0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Victoria's Secret
« -: Август 30, 2007, 13:25:44 pm »
Някоя от вас поръчвала ли е? Става въпрос за доставка в България, София /едва ли за друг град ще е много по-различно/
Някакви препоръки, отзиви, особености?
Мерси
*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: Victoria's Secret
« Отговор #1 -: Август 30, 2007, 14:48:42 pm »
За Европа няма не става  :(. Нямата магазини в Европа (поне така мисля). Иначе имат много готини неща на много ниски цени.

Re: Victoria's Secret
« Отговор #2 -: Август 30, 2007, 17:13:55 pm »
Поръчвай смело онлайн с валидна за щатите кредитна карта (това му е проблема). Една колежка редовно поръчва от там, доставката е ОК, но трябва да ходи да се освобождава на митница, когато стойността надхвърля (май 50 евро беше).
Всичко и е по мярка, едно нещо не е върнала.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Victoria's Secret
« Отговор #3 -: Август 30, 2007, 17:26:11 pm »
rally_pat,
Мерси  :D и аз съм чувала, че правят доставки тук.
MKMALENA, май говори за магазини  - то магазини никъде нямат.
Ще пробам с козметика като начало. Донесоха ми преди време една серия с пъпеш - беше мнооого добра.
*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: Victoria's Secret
« Отговор #4 -: Август 30, 2007, 18:18:50 pm »
MKMALENA, май говори за магазини  - то магазини никъде нямат.
Ще пробам с козметика като начало. Донесоха ми преди време една серия с пъпеш - беше мнооого добра.
Магазини има със сигурност в САЩ, за други места незнам. И аз имам една колекция за тяло Amber Raomace на Victoria's Sicret Garden, ухаееее страхотнооо.

*
Re: Victoria's Secret
« Отговор #5 -: Август 30, 2007, 18:45:47 pm »
Абе незнам, ама аз обожавам да им гледам ревютата на бельо!
Re: Victoria's Secret
« Отговор #6 -: Август 30, 2007, 18:47:44 pm »
и аз поръчвам редовно, основно дрешки и чeхлички.
бельо не, че съм много нестандартна.
Поръчвам с VISA
*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: Victoria's Secret
« Отговор #7 -: Август 30, 2007, 19:11:33 pm »
и аз поръчвам редовно, основно дрешки и чeхлички.
бельо не, че съм много нестандартна.
Поръчвам с VISA
Диана доставката скъпичко ли излиза?

Re: Victoria's Secret
« Отговор #8 -: Август 31, 2007, 08:41:24 am »
и аз поръчвам редовно, основно дрешки и чeхлички.
бельо не, че съм много нестандартна.
Поръчвам с VISA
Мерси много ... ще се пробвам ... хубави неща има, като им гледам сайта.
А козметиката, която ми беше подарък много ми хареса ...
И мен ме интересува колко ориентировъчно е освобождаването от митница.
Но едва ли е чак толкова скъпо. 
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Victoria's Secret
« Отговор #9 -: Август 31, 2007, 08:49:50 am »
бельо не, че съм много нестандартна.
8O
Май трябва да си прегледам очите... или ти си търсиш повод да ходиш без бельо  :balk_69:
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Victoria's Secret
« Отговор #10 -: Август 31, 2007, 09:03:14 am »
Момичето което работи с мен си поръча преди 2 месеца блузки, бикини, сандали от там. Падна голямо търчане докато ги вземе, до митницата, до куриера. За продукти около 200лв плати още 50,60 отгоре. Каза, че нищо не отговаряло на това което е гледала на каталозите. И бикините били като на баба кюлотите от едно време. Почти всичко подари и каза, че повече няма да поръчва. Дано да е единичен случай.
Re: Victoria's Secret
« Отговор #11 -: Август 31, 2007, 09:09:04 am »
И бикините били като на баба кюлотите от едно време
:D те сега такива са на мода ... друг въпрос е, ако не си е уцелила размера  :wink:
*
Re: Victoria's Secret
« Отговор #12 -: Септември 07, 2007, 15:25:52 pm »
В продължение на 4 години съм си поръчвала от техните каталози и не съм случила на гаф от тяхна страна!

P.S. А пък в магазините какви разпродажби сладки имааааа...

Идейка за пазаруването там - много студенти пътуват лятото до щатите, ако имате близки можете да ги използавте вместо транспорт  :P
Re: Victoria's Secret
« Отговор #13 -: Септември 07, 2007, 20:07:44 pm »
преди живеех в щатите,купувах като луда и по каталог и в магазините.има ги в цяла америка и е истинско удоволствие.по каталозите се предлагат големи намаления,в магазините няма дрехи.дрехите са маркови,но не са на викторя сикрет.
за белйото нямам думи,имам бикини от 5 години,които не са мръднали.иначе и аз мислих,че не може да се поръча от българия
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Victoria's Secret
« Отговор #14 -: Септември 16, 2007, 11:33:01 am »
а такаааа...
това е моето бельо :D поръчвам престъпно често :oops:никакви забележки нямам, но американците са много стриктни. не знам как се установява размер на сутиен, обаче. аз моя го знам, защото първият си го купих от там. а цените в разпродажба, са супер ниски :D
поръчвайте :D
*
Re: Victoria's Secret
« Отговор #15 -: Септември 16, 2007, 13:26:15 pm »
manhattan, къде и как си полу4ава6 колета. от много време гледам този сайт и все не мога да се престраша. но сега смятам да опитам. Благодаря ти предварително
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Victoria's Secret
« Отговор #16 -: Септември 22, 2007, 15:16:17 pm »
о, малко закъснях, Не6и.
ако стойността на поръчката надвишава 40 евро, получаваш известие от куриер и взимаш колета от аерогарата след малка такса. ако е под тази стойност, го получаваш директно.
*
Re: Victoria's Secret
« Отговор #17 -: Октомври 03, 2007, 14:47:30 pm »
Благодаря ти за отговора и информацията. МАй скоро 6те си поръ4ам. Дано американ експрес вър6и работа.
Re: Victoria's Secret
« Отговор #18 -: Октомври 03, 2007, 15:29:01 pm »
Аз още не съм се престрашила - не знам как ще си нацеля номера, като ходя по различните магазини тук в София и моята номерация се оказва че е най-разнообразна, как става така не знам. Може ли някой да ми каже на коя от продаваните в Бг марки най-съответстват номерата на тези от сайта на Виктория сикретс. Може би ви звуча тъпо на нямам опит с поръчки на бельо и дрехи по интернет. :oops:


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: Victoria's Secret
« Отговор #19 -: Октомври 03, 2007, 17:33:47 pm »
Марина15,
конкретно за бельото съм сигурна, че имат мерки в сайта. Измерваш си обиколки и си готова  :D
Виж за други дрехи не съм сигурна дали съм срещала ...
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Victoria's Secret
« Отговор #20 -: Октомври 04, 2007, 10:03:41 am »
Заинтересувахте ме и мен :) Някой ще ми пусне ли линк да им видя продуктите и цените?


Re: Victoria's Secret
« Отговор #21 -: Октомври 04, 2007, 10:22:35 am »
 :D
http://www.victoriassecret.com/
ако се регистрираш, ще получаваш по мейла ежеседмично каталог ...
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Victoria's Secret
« Отговор #22 -: Октомври 04, 2007, 11:26:22 am »
Mmery, благодаря :)


Re: Victoria's Secret
« Отговор #23 -: Октомври 04, 2007, 11:46:04 am »
няма защо  :D, аз още се моткам, но като си  поръчам /и ми доставят/ ще споделя ...
*
Re: Victoria's Secret
« Отговор #24 -: Октомври 09, 2007, 15:11:29 pm »
момичета не мога да се регистрирам, а си харесах някой неща.къде греша незнам?? възможно ли е вече да не доставят за българия и затова да не откривам държавата ни.Мери, ти поръча ли какво стана.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Victoria's Secret
« Отговор #25 -: Октомври 18, 2007, 18:18:42 pm »
Ния, не са спрели. трябва да отбележиш, че купуваш извън Америка.

1. Billing Address ( * = Required)
As it appears on your credit card statement.
 
 U.S. / Canada Billing Address
 International Billing Address (excluding Canada)
 Military APO / FPO Billing Address

ето това трябва да отбележиш и ще излезе

« Последна редакция: Октомври 18, 2007, 18:21:15 pm от manhattan »
*
Re: Victoria's Secret
« Отговор #26 -: Октомври 20, 2007, 10:13:26 am »
много ти благодаря   :balk_600:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    sbubi

  • ***
  • 178
  • красотата ще спаси света
Re: Victoria's Secret
« Отговор #27 -: Декември 24, 2007, 00:35:10 am »
момичета останаха ми очите страшни неща има.а да ви попитам някой поръчвал ли си е дрешки от каталога.
Re: Victoria's Secret
« Отговор #28 -: Декември 24, 2007, 10:07:17 am »
дрехите и обувките не са на виктория сикрет.инач са си хубави,примерно-Гесс,Дона Каран,Експресс,Келвин Клайн
*
Re: Victoria's Secret
« Отговор #29 -: Януари 03, 2008, 00:15:45 am »
Аз съм доста резервирана по отношение на пазаруването на дрехи през интернет. Аз също съм си харесала няколко неща, проверих няколко пъти - нямат магазини в Лондон, сега разбирам че въобще нямат магазини в Европа. Не смея защото съм много претенциозна и малко нестандартна в размерите.
Голяма част (да не кажа 90% и нагоре) от интернет пазаруването е много удобно и лесно (аз през седмица си пазарувам храна и напитки през интернет), стига да имаш кредитна карта(от по разпространените - Виза и МастерКард се приемат навсякъде), нормално и доставките са навреме.
Проблема идва когато не ти хареса покупката и искаш да я подмениш или върнеш - вярвайте ми абсолютен ад е да се разправяш с customer service-a). Мога да се сетя поне за 10 пъти през последната година, когато се е налагало да се обаждам от името на познати които не говорят английски и да се разправям (когато въобще успееш да се свържиш с човек по телефона).
Аз лично ще мина без Victoria Secrets.

Never say "Never"