Репродуктивно здраве > Лек от природата

имунобор

<< < (2/3) > >>

nelinka:
Много съм благодарна за бързите отговори. Наблягам на плодове и зеленчуци но явно не ми е достатъчно тъй като често боледувам от настинка или грип

Елфи:
 И аз съм чувала ,че цитросепта е много ефекасен,мисля да пия от него,защото не знам дали е удачно да си правя противогрипна ваксина при условие,че ми предстои ин-витро.Ако някой е компетентен,моля да каже!

Nushka76:
Аз пия Цитросепт и съм много доволна.Също имам проблеми с имунната система,при най-малкото духване на вятъра и съм болна.Миналата зима пих и въобще не съм се разболявала/поне си мисля,че е от него /:wink: Сега отново започнах да пия по 15 капки сутрин и вечер,защото ми предстои стимулация другият месец.Това,което четох за него,а и мои познати го използват и сме коментирали..,смятам че е добър продукт.

baksisa:
Пила съм имунобор след консултация с имунолог,много съм доволна,засили имунната ми с-ма и освен това вече 3 год.след приема му нямам бяло течение,(а съм го лекувала с какви ли не антибиотици)Но преди да започна да пия имунобор имуноложката ме посъветва по време на приема и 3 мес.след това да не бебеправим

nelinka:
Чувала съм че цитросепт подтиска овулацията. :ask:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия