Репродуктивно здраве > Хормонални проблеми при жената. СПКЯ.

клинична лаборатория "Бодимед"

<< < (2/5) > >>

mile07:
От бодимед съм доволна. Само там си ги правя вече. От Писанец не съм доволна иzобЩо. Два пъти съм ходила там и два пъти са ми иzлиzали греШни реzултати. СтруваШе ми много нерви и пари, докато раzбрера, че реzултатите им не са верни.

f_33:
От Бодимед съм горе долу доволна. Става дума за Бодимед-София, защото резултатите от изслеванията ми при тях никога нямат референтни стойности и резлутатите ти излизат на другия ден. Най-доволна съм от Кандиларов..

bob4o_f:
Според мен Бодимед са по-добри от Писанец.
Правила съм изследвания и в двете лаборатории и мога да кажа, че в Писанец пролактина ми излезе трикратно повишен, докато след седмица в Бодимед резултата ми беше малко над горната граница - сама си прави изводите. Потретих изследването и получих приблизително стойностите от Бодимед.
:)

Ledena_luna:
Лабораторни грешки се случват във всички лаборатории, въпроса е да не е честа практика.
Та, не си писала коя е по-добрата лаборатория според теб от трите. :D

TA:
Луни, от Хронолаб.  Ама ми е доста далеч това Мебелна къща и като че ли най-често съм ходила в Писанец. Все пак аз правя изследвания горе-долу всеки месец и съм имала база за сравнение на резултатите. Измързелявих се нещо... :oops:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия