0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Предложения за рaзвитие на календара
« Отговор #160 -: Май 07, 2012, 12:39:43 pm »
И аз да попитам глупав въпрос!  Как да създам втори календар, за втора бременност?
*
« Отговор #161 -: Май 08, 2012, 12:42:11 pm »
И аз да попитам глупав въпрос!  Как да създам втори календар, за втора бременност?
За второ момиче или пак за тебе?
Ако е за друго момиче - нов акаунт.
Ако е за тебе - просто си отбелязваш циклите до сега след първата бременност (може и само с по един червен ден) и продължаваш напред. И честито :-)
« Отговор #162 -: Май 09, 2012, 10:13:58 am »
За мен е.
Тоест трябва да се върна назад 3 години и да ги отбележа? Благодаря и лек ден.
*
« Отговор #163 -: Март 12, 2013, 11:23:07 am »
Здравейте, ползвам календара от няколко месеца и съм доволна от неговите функции. Имам само едно предложение за развитието му - при "бременност установена при гинекологичен преглед" да се включат и възможности за отбелязване на раждане и аборт, които да имат същата функция както менструалното кръвотечение(прекъсване на отброяване на г.с. и начало на отчитане на нов цикъл).
« Отговор #164 -: Юни 28, 2013, 22:58:44 pm »
Здравейте  :D
Използвам календара от 2006-а година. Имам и някакъв стар профил във форума, нос ега си направих нов с цел да попитам за някои някои евентуални нови функции.
Възможно ли е да се сложат повече опции на цервикална слуз?  Например консистенцията да е отделно от цвета. да има кремообразно, воднисто, сухо, яйчен белтък и прозрачно, бяло, бежово, розово и т.н..Почти никога не мога да отбележа истинската цервикална слуз.
Също и симптомите за ПМС или овулация..дали е възможно да има по-подробни опции или поне да ги има като допълнителни-световъртеж, чувствителност на гърдите, подуване, желание за секс.
 А дали е възможно някак да се свали информацията от целия календар, за да може да се зареди в друг профил? Искам да си направя друг профил в календара, за да не се вижда другият ми ник, но ще е доста трудоемко да отбележа всичко наново от 2006-та насам.
Ако не е възможно ще е страхотно да се измисли някак или поне на малките графики да не се изписва горе в ляво никакъв ник.
 Благодаря ви  :P
« Отговор #165 -: Януари 03, 2016, 00:52:56 am »
Бих се зарадвала на функция за експорт на данните (включително бележките, където пиша много). И ако по някакъв  начин календарът има опция за синхронизация с календара на гугъл.
« Отговор #166 -: Октомври 30, 2017, 22:02:48 pm »
Една тъжна опция... Но мисля че е наложителна - прекъсване на бременност