www.zachatie.org
Репродуктивно здраве => Асистирани репродуктивни методи (инсеминация, ин витро) => Темата е започната от: Danny S в Ноември 17, 2006, 17:01:37 pm
-
Момичета, Стаменов ми каза ,че след Диферелина може да ми дойде М. Диферелина го направихме на 22-я ден от цикъла. Сега 31-ви ден а М я няма.Това нормално ли е Т.е. задължително ли трябва да има М или може да няма?
-
Обади му се и питай какво да правиш. На мен например ми зацапа 2-3 дни, след което спря (а по принцип имам доста обилен М). Звънни, да не изпуснете момента.
-
Докато не ти дойде не можете да започнете стимулацията. Ако се притесняваш може да питаш в клиниката.
-
Задължително трябва да има кървене.
Може да не е типичен цикъл, но трябва да има.
Не се притесанявай, ще дойде.
-
Аз също мисля, че трябва да ти дойде след Диферелина и тогава да започнете стимулацията. Поне при първото ми икси беше така. Имай търпение още ден-два, пък ако много се притесняваш се обади на Стаменов и го питай.
Късмет!
-
Здравейте. И аз да се разпиша. На мен ми сложиха диферелин 7 дни/на 13.11/ преди очаквания МЦ на 20 ноември. Док каза че ще ми дойде и че може да продължи малко по-дълго, аз по принцип съм с 3-дневен цикъл. Това е, което знам. И на 25 започвам с др. инжекции за иксито. Успех на всички!!!!
-
Благодаря на всички! Наистина ме гони параноята :x