www.zachatie.org

Репродуктивно здраве => Дългоочакваната бременност и раждане след стерилитет => Усложнения при бременност => Темата е започната от: didi_pi в Януари 04, 2009, 10:41:27 am

Титла: Течение от гърдите!
Публикувано от: didi_pi в Януари 04, 2009, 10:41:27 am
Здравейте!Има нещо което ме притеснява и искам да попитам вас.От известно време имам някакво лепкаво течение от гърдите,на какво може да се дължи това и нормално ли е защото съм бременна в 24 г.с.!?
Титла: Re: Течение от гърдите!
Публикувано от: g2 в Януари 04, 2009, 12:42:23 pm
това май се дължи на висок пролактин .., чела съм че по принцип по време на бременност се повишава .., но все пак има някакви граници. най-добре се консултирай с лекар и си направи изследване!!!

стискам палци всичко да е наред!
Титла: Re: Течение от гърдите!
Публикувано от: sia в Януари 04, 2009, 13:25:33 pm
Това е коластра. Няма нищо притеснително. При много бременни се случва да изтича течност от гърдите.
Титла: Re: Течение от гърдите!
Публикувано от: daninaa в Януари 04, 2009, 19:09:25 pm
И аз мисля че е коластра и няма нищо притеснително и аз имах с първата си бременост и нямаше никакъв проблем.Но за твое успокоение се консултирай с лекаря си.Това за високия пролактин е вярно но при жени които не са бременни и даже е пречка за забременяването поне това знам като инфо.
Титла: Re: Течение от гърдите!
Публикувано от: g2 в Януари 04, 2009, 19:40:08 pm
 доколкото съм чела в ранните месеци високия пролактин може да доведе до аборт!  (http://www.zachatie.org/forum/index.php?action=printpage;topic=29041.0)

 не знам дали това важи за цялата бременност и затова посъветвах жената да се консултира със специалист, каквито ние в този форум не сме!!!