Репродуктивно здраве > Хормонални проблеми при жената. СПКЯ.

клинична лаборатория "Бодимед"

(1/5) > >>

eagle:
Момичета, на какво мнение сте за клинична лаборатория "Бодимед" Пловдив. Питам, защото аз всичките изследвания си пуснах там. Едно съм си правила и в "Писанец". И има ли в Пловдив други лаборатории с добро име

TA:
Хронолаб. Намира се близо до Мебелна къща в Тракия. Аз май от тях съм най-доволна.

stankova:
Аз съм за Писанец,за сега съм доволна от тях и всички изследвания си ги правя там и като цени са добре.

TA:
Ама мърлячи са тези в Писанец. В Хронолаб цените са същите. Посещавала съм и Бодимед, и Писанец и Хронолаб и имам база за сравнение. Всички предлагат опция "Резултати в Интернет". Сравнявала съм резултати от Писанец и от Хронолаб и са сходни.

baksisa:
По отношение на Бодимед останах доволна,защото ми се наложи да правя изсл.за ниво на В12 и фол.к-на в кръвта и се оказа,че от Писанец,Хронолаб и Бодимед само Бодимед прави тези изсл.,др.лаборат.ми отказаха.А по отношение на Писанец-не съм доволна,при последните изсл.на ПКК направени там резултатите ми бяха отчайващи,наложи се да ги повторя другаде и се оказа,че тези от Писанец не са точни и за малко да ме вкарат в болница.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия