0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
cherry какво става?
« -: Септември 23, 2005, 07:51:16 am »
Мила Cherry, в петък и събота стана поразия с базата и два дни информацията се изтри, няма ти я темата съответно, какво става с фоликулите?
cherry какво става?
« Отговор #1 -: Септември 23, 2005, 16:04:53 pm »
Здравей Сигнус! Здравейте мили момичета! Всичко мина добре извадиха 4 яйцеклетки  (двете които бяха изчезнали и те се появиха) и 4-те се оплодиха и вчера ми върнаха 2 ембриона които според доктора били много добри. Сега ще  чакаме! Успех на всички и да ми стискате палци. Теста ще бъде на 06.10

*
cherry какво става?
« Отговор #2 -: Септември 23, 2005, 16:16:57 pm »
Чудесно миличка, много се радвам :)
Сега си почивай и не му мисли много  :D
Късмет! Ще чакаме само хубави резултати от тебе  :D  :bfp:  ylinfant
*
cherry какво става?
« Отговор #3 -: Септември 23, 2005, 16:22:31 pm »
Успех cheryy :balk_21:
*
cherry какво става?
« Отговор #4 -: Септември 23, 2005, 17:01:40 pm »
Успех!!!
*
cherry какво става?
« Отговор #5 -: Септември 23, 2005, 17:10:03 pm »
Cherry, успех  :goodluck:
Хайде да се похвалиш със  :bfp1:
А сега стсискай здраво краката и пази бебетата
cherry какво става?
« Отговор #6 -: Септември 23, 2005, 17:42:28 pm »
Cherry, Успех!
 :bighug:
cherry какво става?
« Отговор #7 -: Септември 23, 2005, 17:58:45 pm »
Успех :crossfingers:
cherry какво става?
« Отговор #8 -: Септември 23, 2005, 18:25:36 pm »
Успех, Чери!!!
cherry какво става?
« Отговор #9 -: Септември 23, 2005, 19:41:20 pm »
Ей честито и от мен, стискам палци всичко да мине ок!
cherry какво става?
« Отговор #10 -: Септември 23, 2005, 19:54:07 pm »
Благодаря Ви момичета! ОБИЧАМ ВИ :heartbeat:  :heartbeat:  :heartbeat:

*
cherry какво става?
« Отговор #11 -: Септември 24, 2005, 09:14:41 am »
Стискам палци :)
*
cherry какво става?
« Отговор #12 -: Септември 24, 2005, 13:04:11 pm »
Успех и от мен!
*
cherry какво става?
« Отговор #13 -: Септември 24, 2005, 17:53:28 pm »
И аз се присъединявам към групичката на стискащите палци, успех  :D
cherry какво става?
« Отговор #14 -: Септември 26, 2005, 11:01:09 am »
Чери, стискам ти всички палци и аз съм тръгнала по твоя път, вероятно към края на октомври ще чакам и аз новини! Успех мила, имам вяра!
cherry какво става?
« Отговор #15 -: Септември 26, 2005, 11:55:02 am »
Чери, екстра са се развили нещата до момента, браво!

Имам те предвид с палците :wink:
Благодаря ти, Бени!







*
cherry какво става?
« Отговор #16 -: Септември 26, 2005, 11:55:21 am »
Много, много късмет ти желая:)
*
cherry какво става?
« Отговор #17 -: Септември 26, 2005, 12:26:51 pm »
Успех и от мен! Дано всичко е наред и след девет месеца да ни зарадваш с някое рошле или може би не едно...Следвам те по петите- няма връщане назад! :D
*
cherry какво става?
« Отговор #18 -: Септември 26, 2005, 13:16:36 pm »
Успех Чери!
Късмет и от мен :lol: и стискам палци!
*
cherry какво става?
« Отговор #19 -: Септември 26, 2005, 13:57:06 pm »
Чери късмет мила!
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



cherry какво става?
« Отговор #20 -: Септември 26, 2005, 14:00:23 pm »
Късмет, Чери!
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
cherry какво става?
« Отговор #21 -: Септември 26, 2005, 15:41:28 pm »
Желая ти много късмет!!!


*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
cherry какво става?
« Отговор #22 -: Септември 28, 2005, 22:53:05 pm »
Браво! Успех Черешке и късмета да не те напуска!
Чакаме с нетърпение благата вест!

cherry какво става?
« Отговор #23 -: Октомври 01, 2005, 13:36:17 pm »
Чудесна новина! Успех и от мен!
*
cherry какво става?
« Отговор #24 -: Октомври 07, 2005, 01:33:49 am »
Шести мина .... :wink:
cherry какво става?
« Отговор #25 -: Октомври 11, 2005, 10:54:52 am »
Чери, надяваме се добри вести да те задържат да не пишеш :D
Стискаме ти палци, и чакаме вести, когато има такива :D
Благодаря ти, Бени!







cherry какво става?
« Отговор #26 -: Октомври 11, 2005, 18:17:22 pm »
Вестите не са добри. И този път не се получи и решихме да подадем молба за осиновяване и по този повод започнахме голям ремонт, затова ви пиша чак сега току що свързвам компютъра. Инъче съм добре вече не чувствам онази мъка която беше след първия и втория неуспешни опити сигурно съм претръпнала. Бях решила след време да опитам отново но когато ходих за теста ми казаха че нямало смисъл защото явно средата в матката не била гостоприемна и затова не се получавало имплантация и нямало начин да се разбере на 100% дали това е така но за тях друга причина няма. Благодаря на всички за подкрепата нямаше да се справя без вас и много, много късмет на всички! ОБИЧАМ ВИ

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
cherry какво става?
« Отговор #27 -: Октомври 11, 2005, 18:29:43 pm »
Чери, съжалявам за неуспеха ви.
И се радвам, че си намерила успокоение в решението да осиновиш едно детенце.

Аз преди време разказвах една история за една позната със дългогодишен стерилитет.
След два  неуспешни  опита ин-витро решават да си осиновят. Обаче момиченцето, което си харесват от раз, в едни много-много далечен град от София, е с неуредени документи и се започват дела за уреждането им.
Понеже не им го дават, докато не се уредят документите, те пътуват всяка събота и неделя до дома, за да го виждат.
През това време си харесват в същия дом едно момченце на две годинки, което осиновяват.
Та когато я срещам - имат момченцето от пет месеца, преди това са се пренесли в нов квартал, за да започнат начисто пред съседите, чакат всеки момент да им дадат и момиченцето.
А тя - бременна в третия месец - естествено забременяване.
cherry какво става?
« Отговор #28 -: Октомври 11, 2005, 18:38:18 pm »
Много съжелявам за неуспеха ти.Но важното,е че опитахте всичко преди да се решите да осиновите дете.Ще се радвам да намериш спокойствие в едно малко същество,което ще осмисли живота ви!
*
cherry какво става?
« Отговор #29 -: Октомври 11, 2005, 22:07:58 pm »
Съжелявам, но и същевременно ти се възхищавам-ти си една много силна личност взела едно много смело и хубаво решение.Успех
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
cherry какво става?
« Отговор #30 -: Октомври 11, 2005, 22:30:27 pm »
Искренно съжалявам Чери за неуспеха. Това е ужасно и се надявам никога да не го изживея наистина. Вие сте прекрасно и смело семейство. Факта, че сте се решили на осиновяване ви прави много благородни и добри хора в моите очи. Тази смелост не всеки я притежава, включително и аз. Затова ви се възхищавам и ви желая най-голямо щастие на света и пълна къща с деца. Рано или късно ще бъдат възнаградени благородните ви постъпки и ти ще изживееш щастието да бъдеш биологична майка. Сигурна съм в това и ти го пожелавам искренно! Късмет с осиновяването и...всичко останало.
Красивата история, която разказа Лали, е история на много семейства. Вие ще сте бъдещото такова!

*
cherry какво става?
« Отговор #31 -: Октомври 12, 2005, 03:42:49 am »
Много жалко - така ми се искаше да е станало  :roll: Успех в новото решение пък човек никога не знае.
*
cherry какво става?
« Отговор #32 -: Октомври 12, 2005, 09:48:38 am »
Бъдете силни и се обичайте:)
Много успехи по пътя нататък
cherry какво става?
« Отговор #33 -: Октомври 12, 2005, 10:39:43 am »
Мила Чери, съжалявам за неуспеха и същевременно те поздравявам за двете добри начинания, които сте започнали - ремонт на дома и процедура по осиновяване  :D Сигурна съм, че всичко ще се нареди добре, а домът ви ще се изпълни с радост :D

Би ли казала какво имат предвид докторите под неблагоприятна среда в матката? А правили ли са ти диагностична хистероскопия?
От писаното от теб си правя извода, че вероятно става въпрос за неизяснен стерилитет - така ли е, или има конкретен проблем?

Мисля си, че ако съм изправена пред решение за осиновяване, освен цялата палитра чувства ще изпитам и огромно облекчение, че отговорността се смъква от нашите плещи, и че няма как да не стане, и всичко е по-предвидимо - такива работи. Тръпката и чакането сигурно са чудесни :D

Успех :D
Благодаря ти, Бени!







cherry какво става?
« Отговор #34 -: Октомври 12, 2005, 17:59:24 pm »
Би ли казала какво имат предвид докторите под неблагоприятна среда в матката? А правили ли са ти диагностична хистероскопия?
От писаното от теб си правя извода, че вероятно става въпрос за неизяснен стерилитет - така ли е, или има конкретен проблем
?

Правили са ми снимка на тръбите и в последствие ги отстраниха чрез лапароскопска операция. Попитах ги дали има изследване което мога да направя за да се потвърди със сигурност че има някакъв проблем с матката а те ми отговориха че няма такова и че  били сигурни че проблема е точно там защото и първия и третия път ембриомите били много добри и за тях това е причината . Аз разбира се ще потърся мнението и на други специалисти но това ще бъде на малко по късен етап защото трябва да бъда сигурна че не грешат. Познавам момиче което забременя от 6 инвитро и ми се струва че само от това че не се е получило до третия опит с много добри ембриоми не могат да дадат такова заключение.

*
cherry какво става?
« Отговор #35 -: Октомври 12, 2005, 19:54:01 pm »
Цитат на: cheryy

 Аз разбира се ще потърся мнението и на други специалисти но това ще бъде на малко по късен етап защото трябва да бъда сигурна че не грешат. Познавам момиче което забременя от 6 инвитро и ми се струва че само от това че не се е получило до третия опит с много добри ембриоми не могат да дадат такова заключение.


Разбира се че не би трябвало да дават такова заключение :x, защото ако трансферът е станал рутинна процедура, то имплантацията е тънка и финна работа. Според мен причината не е тази, а просто не се цели имплантационният прозорец и маточната лигавица трябва да е "трислойна". Много са тънкостите около самата имплантация и заключението "неблагоприятна среда" ми се струва несериозно.
Защо не опитаха трансфер на бластоцисти - може би там е ключът :idea: