Репродуктивно здраве > Хранене и захранване на бебето и детето

Въпроси и отговори

<< < (211/212) > >>

korinka:

--- Цитат на: wassilena в Февруари 04, 2008, 20:01:37 pm ---Щом казвате ще ги почвам броколите и карфиола, Джам, точно това ме притесняваше, че са газообразуващи.
--- Край на цитат ---
Не е толкова важно дали са газообразуващи, а дали ще успее да изхвърли газовете :)... не виждам от какво толкова се притесняваш, храносмилателната му система вече може да понесе много неща без колики.
Освен това ти нали в един момент няма да му изпраскаш 180 - 210 гр само броколи или карфиол?
Аз примерно давам 60 гр от едно пюре, смесено с 60 др и накрая има и десерт от плодово - пак около 60.

StefiZ:
Ако ви притеснявава, че някой зеленчук е газаобразуващ слагате малко картофче вътре и така варите, това важи и за леща и боб, картова обира газовете :wink:

yana-v:
Да се допитам  до старшите в захранването:
Започнах с плодове - въведени ябълка,круша и банан само от пюре
От зеленчуците - морков, тиква и сега въвеждам от вчера картоф
Мога ли след 4-5 дни да дам някаква каша?! Чета, че в тези на Хумана има желязо!
Нали казват, че в кърмата след 6 м нямало достатъчно?!? :oops:
Вие какво ще ми препоръчате?!
Бързо ли въвеждам?   
За сега всичко ядем! Ама после си искаме и млекце! :oops:

jam:
Стефи, откъде купуваш рибни пюрета на Гербер, бе? аз дори не съм виждала такива? имат ли мляко в състава? а това на Хип със спагети и риба, има ли млечни продукти?

StefiZ:
Гербер с риба има в складчето в Слатина, 250 гр. е бурканчето, ама незнам дали иамт млечни, нямам в момента купени :?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия