www.zachatie.org
Репродуктивно здраве => Опити за забременяване => Темата е започната от: uplashena в Юни 13, 2006, 15:47:41 pm
-
има ли някоя сред вас забременяла успесхно след прекарана инфекция от хламидии?
доста ме наплашиха.във всички случаи ли значи стерилитет?
-
Пусни търсачка, има поне 20 теми за хламидия. Не е задължително да значи стерилитет, но има сериозна опасност от запушване на тръбите след инфекция, тук ще откриеш информация как се диагностицира такова. Не се отчайвай, желая ти успех!
-
всичко съм изчела,но просто не срещнах нито едно мнение,на жена ,която е забременяла.
затова ви попитах дали вие познавате такива случаи?
-
Здрасти уплашена :) Не се плаши, аз съм забременявала след прекарана хламидия, моя приятелка също :D
-
Уплашена, свържи се със специалист, провери какво е положението, няма смисъл да продължаваш да бъдеш уплашена. Какво значение има, каква е статистиката. Само писания не гарантират нищо! Действай, сигурна съм, че скоро ще се похвалиш с бременност. Пожелавам ти го от все сърце.
-
uplashena то Хламидия се лекува!Важно е обаче дали е открита на време ......дали е направила сериозни поражения!Има много момичета които са излекували хламидия и забременяха и всичко е ок!
Но има и случеи при които хламидия е причинила запучване на тръбите!В такъв случей също има решение-инвитро..............!Непременно трябва да провериш проходимоста на тръбите!!!!!!
Дано всичко да е ОК!!!!!Успех мила! yahoo_17 :crossfingers: :lol:
-
има ли някоя сред вас забременяла успесхно след прекарана инфекция от хламидии?
доста ме наплашиха.във всички случаи ли значи стерилитет?
Ами аз съм такъв случай.Имам прекарани 2 хламидиални инфекции(през 5 години) и вече 3 пъти съм забременявала(ама съм се и лекувала горе-долу навреме де...),Така,че...Зависи от много неща-кога си хванала инфекцията(разбирай-след колко време си установила,че я имаш),лекувала ли си я;правила ли си повторни изследвания и т.н