www.zachatie.org

Репродуктивно здраве => Опити за забременяване => Темата е започната от: risa в Декември 09, 2005, 20:18:16 pm

Титла: гинеколог във варна
Публикувано от: risa в Декември 09, 2005, 20:18:16 pm
препоръчайте ми добър гинеколог във Варна.И да не иска много пари :)
Титла: гинеколог във варна
Публикувано от: Eli_ в Декември 09, 2005, 20:46:08 pm
Ох,трудна работа.Нали знаеш - колкото хора,толкова мнения.Аз досега съм най-доволна от Д-р Николов в АГ-то.Но за съжаление неможа да ми помогне до момента.На 20.12. имам час за Маркова и след това ще споделя.Има доста изчерпателна информация за варненските доктори във форума.А за такъв,дето да не иска много пари...съвсем не знам :) По-малко от 12 лв. за преглед не съм чувала.
Титла: гинеколог във варна
Публикувано от: Black_rose в Декември 09, 2005, 22:18:43 pm
ами аз ходя в майчин дом при станева,но като за частно прегледа е 20лв.а и незнам какво имаш предвид под това да взима малко:)всичко се заплаща нали знаеш:)а по лекари се дават много пари-няма как:)
Титла: Re: гинеколог във варна
Публикувано от: Рони в Декември 09, 2005, 22:31:42 pm
Минималната такса, която съм заплащала при гинеколог е при д-р Дюлгерова в мед. център "Надежда" - 12 лв. без екстри. Ходила съм и при д-р Сариев в Майчин дом, наскоро си бях изкарала акъла по един повод и преглед с вагинален ехограф ми беше 20 лв.