причина сме се сблъскали с други "професионалисти", но не всички можем да си вземем 1 ден отпуск и да отидем на така очаквания преглед. Когато си извън България, това изисква много повече планиране на време, средства и възможности. Не е никак лесно, въпреки че на пръв поглед всички  си мислят така. Нали в крайна сметка сме в "Зачатие", за да си помагаме с каквото можем, а не да се караме  :hug2:. Постъпката на annaaa e много благородна, желая й късмет и дай боже повече като нея  :balk_602:       
Аз бих си планирала нещата според денят и часът, бих се съобразила с натоварения график, щях да пътувам когато трябва, а не когато искам.
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #34 -: Октомври 24, 2007, 22:17:32 pm »
Защо веднага всичко трябва да се обръща на разправия.
Моите съображения против подобни форумски щедрости са следните:
1. Считам че в известна степен е пренебрежително към мениджмънта на клиниката, аз да се заемам със запълването на освободен от мен час. За всички ни е ясно, че този час ще бъде оползотворен и не считам, че моята преценка в случая ще е по-адекватна.
2. Практиката по форумите е показала, че такова "даряване" на часове рядко се случва. Сегашното съгласие вероятно е изключение.

В крайна сметка темата е изчерпана ...
Няма нужда от лични нападки и обвинения.
Има в друг подфорум тема за организацията в клиниките, който има конструктивни предложения да ги отправи там.
*
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #35 -: Октомври 24, 2007, 22:20:38 pm »
В крайна сметка темата е изчерпана ...
Няма нужда от лични нападки и обвинения.
Има в друг подфорум тема за организацията в клиниките, който има конструктивни предложения да ги отправи там.
:good_post:

*
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #36 -: Октомври 24, 2007, 22:28:05 pm »
Аз също нямам какво повече да добавя, всичко което исках го написах!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #37 -: Октомври 24, 2007, 22:48:05 pm »
 И аз  :blob10:
Re: Час за д-р Стаменов
« Отговор #38 -: Октомври 25, 2007, 10:18:32 am »
В такъв случай - заключ на темата  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!