0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ей опасна си, що не ядеш шишчета ми се занимаваш с нас :wink:  8)  :lol:

Стефи съм, ама ме мързи да се логвам, та реших на готово :P
няма нещо, което да не съм изпробвала за да се справя с това чудо.
При мен специално единствено антицелулитните масажи помагат.
За една седмица всеки ден по 40 мин резултата е уникален
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Цитат на: Dideto
няма нещо, което да не съм изпробвала за да се справя с това чудо.
При мен специално единствено антицелулитните масажи помагат.
За една седмица всеки ден по 40 мин резултата е уникален
Диде,къде ходиш на масажи и каква е цената?
<br />
*
Цитат на: beast
Ей опасна си, що не ядеш шишчета ми се занимаваш с нас :wink:  8)  :lol:

Стефи съм, ама ме мързи да се логвам, та реших на готово :P


Tykmo se pribrahme, preiadohme sys skarata i salatata, posle shto sme debeli :):):)
Obache sega kato se zachetoh se chudia ima li vryzka mejdu tezi stimulacii i celulita?
z22, преди ходех в зала Универсиада в аеробик-центъра, там викаха масажист.
Тази година не съм ходила, но при нас в Борово отвориха един салон за масажи.
Каката била много добра и цените са около 10-15 лв
Цитат на: cygnus
Obache sega kato se zachetoh se chudia ima li vryzka mejdu tezi stimulacii i celulita?


Ами незнам, но аз след операцията съм в ужасно състояние..
вече свалих 7 кила, които бях качила отново след операцията... остават 3 ама са най-трудните..
мисля, че от хормоните целулита ми стана ужасен... никога не съм била така, а съм стигала и до 70 кила
*
Ами нали естрадиол 2 е естроген все пак. На два пъти тази година при овариална хиперстимулация ми достигна над 3000 (преди пункция) при положение, че нормално е при 1 доминантен фоликул с 1 годна яйцеклетка да е около 300 в рамките на 1 менструален цикъл. Чудя се, преди имах малко целулит - сега е много повече. :( :( :( Ще взема да се поинтересувам. Може да е и от честото ми отслабване и качване на много килограми накуп. Аз 10 кила нагоре надолу вече за нищо ги нямам.
Имам приятелка рехабилитатор тя ме светна за масажа против целулит. Прави се с мед и много боляло, но резултат има почти веднага. На мен ми каза че с 10 масажа ще ме оправи.
*
Масажът си е 4ист бои. Помага сигурно, но невярвам да решава проблема.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Кафенце, накрая между [/img] и [/url] имаш една пауза, що не я махнеш, та да видят всички еротичната ти лентичка. :lol:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Злато си ти
Виж така по_ добре ли е

ц, не е
много ми е гаден достъпа, една страни4ка ми zарежда 10 мин, и все на mysgl-a му идвам пове4е,  ако като zареди пак ще погледна zа други интервал4ета
*
Махни 1 или 2 паузи преди [img]
*
Токущо направих и тва, оба4е неиска
*
Виж дали си позволила BB code в профила си?
*
Да, поzволен е. Дори минах да го провера пак. поzволен е.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Тогава ще ти я сложа аз. Така де, да я види народа!



"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Абе кода е валиден - недоумявам какво става, нещо в настройките явно е на Kafe
[url=http://calendar.all-soft.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=kaffee][img]http://calendar.all-soft.org/jsp/common/tickers/ticker26.gif[/img][/url]

Да, 10 масажа са достатъчно. На мен ми го правеха с течен парафин. Наистина е болезнено, но колкото повече намалява целулита и болката отслабва
*
кво то4но?

Цитат на: cygnus
Абе кода е валиден - недоумявам какво става, нещо в настройките явно е на Kafe
[url=http://calendar.all-soft.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=kaffee][img]http://calendar.all-soft.org/jsp/common/tickers/ticker26.gif[/img][/url]

*
проба
« Отговор #20 -: Август 24, 2005, 08:42:29 am »
[/quote][/quote]

Сигнус, като е тук върви, ама от сигнатурата не върви.
И второ html-to tuk e izklyucheno, a v profila e razresheno.
*
Незнам дали е от годините,но след второто ми ИКСИ макар и да не качих никакви килограми,целулита ми беше в повечко.И при мен антицелулитните масажи деистват много добре.Е не може да се премахне окончателно,но поне кожата иглежда по-гладка и няма този релеф.Но и само масаж не помага...правилно хранене,движение,много вода,спорт.....
*
На антицелулитен масаж ходя в Студ. поликлиника. Масажистът е много добър - специално за този вид масаж, ефект определено имаше и цената е...8лв.
От него научих, че масажът е противопоказен за бременни.