0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Не мога
« -: Септември 30, 2005, 14:17:56 pm »
:balk_144: Как издържате на всичко това?Аз немога.....Мъчно ми е, гадно ми е незнам какво да правя.Чета всичко през което сте минали и продължавате да минавате и ви питам от къде черпите толкова търпение и сила. :balk_145:Не ми обръщайте внимание момента ми е такъв и май много взех да се отчайвам. :cloud:

*
Не мога
« Отговор #1 -: Септември 30, 2005, 15:26:44 pm »
Не се отчайвай!
 Нали знаеш,че след най-лошото,идва НАЙ-ХУБАВОТО!!!!!
 Мисли за това!
 Ще ти помогне!
 Успех!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Не мога
« Отговор #2 -: Септември 30, 2005, 16:24:26 pm »
Аз на втория месец от опитите имах 12 дни закъснение и положителен тест.
12 дни бях щастлива.
Искам пак да съм щастлива.
Това ме крепи.
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Не мога
« Отговор #3 -: Септември 30, 2005, 16:45:14 pm »
Самата мисъл, че правим всичко, което е по силите ни ме крепи!!! Също така съпругът ми ме обича и подкрепя постоянно и за всичко!!! И все се надявам, че ще дойде скоро и за нас щастливия миг!!!


Не мога
« Отговор #4 -: Септември 30, 2005, 16:46:17 pm »
Здравей,

Всички имаме такива моменти. Тука си помагаме. Като има с кого да споделиш, да те разбере. Да ти даде съвет. Събираме сили и пак на ново :D

Конкретно при мен - важното е да имам някакъв план - какво ще правя, кога ... така се успокоявам, че правя всичко възможно.

Желая ти кураж :D
Благодаря ти, Бени!







*
Не мога
« Отговор #5 -: Септември 30, 2005, 17:04:25 pm »
Можеш, можеш, всички имаме моменти на неможене, по някога по-чести, по някога не толкова, но трябва да продължим.
Мен лично ме подтиска неизвестността и бездействието, когато правя целенасочено нещата съм в стихията си :wink:
Така че събирай сили и продължавай :)
*
Не мога
« Отговор #6 -: Септември 30, 2005, 17:56:57 pm »
Ох, какво да кажа и аз?! Всички имаме такива моменти. Аз разчитам на човека до мен и се радвам, че го има, че се борим заедно и все се надяваме на чудото. Стискам ти палци! Кураж! :balk_602:
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Не мога
« Отговор #7 -: Септември 30, 2005, 18:01:36 pm »
А ти защо си тъй отчаяна? Кажи какво се е случило?
Аз напоследък взех да губя много контрол. По принцип съм силна личност и не се давам лесно, но......сега съм като истискан лимон. Винаги съм си мислила, че иксито е просто въпрос на мое решение и Готово. Да.....ама НЕ! Оказа се, че и там не можеш да контролираш всичко и гаранция-Франция. Какво ли още има да изживявам?! Дори и не смея да си го помисля.

Не мога
« Отговор #8 -: Октомври 01, 2005, 08:49:48 am »
Благодаря ви момичета за това че ми отговорихте.Мен лично също ме обича и подкрепя съпругат ми, казва че всичко ще е наред и всичко ще се нареди и аз му се чудя на спокойствието, но вътрешно сигурно го изживява и той по негов си начин.
Аз сега чакам последен шанс в понеделник да си направя тест след инсеминацията.Вече си правих и беше отрицателин ама пак ще пробвам.
Проблема при мен е че аз винаги постигам това което искам, а с това немога да се справя, защото не казвам аз кой кога ще има деца това го знеа само Господ.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Не мога
« Отговор #9 -: Октомври 01, 2005, 10:24:11 am »
защо пък последен шанс? кой ден след овулация ти е днес?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Не мога
« Отговор #10 -: Октомври 01, 2005, 16:24:52 pm »
Стискам палци тестът да е +, дано! Но даже да не е, това не е краят на света, само така ти изглежда в такъв момент. Тук има много момичета, които са успели след много години опити. Ако се бяха отказали при първия неуспех, никога нямаше да сме чували добрите им новини. Мен лично ме крепи това да знам, че имам ясна програма напред - ако не стане едно нещо, ще пробваме следващото и така... Както се казва, "Да направим каквото трябва, пук да става каквото ще "
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
Не мога
« Отговор #11 -: Октомври 03, 2005, 14:08:17 pm »
Цитат на: marmotche
Стискам палци тестът да е +, дано! Но даже да не е, това не е краят на света, само така ти изглежда в такъв момент. Тук има много момичета, които са успели след много години опити. Ако се бяха отказали при първия неуспех, никога нямаше да сме чували добрите им новини. Мен лично ме крепи това да знам, че имам ясна програма напред - ако не стане едно нещо, ще пробваме следващото и така... Както се казва, "Да направим каквото трябва, пук да става каквото ще "


Точно така :D

Мармотче, добре дошла, хайде, питах за теб къде се губиш :D
Благодаря ти, Бени!







Не мога
« Отговор #12 -: Октомври 04, 2005, 08:24:29 am »
Здрасти, Фрешче :) Не се губя аз, ами много тичане има в работата + до другия край на София всеки ден за инжекции (правех стимулация за инсе с Меногон при д-р Владимиров), та се логвам на 2-3 дни, предимно от вкъщи. Виждам, че много фрешини вълнения е имало напоследък :wink: Надявам се сега да си се поуспокоила и да те зарадва много тестчето след няколко дни. Джами е съвсем права, че чакането е златно време - няма какво да направиш, времето просто трябва да мине, но пък можеш да си помечтаеш... И аз тръгвам по този път, днес май ще правим инсето, за 3ти път ми е, дано да преборим мечката от 3 пъти  :)
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Не мога
« Отговор #13 -: Октомври 04, 2005, 10:03:12 am »
Мармотче, успех днес :lol:
Не мога
« Отговор #14 -: Октомври 07, 2005, 16:34:24 pm »
Благодаря ви аз вече се успокоих след като се наревах едно хубаво.Извинявайте че не отговорих до сега но нямах нет последната седмица.Последния ми цикъл беше на 04.09 а инсеминацията на 19.09.Тестът отрицателен на 04.10 ,но доктора каза че имам удебелена маточна лигавица като за бременност,но каза също че ще ми дойде..На 04.10 спрях утрогестана и още не ми е дошъл М.Колко време след спирането му трябва да ми дойде?

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Не мога
« Отговор #15 -: Октомври 07, 2005, 16:43:12 pm »
Казват 2-3 дни.
Не мога
« Отговор #16 -: Октомври 07, 2005, 16:59:51 pm »
Ако не ми дойде до понеделник мислите ли че имам шанс?Аз все още се надявам тестът да е сгрешил.Или да е било рано знам ли?

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Не мога
« Отговор #17 -: Октомври 07, 2005, 17:06:07 pm »
Докато не ти дойде, винаги има шанс.
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Не мога
« Отговор #18 -: Октомври 07, 2005, 17:23:06 pm »
Цитат на: Dimitrova
Ако не ми дойде до понеделник мислите ли че имам шанс?Аз все още се надявам тестът да е сгрешил.Или да е било рано знам ли?

А кой ден си след овуто?

Не мога
« Отговор #19 -: Октомври 07, 2005, 17:41:54 pm »
Не съм следила нищо нито температура нито с тест.Просто на 17.09 имах фоликул 19мм. и вечерта ми биха прегнил,а на 19.09 когато беше инсеминацията фоликула се беше спукал и незнам кога ми е била овулацията с точност.А мисля че точно половин час преди инсеминацията се спука защото имах остра болка ниско в ляво.Ако овулацията ми е била на 19.09 то днес ми е 19 ден след ову.Незнам дали е правилно,поправете ме ако греша.

*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Не мога
« Отговор #20 -: Октомври 10, 2005, 09:22:09 am »
Цитат на: Dimitrova
Ако овулацията ми е била на 19.09 то днес ми е 19 ден след ову.Незнам дали е правилно,поправете ме ако греша.

А М-то дойде ли? Ако не е ...мисля че някой скоро ще има хубава новина! Кога си на доктор?