Заглавие / Започната от
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.
Тема за размисъл!

Започната от Безнадеждна « 1 2  Всички »

Здравейте и от мен

Започната от iveto_v « 1 2  Всички »

invitro

Започната от silvenaaa « 1 2  Всички »

За моя втори опит ICSI

Започната от tigra « 1 2  Всички »

Клиника за ин-витро

Започната от megg « 1 2  Всички »

 

Обикновена тема
Гореща тема (Повече от 20 отговора)
Много гореща тема (Повече от 50 отговора)

Заключена тема
Важна тема
Анкета