Репродуктивно здраве > Лек от природата

Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно

<< < (20/21) > >>

ara:

--- Цитат на: mpia в Октомври 16, 2007, 22:14:10 pm ---Касиел просто се опитва да помогне
Все още има и такива хора
Мели беше написала в профила си веднъж  следнота "Направи добро, за да получиш лаино"
Много е вярно това

--- Край на цитат ---


ЛаЙно се пише - моля мини през неделното училище!

eganeva:
 :(
Не се карайте за глупости.
Като не ви харесва темата - не я четете.

bori_st:
Mpia,  ако мислиш, че по някакъв начин нападам Касиел, искам да ти кажа, че дълбоко не съм целяла това. Извинявай, ако така си ме разбрала! Аз просто изразявам мнение от това, което ми прави впечатление последно време от нейните постинги в различните теми. Ако желаеш да се информираш за тях, просто ти трябва съвсем малко да се разтърсиш във форума, за да се убедиш сама.


--- Цитат на: pons в Октомври 17, 2007, 11:53:22 am ---какво ви прави Касиел , че запълвате форума с нея.
Пише за това от което разбира.
Всеки сам определя кое да чете , с кое да се съобразява , на какво да вярва.
Сигурно си нямате друга работа а обяснявате кой е за и кой против  Касиел...

--- Край на цитат ---


Никой не пише за или против Касиел, също така не ми прави нищо лично на мен!


--- Цитат на: pons в Октомври 17, 2007, 11:53:22 am ---...Мисля че това не е темата на zachatie.

--- Край на цитат ---

А коя според теб е темата на зачатие?! Може би за хемороидите или кокошите тръни?!
Може и да не ми отговаряш, въпросите са риторични!



pons:
Най-малко зачатие се интересува от образованието и квалификациите на хората във форума , идеята е да помага на момичета с проблеми при забременяване.
Ти защо четеш и отговаряш като не те интересуват тръните?

bori_st:

--- Цитат на: pons в Октомври 17, 2007, 12:39:32 pm ---Ти защо четеш и отговаряш като не те интересуват тръните?

--- Край на цитат ---

Нали не мислиш, че съм длъжна да ти се обяснявам какво и защо чета?! Смятам, че това си е лично мой проблем, аз не ти държа сметка на теб!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия